Povezane vesti

Emotivni Ataman se prisetio petruševa: „Pustio sam Filipa i završio je u NBA“ (video)

Emotivni Ataman se prisetio petruševa: „Pustio sam Filipa i završio je u NBA“ (video)

Hot sport pre 14 dana
Malo drugačije izdanje turskog stručnjaka! Ergin Ataman se na emotivan način oprostio od Aleksandera Balcerovskog, koji je prešao iz Panatinaikosa u Unikahu. Transfer poljskog centra Aleksandera Balcerovskog u Unikahu je sada zvaničan. U… »
"Ode musa, ode i petrušev, pa zar i ti...": Ovakvog Atamana još nismo videli (video)

"Ode musa, ode i petrušev, pa zar i ti...": Ovakvog Atamana još nismo videli (video)

Večernje novosti pre 14 dana
Turski trener, Ergin Ataman se biranim rečima oprostio od Aleksandera Balcerovskog koji je iz Panatinaikosa prešao u Unikahu. Foto: EPA-EFE/ERDEM SAHIN Transfer poljskog centra Aleksandera Balcerovskog iz Panatinaikosa u Unikahu je zvanično potvrđen… »
Ovakvog Atamana dosad nismo videli: "Pustio sam Petruševa, a onda..." VIDEO

Ovakvog Atamana dosad nismo videli: "Pustio sam Petruševa, a onda..." VIDEO

B92 pre 14 dana
Ergin Ataman se biranim rečima oprostio od Aleksandera Balcerovskog koji je iz Panatinaikosa prešao u Unikahu. Transfer poljskog centra Aleksandera Balcerovskog iz Panatinaikosa u Unikahu je zvanično potvrđen. U narednoj sezoni, Balcerovski će nositi… »

Vesti dana »