Povezane vesti

"Doći ću po tvoju dušu!" Ovako je uhapšeni Srbin pričao o životu iza rešetaka: Sve ću vas poklati! Robijao sa Bagzijem

"Doći ću po tvoju dušu!" Ovako je uhapšeni Srbin pričao o životu iza rešetaka: Sve ću vas poklati! Robijao sa Bagzijem

Kurir pre 14 dana
Vladan Sretenović (48) uhapšen je u Zagrebu po Interpolovoj poternici Srbije, koja ga inače, traži zbog prebijanja iz 2016. godine. Sretenović je ranije bio u zatvoru 15 godina zbog ubistva taksiste 1998. godine, a javnost je za njega čula kada je… »
"Bagzi je bacio klupu na mene, lila mi je krv" Uhapšeni Srbin bio na televiziji, nudili mu kuću za 1.000 sklekova

"Bagzi je bacio klupu na mene, lila mi je krv" Uhapšeni Srbin bio na televiziji, nudili mu kuću za 1.000 sklekova

Mondo pre 15 dana
Vladan Sretenović uhapšen je u Zagrebu, a poznat je po emisiji u kojoj je govorio o zatvorskim danima. Vladan Sretenović (48) uhapšen je u Zagrebu u Hrvatskoj po Interpolovoj poternici Srbije koja ga traži zbog tuče iz 2016. godine. On je ranije bio… »
Srbin, Crnogorac i Bosanac uhapšeni u stanu u Hrvatskoj: Srpski državljanin već robijao zbog ubistva, a sada je „pao“ po…

Srbin, Crnogorac i Bosanac uhapšeni u stanu u Hrvatskoj: Srpski državljanin već robijao zbog ubistva, a sada je „pao“ po…

Nova pre 15 dana
: Policijski službenici Policijske uprave zagrebačke juče u prepodnevnim satima lišili su slobode 48-godišnjeg državljanina Srbije i još tri strana državljana u kući na području Sesveta. Nezvanično se saznaje da je reč o Vladanu Sretenoviću… »
Interpolova poternica mu došla glave Pobegao iz zatvora u Srbiji, pa uhapšen u Hrvatskoj

Interpolova poternica mu došla glave Pobegao iz zatvora u Srbiji, pa uhapšen u Hrvatskoj

Dnevnik pre 15 dana
ZAGREB: U Hrvatskoj je uhapšen državljanin Srbije (48) za kojim je raspisana međunarodna potraga Interpola RS zbog bega s odsluženja zatvorske kazne u Srbiji, a u istoj akciji uhapšena su još tri strana državljanina, saopšteno je PU zagrebačke. U… »
Državljanin Srbije sa poternice uhapšen u Hrvatskoj: Pobegao sa odsluženja zatvorske kazne

Državljanin Srbije sa poternice uhapšen u Hrvatskoj: Pobegao sa odsluženja zatvorske kazne

Radio 021 pre 15 dana
Zagrebačka policija uhapsila je državljanina Srbije (48) i još trojicu stranih državljana u kući na području Sesveta. Policija je došla do saznanja da se u kući u Sesvetama nalazi strani državljanin za kojim je raspisana međunarodna poternica… »
Hrvatska policija uhapsila begunca iz Srbije i još trojicu stranih državljana (VIDEO)

Hrvatska policija uhapsila begunca iz Srbije i još trojicu stranih državljana (VIDEO)

Danas pre 15 dana
Begunac iz zatvora sa područja Srbije, kao i još trojica stranih državljana, uhapšeni su danas u Sesvetama, u Hrvatskoj, saopštila je zagrebačka policija. Policija je saznala da se u kući u Sesvetama nalazi strani državljanin za kojim je raspisana… »
Ovako su hrvatski specijalci uhapsili begunca iz Srbije: Vladan Sretenović nije bio sam u sobi, evo ko je još priveden…

Ovako su hrvatski specijalci uhapsili begunca iz Srbije: Vladan Sretenović nije bio sam u sobi, evo ko je još priveden…

Blic pre 15 dana
Policijski službenici Policijske uprave zagrebačke u ranim jutarnjim satima zatekli su i uhapsili državljanina Republike Srbije (48) i još tri strana državljana u kući na području Sesveta. Naime, na osnovu prikupljenih informacija, policijski… »

Vesti dana »