Povezane vesti

Šta eliminacija Alkaraza znači za Novaka? Ovakav razvoj događaja niko nije mogao ni da sanja! Epski zaplet u vrhu svetskog…

Šta eliminacija Alkaraza znači za Novaka? Ovakav razvoj događaja niko nije mogao ni da sanja! Epski zaplet u vrhu svetskog…

Kurir pre 19 dana
Karlos Alkaraz šokantno je eliminisan sa US opena pošto je u drugom kolu od njega bolji bio Botik van de Zandšulp sa 3:0 u setovima (6:1, 7:5, 6:4). Šta ovaj poraz Alkaraza znači za Novaka Đokovića? Mladi Španac na narednoj ATP listi izgubiće 670… »
Karlos Alkaraz izbačen sa US opena! Šok u Njujorku: Teniski svet ostao u neverici zbog senzacije!

Karlos Alkaraz izbačen sa US opena! Šok u Njujorku: Teniski svet ostao u neverici zbog senzacije!

Kurir pre 18 dana
Senzacija u Njujorku - španski teniser Karlos Alkaraz eliminisan je već u drugom kolu US opena pošto je od njega u tri seta bolji bio Holanđanin Botik van de Zandšulp (6:1, 7:5, 6:4). Alkaraz je katastrofalno otvorio meč i delovalo je da će biti… »
Haos na US openu, Novakov prijatelj napao sudiju! Izgubio živce, pa osuo žestoku paljbu: "Ti mi pričaš nešto! Neću više…

Haos na US openu, Novakov prijatelj napao sudiju! Izgubio živce, pa osuo žestoku paljbu: "Ti mi pričaš nešto! Neću više…

Kurir pre 19 dana
Francuz Gael Monfis, inače veliki prijatelj Novaka Đokovića i jedan od tenisera sa ATP tura s kojim je srpski as u najboljim odnosima, napravio je haos na US openu. On je u četiri seta poražen od Kaspera Ruda (6:4, 6:2, 2:6, 7:6), ali će se umesto… »
Alkaraz posle šokantne eliminacije govorio o Đokoviću! Vidno slomljeni Španac vratio se na Olimpijske igre: "Ne znam šta…

Alkaraz posle šokantne eliminacije govorio o Đokoviću! Vidno slomljeni Španac vratio se na Olimpijske igre: "Ne znam šta…

Kurir pre 19 dana
Senzacija u Njujorku - španski teniser Karlos Alkaraz eliminisan je već u drugom kolu US opena pošto je od njega u tri seta bolji bio Holanđanin Botik van de Zandšulp (6:1, 7:5, 6:4). Po završetku meča i eliminacije, Alkaraz je bio vidno slomljen… »
Neočekivano: Alkaraz ispao sa US opena

Neočekivano: Alkaraz ispao sa US opena

Radio 021 pre 19 dana
Treći teniser sveta Karlos Alkaraz poražen je u drugom kolu US opena od Holanđanina Botika van de Zandšlupa sa 3:0 u setovima (6:1, 7:5, 6:4). Van de Zandšlup je prvi Holanđanin koji je eliminisao top tri igrača sa US opena još od 1991. godine… »
Alkarazov dželat sramno ponižen pred senzacionalnu pobedu! Dobro protrljajte oči: Ovo je podatak iz rubrike "verovali ili…

Alkarazov dželat sramno ponižen pred senzacionalnu pobedu! Dobro protrljajte oči: Ovo je podatak iz rubrike "verovali ili…

Kurir pre 19 dana
Botik van de Zandšulp ostvario je senzacionalnu pobedu u drugom kolu US opena gde je sa 3:0 (6:1, 7:5, 6:4) savladao Španca Karlosa Alkaraza. Pred ovaj meč Van de Zandšulp je sramno ponižen od strane eksperata koji nisu verovali u njegov trijumf… »
Haos na US Openu, Novakov drugar hteo da napusti turnir: Neću da igram, ti ćeš da mi pričaš nešto?!

Haos na US Openu, Novakov drugar hteo da napusti turnir: Neću da igram, ti ćeš da mi pričaš nešto?!

Mondo pre 19 dana
Gael Monfis je generacija sa Novakom i veliki su prijatelji, a sada je francuski veteran bio na sekund od toga da napusti turnir! Gael Monfis je neko sa kim nikada nije dosadno na teniskom terenu. Francuz je u meču drugog kola US Opena sa Kasperom Rudom… »
Medvedev potezom uništio bezobrazne amere, pa podigao tri prsta! Rusa nervirali navijači, reakciju posle pobede će svi da…

Medvedev potezom uništio bezobrazne amere, pa podigao tri prsta! Rusa nervirali navijači, reakciju posle pobede će svi da…

Kurir pre 19 dana
Peti teniser sveta Danil Medvedev imao je sukob sa publikom tokom meča drugog kola US opena. Rus je pobedio mađarskog tenisera Fabijana Marošana u tri seta 6:3, 6:2, 7:6(7:5), a nakon trijumfa je gestom pokazao šta misli o ponašanju navijača. Tokom… »
Kakav šamar Federeru, Novakov rival progovorio: Za minut objasnio razliku, zato je Đoković najveći ikad!

Kakav šamar Federeru, Novakov rival progovorio: Za minut objasnio razliku, zato je Đoković najveći ikad!

Mondo pre 19 dana
Radu Albot je izašao na teren protiv Novaka Đokovića i sada mu je sve jasno. Nema dileme ko je najbolji teniser ikada. Radu Albot je u poznim igračkim godinama prvi put imao susret sa Novakom Đokovićem i više nema dilemu ko je najbolji teniser… »
Janik Siner nikad iskreniji posle doping skandala! Prvi put otkrio kroz šta je prošao, pa odgovorio Kirjosu na brutalan…

Janik Siner nikad iskreniji posle doping skandala! Prvi put otkrio kroz šta je prošao, pa odgovorio Kirjosu na brutalan…

Kurir pre 19 dana
Prvi reket planete, Italijan Janik Siner, savladao je Amerikanca Aleksa Mikelsena sa 3:0 (6:4, 6:0, 6:2) u drugom kolu US opena, a po završetku ovog meča otvorio je dušu i pričao o doping skandalu. Za početak, dotakao se svojih saradnika koje je… »
Prošao put od pakla do senzacije! Srušio Alkaraza, pa otvorio dušu i sve priznao: "Da, to je tačno! Razmišljao sam o…

Prošao put od pakla do senzacije! Srušio Alkaraza, pa otvorio dušu i sve priznao: "Da, to je tačno! Razmišljao sam o…

Kurir pre 19 dana
Holanđanin Botik van de Zandšulp režirao je najveću senzaciju dosadašnjeg toka US opena i u tri seta počistio je sa terena Karlosa Alkaraza (6:1, 7:5, 6:4) u drugom kolu. Po završetku meča Van de Zandšulp je otvorio dušu. - Igrao sam sa puno… »
Novinari mu nisu znali ime, on razbio Karlosa Alkaraza: Hteo da se povuče, pa uzdrmao teniski vrh!

Novinari mu nisu znali ime, on razbio Karlosa Alkaraza: Hteo da se povuče, pa uzdrmao teniski vrh!

Mondo pre 19 dana
Botik van de Zandshulp će morati ozbiljno da razmotri planove na kraju ovog US Opena. Prošao je mnogo toga u karijeri, a sada je uspeo da ostvari najveću pobedu! Iskusni Holanđanin Botik van de Zandshulp je samo dve godine nakon što je novinarima u… »
Publika ostala zaprepašćena, Alkaraz nije znao šta ga je snašlo! Pogledajte reakciju Španca posle eliminacije sa US opena…

Publika ostala zaprepašćena, Alkaraz nije znao šta ga je snašlo! Pogledajte reakciju Španca posle eliminacije sa US opena…

Kurir pre 19 dana
Karlos Alkaraz na šokantan način eliminisan je sa US opena pošto je od njega u tri seta bio bolji Holanđanin Botik van de Zandšulp (6:1, 7:5, 6:4). Ovaj poraz mladog Španca sve je zaprepastio što se moglo videti i nakon poslednjeg poena. Van de… »
Da li znate kolika je kvota bila da Karlos Alkaraz izgubi? Pogledajte kako su eksperti potcenili Holanđanina!

Da li znate kolika je kvota bila da Karlos Alkaraz izgubi? Pogledajte kako su eksperti potcenili Holanđanina!

Telegraf pre 19 dana
Pobeda Karlosa Alkaraza u drugom kolu US Opena se nije dovodila u pitanje, ali je na kraju ispalo da je Botik Van De Zandshulp, čovek koji je slavio sa čak 3:0 protiv Španca, teško potcenjen i da su svetski bukmejkeri katastrofalno procenili… »
Neverovatan podatak za Alkaraza: Kada god se Karlosu ovo desi na Grend slemu, na kraju sigurno gubi

Neverovatan podatak za Alkaraza: Kada god se Karlosu ovo desi na Grend slemu, na kraju sigurno gubi

Telegraf pre 19 dana
Preporučujemo. Karlos Alkaraz je neočekivano brzo skliznuo u poraz već u drugom kolu US Opena, a jedan podatak je usmeravao duel sa Botikom Van De Zandshulpom baš u tom smeru. Rezultat je na kraju bio 3:0 za Holanđanina, a da će pobediti na kraju… »
"Ne, nije me Novak poremetio!" Alkaraz doživeo najveći šok u karijeri

"Ne, nije me Novak poremetio!" Alkaraz doživeo najveći šok u karijeri

Mondo pre 19 dana
Karlos Alkaraz ispao je u drugom kolu US Opena, a kako kaže to nema nikakve veze sa porazom od Novaka Đokovića u Parizu na Olimpijskim igrama. Karlos Alkaraz je ispao na US Openu već u trećem kolu! Bolji od njega na trećem stepeniku bio je iskusni… »
Šta za Novaka Đokovića znači šokantna eliminacija Alkaraza: Ovakav razvoj niko nije očekivao!

Šta za Novaka Đokovića znači šokantna eliminacija Alkaraza: Ovakav razvoj niko nije očekivao!

Telegraf pre 19 dana
Preporučujemo. Ranim ispadanjem, već u drugom kolu, Karlos Alkaraz je napravio pravu pometnju na US Openu i ATP listi. Sva predviđanja i projekcije su pale u vodu i sad bi, umesto da juriša možda do kraja godine i na prvu poziciju, morati da dobro… »
Počistio Alkaraza u tri seta, a onda je usledilo šokantno priznanje: "Da, razmišljao sam o tome..."

Počistio Alkaraza u tri seta, a onda je usledilo šokantno priznanje: "Da, razmišljao sam o tome..."

Telegraf pre 19 dana
Preporučujemo. Botik Van De Zandshulp postao je zvezda večeri i US Opena nakon što je u tri seta uspeo da izbaci Karlosa Alkaraz u drugom kolu poslednjeg Grend slema u sezoni. - Igrao sam sa puno emocija, alis stabilno. Mislim da sam igrao neverovatno… »
Američka publika provocirala Medvedeva, on im jednim potezom posle pobede zapušio usta

Američka publika provocirala Medvedeva, on im jednim potezom posle pobede zapušio usta

Telegraf pre 19 dana
Preporučujemo. Od tri najveća favorita iz gornjeg dela žreba US Opena u osmini finala ćemo gledati samo dva. Karlos Alkaraz je eliminisan, dok su Janik Siner i Danil Medvedev nastavili svoj put ka završnici Grend slema. Posebno lako je to učinio… »
Medvedev osvetio Međedovića: Rus u trećem kolu US Opena, za dva sata izbacio Mađara

Medvedev osvetio Međedovića: Rus u trećem kolu US Opena, za dva sata izbacio Mađara

Telegraf pre 19 dana
Ruski teniser Danil Medvedev uspešno je preskočio i drugu prepreku na US Openu pošto je na putu do trećeg kola savladao Fabijana Marožana iz Mađarske sa 6:3, 6:2, 7:6(5). Iako je Medvedev imao problema u trećem setu, uspeo je za koji minut preko… »
Siner otvorio dušu na konferenciji: Pitali ga za komentar Nika Kirjosa o dopingu, evo šta je imao da kaže!

Siner otvorio dušu na konferenciji: Pitali ga za komentar Nika Kirjosa o dopingu, evo šta je imao da kaže!

Telegraf pre 19 dana
Preporučujemo. Nakon pozitivnih testova na doping i odluke nadležnih organa da mu dopuste učešće na turnirima, Janik Siner se svakodnevno suočava sa pitanjima, pogotovo nakon svojih mečeva na US Openu. Sada, posle lakog trijumfa u drugom kolu… »
Srpska Amerikanka (16) pokazala da zna i u dublu: Iva Jović sa vršnjakinjom umalo prošla u drugo kolo US opena

Srpska Amerikanka (16) pokazala da zna i u dublu: Iva Jović sa vršnjakinjom umalo prošla u drugo kolo US opena

Telegraf pre 19 dana
Preporučujemo. Američka teniserka sa srpskim korenima, Iva Jović, nije uspela da se plasira u drugu rundu US Opena u dublu sa zemljakinjom Tajrom Grant, a ove dve 16-godišnjakinje poražene su posle neverovatne borbe od mnogo iskusnijih Ane Daniline i… »
Siner rutinski do trećeg kola US Opena

Siner rutinski do trećeg kola US Opena

Telegraf pre 19 dana
Preporučujemo. Najbolji teniser sveta Italijan Janik Siner plasirao se u treće kolo US Opena u Njujorku, pošto je večeras u drugom kolu bio bolji od Amerikanca Aleksa Mikelsena 6:4, 6:0, 6:2. Meč je trajao jedan sat i 39 minuta. Siner će u trećem… »

Vesti dana »