Povezane vesti

Uroš Stanić je posle napada u Beogradu ovo izjavio policiji: "Ako nastavi da me maltretira..." Bio prinuđen na jedno!

Uroš Stanić je posle napada u Beogradu ovo izjavio policiji: "Ako nastavi da me maltretira..." Bio prinuđen na jedno!

Kurir pre 22 dana
Učesnik rijalitija "Zadruga 7 - Elita" Uroš Stanić juče je, kako tvrdi, napadnut, a onda je otkrio šta je prinuđen da uradi. - Jako me je strah. Moram da promenim mesto boravka na nekoliko dana, dok se nasilnik ne pronađe. Vrat me jako boli, dobio… »
"Policija traga za njim": Uroš Stanić nakon napada u Beogradu kroz suze priznao: "Moram da promenim mesto boravka"

"Policija traga za njim": Uroš Stanić nakon napada u Beogradu kroz suze priznao: "Moram da promenim mesto boravka"

Blic pre 23 dana
Takmičar rijalitija "Zadruga 7 - Elita" Uroš Stanić danas je, kako tvrdi, napadnut, a sad je otkrio šta je prinuđen da uradi. - Jako me je strah. Moram da promenim mesto boravka na nekoliko dana, dok se nasilnik ne pronađe. Vrat me jako boli, dobio… »
Uroš Stanić napadnut u prodavnici, policija došla na lice mesta: "Udario me je rukom u vrat", rijaliti učesnik završio u…

Uroš Stanić napadnut u prodavnici, policija došla na lice mesta: "Udario me je rukom u vrat", rijaliti učesnik završio u…

Blic pre 23 dana
Učesnik rijalitija "Zadruga 7 - Elita" Uroš Stanić danas je, kako tvrdi, napadnut. Uroš je, vidno potresen, izeneo u javnost niz zastrašujućih detalja. - Danas oko 14:50 časova sam izašao iz hotela gde trenutno boravim i otišao u prodavnicu. Kada… »

Vesti dana »