Povezane vesti

Plašim se da je Bora Čorba bio u pravu

Plašim se da je Bora Čorba bio u pravu

Politika pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas saučešće porodici i svima koji su voleli frontmena grupe "Riblja Čorba" Borisava Boru Đorđevića, a koji je preminuo danas u 72. godini. "Bora je legenda Beograda, Srbije, srpskog narodu u celini… »
"Ovde je spavaća soba, sve ima, super" Vučić pokazao kasarnu u kojoj će spavati: Spremne i košulje, moraće da se…

"Ovde je spavaća soba, sve ima, super" Vučić pokazao kasarnu u kojoj će spavati: Spremne i košulje, moraće da se…

Kurir pre 14 dana
LOZNICA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić od danas je u Podrinju gde će boraviti do 9. septembra Boravak u Podrinju otpočeo je obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš. Predsednik je rekao da će spavati u kasarni, a ne u hotelu… »
Vučić se oprostio od bore čorbe "Svanulo je iznad crkve Svetog Marka, tako će biti i u decenijama koje dolaze"

Vučić se oprostio od bore čorbe "Svanulo je iznad crkve Svetog Marka, tako će biti i u decenijama koje dolaze"

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba, preminuo je u 72. godini nakon što je nedavno primljen u bolnicu u Ljubljani s jakom upalom pluća. Od čuvenog rokera se oprostio i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. View this post on Instagram A post… »
Preminuo rok muzičar Bora Đorđević

Preminuo rok muzičar Bora Đorđević

Glas Amerike pre 14 dana
Rok muzičar, pevač i tekstopisac i frontmen grupe Riblja čorba Bora Đorđević preminuo je u sredu u u 72. godini u ljubljanskoj bolnici, gde se lečio od jake upale pluća. Bora Čorba, kontroverzan po svom ponašanju i stavovima, ostaće upamćen… »
Samo ona je bila tu do poslednjeg daha: Ova žena je najveća ljubav Bore Đorđevića, zbog nje je uradio nezamislivo

Samo ona je bila tu do poslednjeg daha: Ova žena je najveća ljubav Bore Đorđevića, zbog nje je uradio nezamislivo

Story pre 14 dana
Danas nas je u 72. godini napustio legendarni pevač Bora Đorđević, frontmen grupe „Riblja čorba”. Pevač je pre nekoliko dana bio zbrinut u bolnici u Ljubljani, odnosno Kliničko-bolničkom centru u Sloveniji. Poslednjih godina, Bora je sa… »
(Foto) Čačak učinio poznatim u svetu! Ovo je srednja škola u kojoj je Bora napisao prve stihove i koju je toliko voleo

(Foto) Čačak učinio poznatim u svetu! Ovo je srednja škola u kojoj je Bora napisao prve stihove i koju je toliko voleo

Dnevnik pre 14 dana
ČAČAK: Proslavljeni muzičar i legenda srpskog ali i jugoslovenskog rokenrola Borisav Bora Đorđević, pevač i frotnmen grupe „Riblja čorba” preminuo je nakon teške bolesti pluća. Uvek je isticao da je ponosni Čačanin, a dobitnik je i… »
Evo od čega je umro Bora Đorđević: 15 dana ležao u bolnici intubiran, primljen sa teškom upalom pluća

Evo od čega je umro Bora Đorđević: 15 dana ležao u bolnici intubiran, primljen sa teškom upalom pluća

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Legendarni Borisav Bora Đorđević, umro je u 72. godini, nakon teške borbe sa opakom bolešću. Poslednje dane proveo je u bolnici u Ljubljani. Čuveni roker ležao je u Kliničko-bolničkom centru u Sloveniji, gde je primljen… »
Kreće "zadnji voz za Čačak": Bori Čorbi će biti ispunjena poslednja želja

Kreće "zadnji voz za Čačak": Bori Čorbi će biti ispunjena poslednja želja

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Bora Đorđević, legendarni roker, preminuo je u 72. godini, u Kliničko-bolničkom centru u Ljubljani, a njegovo telo uskoro će biti prebačeno za Srbiju. Naime, njemu će biti ispunjena poslednja želja i biće sahranjenu u Srbiji… »
Poznato gde će biti sahranjen Bora Đorđević

Poznato gde će biti sahranjen Bora Đorđević

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Legendarni roker Borisav Bora Đorđević, preminuo je u 72. godini u Sloveniji, nakon teške bolesti. Gradonačelnik Čačka, Milun Todorović, oglasio se ovim tužnim povodom. U objavi je saopštio da će frontmen grupe "Riblja čorba"… »
"Bora je bio i zauvek će ostati sinonim za rokenrol": Đule se oprostio od rokera, naveo po čemu će ga pamtiti

"Bora je bio i zauvek će ostati sinonim za rokenrol": Đule se oprostio od rokera, naveo po čemu će ga pamtiti

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Legendarni roker Borisav Bora Đorđević preminuo je danas, 4. septembra, u 72. godini, u bolnici u Ljubljani. Frontmen rok sastava "Van Gogh", Zvonimir Đukić Đule, oglasio se povodom smrti slavnog rok pesnika, kant autora i frontmena… »
Nakon ovih stihova i kamen će plakati! Iscurila neobjavljena pesma Bore Čorbe: "Vraćam se sigurno, to nije problem..."

Nakon ovih stihova i kamen će plakati! Iscurila neobjavljena pesma Bore Čorbe: "Vraćam se sigurno, to nije problem..."

Kurir pre 13 dana
Muzičar Bora Đorđević preminuo je danas u 72. godini, a u jednom od poslednjih intervjua rasplakao je novinarku Miru Adanju Polak dok je izvodio novu pesmu. Gostujući u emisiji Mire Adanje Polak, u januaru ove godine, Bora Đorđević je govorio o… »
Moćna ispovest Ramba Amadeusa o Bori Đorđeviću: Ovaj tekst nikoga nije ostavio ravnodušnim

Moćna ispovest Ramba Amadeusa o Bori Đorđeviću: Ovaj tekst nikoga nije ostavio ravnodušnim

Kurir pre 13 dana
Muzičar Rambo Amadeus dugoko je pogođen vestima da je rano jutros u Sloveniji preminuo čuveni muzičar Borisav Đorđević poznatiji kao Bora Čorba. U emotivnoj ispovesti koju je objavio na društvnenim mrežama otkrio je simpatične detalje o… »
„Bez suza kad jednom odem“: Pogledajte kako je Bora Đorđević u jednom od poslednjih intervjua rasplakao Miru Adanju…

„Bez suza kad jednom odem“: Pogledajte kako je Bora Đorđević u jednom od poslednjih intervjua rasplakao Miru Adanju…

Nova pre 14 dana
: Muzičar Bora Đorđević preminuo je danas u 72. godini, a u jednom od poslednjih intervjua rasplakao je novinarku Miru Adanju Polak dok je izvodio novu pesmu. Gostujući u emisiji Mire Adanje Polak, u januaru ove godine, Bora Đorđević je govorio o… »
Biće mu ispunjena poslednja želja: Evo gde će biti sahranjen Bora Đorđević

Biće mu ispunjena poslednja želja: Evo gde će biti sahranjen Bora Đorđević

B92 pre 14 dana
Frontmen grupe Riblja čorba Bora Đorđević biće sahranjen u Čačku, rekao je njegov menadžer Bane Obradović. On je za Kurir otkrio da je u stalnom kontaktu s porodicom i progovorio o sahrani legendarnog muzičara: "Čuo sam se sa porodicom, radi se… »
„Počivaj u miru druže, za mene si od prvog susreta bio legenda“: Rambo Amadeus se oprostio od Bore Đorđevića

„Počivaj u miru druže, za mene si od prvog susreta bio legenda“: Rambo Amadeus se oprostio od Bore Đorđevića

Nova pre 14 dana
: Boro, ja te pamtim kao vrlo nježnog i dobrog čovjeka, a da si vrhunski pjesnik i šoumen, to znaju svi, poručio je Rambo Amadeus u svom oproštaju od Bore Đorđevića. Jedan od muzičara koji se danas oprostio od Bore Đorđevića, frontmena Riblje… »
Čorba dao 30.000 maraka Kristijanu Goluboviću: Borina žena poludela, jedna stvar ju je baš uvredila

Čorba dao 30.000 maraka Kristijanu Goluboviću: Borina žena poludela, jedna stvar ju je baš uvredila

Mondo pre 14 dana
Kristijan Golubović otkrio nepoznanice o odnosu i sradnji sa Borom Čorbom. Legendarni roker Bora Đorđević preminuo je u 72. godini nakon duge borbe sa upalom pluća. Iza sebe je ostavio riznicu hitova koje su obeležile brojne generacije. Međutim… »
Nedostajaće nam njegov vrcavi duh, šale, pesme, ideje: Snežana Jandrlić o Bori Đorđeviću

Nedostajaće nam njegov vrcavi duh, šale, pesme, ideje: Snežana Jandrlić o Bori Đorđeviću

Nova pre 14 dana
: Bora je bio poseban, talentovan, divan čovek i prijatelj - rekla je za Nova.rs Snežana Jandrlić, koja je sa Đorđevićem bila u grupi Suncokret. Frontmen Riblje čorbe Bora Đorđević preminuo je jutros u 72. godini u Ljubljani. – Mnogo mi je… »
"Novosti" u Ljubljani: Bora je ovde išao u pravoslavnu crkvu Svetih Ćirila i Metodija, sugrađani su ga voleli! Imao je novo…

"Novosti" u Ljubljani: Bora je ovde išao u pravoslavnu crkvu Svetih Ćirila i Metodija, sugrađani su ga voleli! Imao je novo…

Večernje novosti pre 14 dana
"RAZGOVARAO je sa komšijama, tada je, činilo se, bio najsrećniji. Ljubljančani su ga voleli, družio se sa novim prijateljima koje je ovde stekao. Bio je sa svima ljubazan, otvoren, duhovit." Foto: Novosti/D. Dozet, Profimedia Tuguju obožavatelji… »
„Otišao je velikan, otišao je naš Bora“

„Otišao je velikan, otišao je naš Bora“

RTS pre 14 dana
Predsednik Aleksandar Vučić na svom nalogu na Instagramu „Budućnost Srbije", oprostio se od velikana muzičke scene, Bore Đorđevića. U objavi na Instagramu, predsednik Vučić je istakao da nas je Bora Đorđević zadužio svojom pesmom i ogromnom… »
Bora Đorđević je imao istetoviran lik 28 godina mlađe supruge preko cele ruke: „Ona je uvek tu, prisutna“ FOTO

Bora Đorđević je imao istetoviran lik 28 godina mlađe supruge preko cele ruke: „Ona je uvek tu, prisutna“ FOTO

Nova pre 14 dana
: Čuveni muzičar Bora Đorđević pokazao je u januaru ove godine, u emisiji kod Mire Adanje Polak, novu tetovažu, koju je uradio iz ljubavi prema 28 godina mlađoj supruzi Dubravki. Bora Đorđević preminuo je jutros, u 72. godini, nakon duže borbe… »
U Ljubljani preminuo Bora Đorđević

U Ljubljani preminuo Bora Đorđević

Al Jazeera pre 14 dana
Bora Đorđević je tokom ratova na Balkanu otvoreno podržavao režim Slobodana Miloševića, javno ispoljavajući nacionalizam, te nastupajući na linijama fronta. Srbijanski muzičar i frontmen grupe Riblja čorba Borisav Bora Đorđević preminuo je u… »
"Živeće Bora još mnogo dugo" Vučić: Moj mali sin Vukan, pošto je zvezdaš, već zna pesmu "Ponosan budi ti"

"Živeće Bora još mnogo dugo" Vučić: Moj mali sin Vukan, pošto je zvezdaš, već zna pesmu "Ponosan budi ti"

Kurir pre 14 dana
LOZNICA - Živeće Bora još mnogo dugo... Moj mali sin Vukan, pošto je zvezdaš, već zna onu pesmu "Ponosan budi ti", kazao je predsednik Aleksandar Vučić povodom smrti Bore Đorđevića, frontmena legendarnog benda "Riblja čorba". Obilazeći radove… »
"To je legenda Beograda, Srbije, srpskog naroda u celini" Vučić o Bori Čorbi: Hvala mu na svemu, neće biti zaboravljen

"To je legenda Beograda, Srbije, srpskog naroda u celini" Vučić o Bori Čorbi: Hvala mu na svemu, neće biti zaboravljen

Večernje novosti pre 14 dana
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Podrinje, gde je prokomentarisao smrt frontmena Riblje Čorbe Bore Đorđevića. Foto: Novosti, Profimedia - Što se tiče Bore Đorđevića, njegovoj porodici, svima koji su ga voleli, želim da… »
Bora nas zadužio svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji; Dačić: Borino stvaralaštvo ostaje evergrin srpske…

Bora nas zadužio svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji; Dačić: Borino stvaralaštvo ostaje evergrin srpske…

RTV pre 14 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oprostio se od frontmena grupe "Riblja čorba" Borisava Bore Đorđevića, koji je preminuo danas u 72. godini, poručivši da nas je legendarni muzičar "zadužio svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema… »
Đule: Bora Đorđević je bio i zauvek će ostati sinonim za rokenrol

Đule: Bora Đorđević je bio i zauvek će ostati sinonim za rokenrol

Politika pre 14 dana
Bora Đorđević je bio i zauvek će ostati sinonim za rokenrol, rekao je Tanjugu Zvonimir Đukić Đule, frontmen rok sastava Van Gog povodom smrti slavnog rok pesnika, kant autora i frontmena grupe "Riblja čorba". Bora Đorđević je danas preminuo u… »
Porodica donela odluku nakon smrti bore Đorđevića: Izneli stav o obdukciji: "Jedna procedura i dalje traje

Porodica donela odluku nakon smrti bore Đorđevića: Izneli stav o obdukciji: "Jedna procedura i dalje traje

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević, legenda muzičke rok scene, poznatiji kao Bora Čorba, umro je danas u bolnici u Ljubljani u 71. godini. Bora Đorđević borio se kao lav do poslednjeg dana, a njegov menadžer, Bane Obradović rekao je da obdukcija neće biti rađena… »
(Foto): "Došla su dva mladića i dala mi amblem Gimnazije i kamen iz Zapadne Morave - to je nešto što čuvam zauvek": Ovo je…

(Foto): "Došla su dva mladića i dala mi amblem Gimnazije i kamen iz Zapadne Morave - to je nešto što čuvam zauvek": Ovo je…

Blic pre 14 dana
Pesnik, tekstopisac i legenda jugoslovenskog rokenrola Borisav Bora Đorđević, pevač i frontmen grupe „Riblja čorba” preminuo je nakon teške bolesti pluća u 71. godini. Bora je uvek isticao da je ponosni Čačanin, a dobio je i priznanje… »
"Do poslednjeg trenutka se borio kao lav": Menadžer Bore Čorbe otkrio nove detalje poslednjih trenutaka rokera

"Do poslednjeg trenutka se borio kao lav": Menadžer Bore Čorbe otkrio nove detalje poslednjih trenutaka rokera

Mondo pre 14 dana
Menadžer grupe, Bane Obradović, uključio se u emisiju "Uranak" na televiziji K1 i otkrio da se Bora do poslednjeg trenutka borio. Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja Čorba", preminuo je danas u 72. godini u Ljubljani. Menadžer grupe, Bane… »
Jednom se rađa fenomen kao što je Bora Đorđević Đukanović: Bio sam više puta na njegovim koncertima i svaki je bio…

Jednom se rađa fenomen kao što je Bora Đorđević Đukanović: Bio sam više puta na njegovim koncertima i svaki je bio…

Kurir pre 14 dana
Vladimir Đukanović, narodni poslanik i član Predsedništva SNS-a, oprostio se na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram od frontmena Riblje čorbe. Političar je otkrio da je više puta bio na njegovim koncertima i naveo da je sa Borom… »
VIDEO: Vučić pokazao smeštaj u Loznici: "Kao što vidite, meni će da bude divno"

VIDEO: Vučić pokazao smeštaj u Loznici: "Kao što vidite, meni će da bude divno"

Radio 021 pre 14 dana
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, objavio je kako izgleda njegov smeštaj u Loznici, gde je na šest dana izmestio sedište Predsedništva. "Narednih nekoliko dana provešću u Podrinju. Smeštaj mi je izuzetan, ali nas čeka mnogo važnih zadataka i… »
Vučić posetu Podrinju počeo obilaskom radova na putu Bojić-Tekeriš

Vučić posetu Podrinju počeo obilaskom radova na putu Bojić-Tekeriš

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. ŠABAC, 4. septembra (Tanjug) - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić počeo je danas posetu Podrinju, gde će boraviti do 9. septembra, obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš. Vučić će tokom boravka razgovarati sa… »
Dnevnik RTS-a danas počeo najtužnijom informacijom...

Dnevnik RTS-a danas počeo najtužnijom informacijom...

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Dnevnik RTS-a, danas, 4. septembra počeo je tužno, informacijom da je legendarni Bora Đorđević, čuveni roker i frontmen Riblje čorbe, preminuo u 72. godini. Glavna informativna emisija počela je upravo informacijom o velikom… »
"Pripremite plavi voz, dani su mi odbrojani, životni mi prošo vek": Odlazak Bore Đorđevića

"Pripremite plavi voz, dani su mi odbrojani, životni mi prošo vek": Odlazak Bore Đorđevića

NIN pre 14 dana
Frontmen benda Riblja čorba Bora Đorđević preminuo je u 72. godini nakon duge bitke sa hroničnom opstruktivnom bolesti pluća. Poznati muzičar poslednje dane života proveo je u bolnici u Ljubljani, a zdravstveno stanje bilo mu je pogoršano… »
Ana Brnabić: Bora ostavio veliki trag, svojom muzikom obeležio čitav jedan period

Ana Brnabić: Bora ostavio veliki trag, svojom muzikom obeležio čitav jedan period

Politika pre 14 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je da je frontmena grupe "Riblja čorba" Borisav Bora Đorđević, koji je preminuo danas u 72. godini, ostavio veliki trag i svojom muzikom obeležio čitav jedan perod. Brnabićeva je uputila… »
Branimir Lokner: Bora Đorđević bio i ostao pravi narodni čovek koji sebe nije smatrao zvezdom

Branimir Lokner: Bora Đorđević bio i ostao pravi narodni čovek koji sebe nije smatrao zvezdom

Politika pre 14 dana
Muzički urednik Branimir Lokner rekao je Tan‌jugu da je Bora Đorđević "bio i ostao pravi narodni čovek koji sebe nije smatrao zvezdom već osobom iz naroda kojem pripada" povodom smrti rok pesnika, kant autora i frontmena benda "Riblja Čorba"… »
Gorica Popović o smrti bliskog prijatelja: Veoma sam tužna, dragi Boro

Gorica Popović o smrti bliskog prijatelja: Veoma sam tužna, dragi Boro

Danas pre 14 dana
Vest o smrti Bore Đorđevića je potresla mnoge njegove bivše saradnike i prijatelje, među kojima je i Gorica Popović. Gorica Popović, poznata glumica, sa Đorđevićem je sarađivala u grupi Suncokreti, u kojoj su svirali, pre nego se on otisnuo u… »
"Ostao sam bez brata po duši": Željko Samardžić objavio nikad viđenu fotografiju sa Borom Čorbom - Emotivnim rečima…

"Ostao sam bez brata po duši": Željko Samardžić objavio nikad viđenu fotografiju sa Borom Čorbom - Emotivnim rečima…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević preminuo je danas u bolnici u Ljubljani u 71. godini života, a kolege i prijatelji opraštaju se od njega putem društvenih mreža. Pevač Željko Samardžić na svom Instagram nalogu podelio je fotografiju iz jednog kafića na kojoj… »
Zbog ovoga je Bora čorba bio u zatvoru: Kao tinejdžer je imao problema sa zakonom, a ovaj događaj mu je promenio život

Zbog ovoga je Bora čorba bio u zatvoru: Kao tinejdžer je imao problema sa zakonom, a ovaj događaj mu je promenio život

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen rok grupe "Riblja čorba" umro je u 71. godini u bolnici u Ljubljani. Bora Đorđević svoje poslednje dane proveo je na odeljenju intenzivne nege gde je bio priključen na respirator, a uprkos trudu lekara da se izbore za… »
"Lekari su nam rekli da se borio kao lav": Menadžer Bane Obradović o poslednjim danima Bore Čorbe: "Noćas se stanje naglo…

"Lekari su nam rekli da se borio kao lav": Menadžer Bane Obradović o poslednjim danima Bore Čorbe: "Noćas se stanje naglo…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja Čorba", preminuo je danas u 71. godini u Ljubljani. Menadžer grupe, Bane Obradović, uključio se u emisiju uživo i otkrio da se Bora do poslednjeg trenutka borio kao lav. "Jeste mu bilo loše, ali smo se nadali… »
Bio je nosilac Ordena Karađorđeve zvezde; Vučić se oprostio od Bore Čorbe: "Zadužio nas je svojom pesmom"

Bio je nosilac Ordena Karađorđeve zvezde; Vučić se oprostio od Bore Čorbe: "Zadužio nas je svojom pesmom"

B92 pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oprostio se od legende Bore Đorđevića koji je danas preminuo. "Otišao je velikan, otišao je naš Bora. Zadužio nas je, svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji. Neka mu je večna slava i Bog da mu dušu… »
Poslednja ispovest bore čorbe: Možda me nema u novom proleću... Ovako je pričao o bolesti i ljubavi sa suprugom

Poslednja ispovest bore čorbe: Možda me nema u novom proleću... Ovako je pričao o bolesti i ljubavi sa suprugom

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen " Riblje čorbe" preminuo je u bolnici u Ljubljani nakon borbe sa upalom pluća. Roker, koji se u poslednje vreme nije često pojavljivao u medijima, poslednju ispovest dao je autorki emisije "Ekskluzivno" na RTS Miri Adanji… »
Bio je i zauvek ostaje dobri duh Beograda i Srbije: Ministar Goran Vesić se oprostio od frontmena Riblje čorbe

Bio je i zauvek ostaje dobri duh Beograda i Srbije: Ministar Goran Vesić se oprostio od frontmena Riblje čorbe

Kurir pre 14 dana
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić oprostio se na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram od frontmena Riblje čorbe. - Napustio nas je veliki Bora. Pesnik, buntovnik, trendseter. Hrabri kritičar vremena u kojem je… »
Hvala ti, Boro, na svemu što si nam dao: Ministar Đorđe Milićević se dirljivim rečima oprostio od frontmena Riblje čorbe

Hvala ti, Boro, na svemu što si nam dao: Ministar Đorđe Milićević se dirljivim rečima oprostio od frontmena Riblje čorbe

Kurir pre 14 dana
Đorđe Milićević, ministar bez portfelja zadužen za koordinaciju aktivnosti i mera u oblasti odnosa s dijasporom, oprostio se na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram od frontmena Riblje čorbe. - S tugom sam primio vest o odlasku velikog… »
Bora Čorba i Balašević bili su nerazdvojin, a onda su pale teške reči: 40 godina nisu govorili, roker svađu pretočio i u…

Bora Čorba i Balašević bili su nerazdvojin, a onda su pale teške reči: 40 godina nisu govorili, roker svađu pretočio i u…

Kurir pre 14 dana
Danas je u 72. godini preminuo legendarni muzičar Bora Čorba. Proslavljeni srpski roker poznat je, ne samo po svojim pesmama koje su osvojile generacije, već i po svom oštrom jeziku i mišljenju koji se nije libio da iskaže u svakoj situaciji. Tako… »
"Malo je falilo da zaigram u zvezdi" Nepoznat detalj iz života Bore Đorđevića: Bio je na korak od ostvarenja sna!

"Malo je falilo da zaigram u zvezdi" Nepoznat detalj iz života Bore Đorđevića: Bio je na korak od ostvarenja sna!

Kurir pre 14 dana
Legendarni roker Bora Đorđević preminuo je u 72. godini. Čuveni frontmen Riblje čorbe bio je veliki navijač Crvene zvezde, a u emisiji "Zvezda je život" otkrio je kako je kao mladić bio blizu ostvarenja sna i nastupa u dresu kluba sa Marakane. -… »
Željko Samardžić objavio nikad viđenu fotografiju sa Borom Čorbom: „Ostao sam bez brata po duši“

Željko Samardžić objavio nikad viđenu fotografiju sa Borom Čorbom: „Ostao sam bez brata po duši“

Nova pre 14 dana
: Bora Đorđević preminuo je danas u bolnici u Ljubljani u 71. godini života, a kolege i prijatelji opraštaju se od njega putem društvenih mreža. Pevač Željko Samardžić na svom Instagram nalogu podelio je fotografiju iz jednog kafića na kojoj… »
Do poslednjeg trenutka sam verovao da će da se izvuče, očajan sam: Bubnjar Vicko Milatović o Bori Đorđeviću

Do poslednjeg trenutka sam verovao da će da se izvuče, očajan sam: Bubnjar Vicko Milatović o Bori Đorđeviću

Nova pre 14 dana
: Bora je umro jutros u četiri sata, njegov organizam nije mogao da se izbori sa sepsom. Do poslednjeg trenutka sam verovao da će da se izvuče, i šta da vam kažem, očajan sam - rekao je za Nova.rs Miroslav Vicko Milatović, bubnjar Riblje Čorbe… »
Oženio ljubav iz srednje škole: Bora Đorđević je prvoj supruzi Dragani Đorđević posvetio čuvenu pesmu: Posle razvoda…

Oženio ljubav iz srednje škole: Bora Đorđević je prvoj supruzi Dragani Đorđević posvetio čuvenu pesmu: Posle razvoda…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević, jedna od najznačajnijih rok pevača i autora, kao i frontmen grupe "Riblja čorba" umro je u 71. godini života u Ljubljani. Bora Đorđević, napisao je i izveo neke od najpoznatijih domaćih rok pesama, a mnoge su bile posvećene… »
Bora i Balašević nisu govorili 40 godina, na dan smrti osvanula njihova zajednička slika: "Šta nam ostaje..."

Bora i Balašević nisu govorili 40 godina, na dan smrti osvanula njihova zajednička slika: "Šta nam ostaje..."

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Legendarni Borisav Bora Đorđević umro je u 72. godini, nakon teške borbe sa opakom bolešću. Poslednje dane proveo je u bolnici u Ljubljani, gde je i živeo. Ovaj poznati roker, koji je ostavio neizbrisiv trag na muzičkoj sceni… »
Porodica donela odluku nakon smrti Bore Đorđevića: Izjasnili se po pitanju obdukcije

Porodica donela odluku nakon smrti Bore Đorđevića: Izjasnili se po pitanju obdukcije

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Legenda jugoslovenskog rok neba, Bora Đorđević, preminuo je jutros, 4. septembra, u 72. godini u Kliničko bolničkom centru u Ljubljani. Njegov menadžer, Bane Obradović, sada je otkrio i da se roker danima borio kao lav, ali da se… »
Riblja čorba: Preminuo legendarni muzičar Bora Đorđević

Riblja čorba: Preminuo legendarni muzičar Bora Đorđević

BBC News pre 14 dana
Uprkos nacionalističkim stavovima, pesme Bore Čorbe slušaju se u svim bivšim republikama socijalističke Jugoslavije. Borisav Bora Đorđević, legendarni kantautor i vođa rok grupe Riblja čorba preminuo je u sredu, 4. septembra u 72. godini. Važio… »
Todorović: Dragi prijatelju, tvoja poslednja želja da budeš sahranjen u svom rodnom gradu biće ispunjena, vratićeš se na…

Todorović: Dragi prijatelju, tvoja poslednja želja da budeš sahranjen u svom rodnom gradu biće ispunjena, vratićeš se na…

Glas Zapadne Srbije pre 14 dana
Čačak - Gradonačelnik Čačka Milun Todorović, dugogodišnji prijatelj legendarnog Bore Đorđevića uputio je poslednji pozdrav čačanskoj legendi koji je za sve Čačane ostao besmrtan. „Napustila nas je legenda rokenrol scene naše Srbije i… »
Bolest sa kojom se borio Bora Čorba je hronična i sve veći broj ljudi u Srbiji pati od nje: Ovo su simptomi i evo koga…

Bolest sa kojom se borio Bora Čorba je hronična i sve veći broj ljudi u Srbiji pati od nje: Ovo su simptomi i evo koga…

Nova pre 14 dana
: Bora Đorđević, legendarni roker i frontmen grupe "Riblja čorba" preminuo je u bolnici u Ljubljani posle teške bolesti, potvrdili su iz "Riblje čorbe". Bora Đorđević umro je u 72. godini posle komplikacija izazvane hroničnom opstruktivnom… »
"Zbogom dragi moj prijatelju": Ceca Ražnatović teško podnela vest o smrti Bore Čorbe - Emotivnim rečima se oprostila od…

"Zbogom dragi moj prijatelju": Ceca Ražnatović teško podnela vest o smrti Bore Čorbe - Emotivnim rečima se oprostila od…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević preminuo je u 71. godini u kliničkom centru u Ljubljani gde je ležao na odeljenju intenzivne nege priključen na respirator. Bora Đorđević tokom svog života ostvario je brojne saradnje, ali i stekao prijateljstva na estradi, a jedno… »
Bori Čorbi će biti ispunjena posljednja želja

Bori Čorbi će biti ispunjena posljednja želja

Vesti online pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe “Riblja čorba”, preminuo je u 72. godini. On je nedavno primljen u bolnicu u Ljubljani sa jakom upalom pluća. Bio je na terapiji antibioticima i na kiseoniku, a posle nekoliko dana zbog pogoršanog stanja, stavljen… »
(Foto): "Putuj na neko lepo mesto i pogledaj dom svoj Anđele" Vlado Georgiev se potresnim rečima oprostio od Bore Čorbe…

(Foto): "Putuj na neko lepo mesto i pogledaj dom svoj Anđele" Vlado Georgiev se potresnim rečima oprostio od Bore Čorbe…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja čorba" umro je danas u 71. godini života u bolnici u Ljubljani. Vest o smrti Bore Đorđevića potresla je čitav region, a od njega se na društvenim mrežama oprostio i pevač Vlado Georgiev. - Zbogom dragi… »
"Rekao mi je: 'Ako odem nije kraj, ti si tu'": Muzičar po Bori Čorbi dobio nadimak, sa njim imao poslednji nastup: "Pola svog…

"Rekao mi je: 'Ako odem nije kraj, ti si tu'": Muzičar po Bori Čorbi dobio nadimak, sa njim imao poslednji nastup: "Pola svog…

Blic pre 14 dana
Legendarni muzičar Bora Čorba preminuo je danas u bolnici u Ljubljani u 71. godini. Vest o njegovoj smrt potresla je sve one koji su ga poznavali, a od njega se oprostio i muzičar Milan Janković Čorba koji kaže da je nadimak dobio upravo po Bori. -… »
Evo gde će Bora Đorđević biti sahranjen: Oglasio se gradonačelnik Čačka, rok muzičar dobiće i ulicu: "Nikad nećeš…

Evo gde će Bora Đorđević biti sahranjen: Oglasio se gradonačelnik Čačka, rok muzičar dobiće i ulicu: "Nikad nećeš…

Blic pre 14 dana
Rok muzičar Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja Čorba" preminuo je u 71. godini u Sloveniji. Bora Đorđević biće sahranjen u rodnom gradu, potvrdio je gradonačelnik Čačka. U oproštajnim rečima koje je Milun Todorović, gradonačelnik… »
"Radi se na papirima": Menadžer Bane Obradović u suzama progovorio o prebacivanju tela Bore Čorbe u Srbiju

"Radi se na papirima": Menadžer Bane Obradović u suzama progovorio o prebacivanju tela Bore Čorbe u Srbiju

Blic pre 14 dana
Legendarni muzičar Bora Čorba preminuo je danas u bolnici u Ljubljani u 71. godini. Njegovo telo će uskoro biti prebačeno za Srbiju, a za "Blic" se oglasio menadžer Bane Obradović koji je bio neutešan zbog smrti legendarnog muzičara. - Čuo sam se… »
(Foto) ko je ćerka generala iz hita Bore Đorđevića: Isplivala njihova slika iz mladosti: Verio je pre odlaska u vojsku…

(Foto) ko je ćerka generala iz hita Bore Đorđevića: Isplivala njihova slika iz mladosti: Verio je pre odlaska u vojsku…

Blic pre 14 dana
Legendarni roker Bora Đorđević, frontmen i osnivač grupe "Riblja čorba", preminuo je u 71. godini. Njegove pesme "Doviđenja pišo moja mala" i "Dva dinara druže" posvećene su bivšoj verenici Maji Jovanović. Ova vest je odjeknula u regionu, a… »
„Otišao je velikan, otišao je naš Bora“: Vučić i Dodik se oprostili od Bore Čorbe

„Otišao je velikan, otišao je naš Bora“: Vučić i Dodik se oprostili od Bore Čorbe

Sputnik pre 14 dana
Bora Đorđević preminuo je u 72. godini, a od njega su se oprostili brojni zvaničnici iz Srbije, među kojima i predsednik Aleksandar Vučić. Od Bore se oprostio i predsednik Srpske Milorad Dodik. „Otišao je velikan, otišao je naš Bora… »
"Zbogom, dragi moj prijatelju..." Ceca Ražnatović oprostila se od Bore Čorbe: Bio si veliki umetnik (foto)

"Zbogom, dragi moj prijatelju..." Ceca Ražnatović oprostila se od Bore Čorbe: Bio si veliki umetnik (foto)

Kurir pre 14 dana
Svetlana Ceca Ražnatović oprostila se na društvenim mrežama od frontmena "Riblje čorbe" Bore Đorđevića koji je preminuo u 72. godinu u bolnici u Ljubljani. "Zbogom, dragi moj prijatelju, bio si za mene veliki umetnik", napisala je Ceca uz… »
"Hvala ti i danas kad te nema više što smo živeli u tvoje vreme" Poznati se emotivnim rečima opraštaju od Bore Čorbe

"Hvala ti i danas kad te nema više što smo živeli u tvoje vreme" Poznati se emotivnim rečima opraštaju od Bore Čorbe

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen rok benda "Riblja čorba" preminuo je u bolnici u Ljubljani u 72. godini života. Ova vest jutros je pogodila sve Čorbine fanove, prijatelje, kao i kolege koji su ga veoma poštovale. Na društvenim mrežama mnogi se opraštaju… »
Ministar se oprostio od čuvenog rokera: Par minuta koje sam uspeo da provedem u društvu Bore Đorđevića su mi urezani u…

Ministar se oprostio od čuvenog rokera: Par minuta koje sam uspeo da provedem u društvu Bore Đorđevića su mi urezani u…

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba, preminuo je u 72. godini nakon što je nedavno primljen u bolnicu u Ljubljani s jakom upalom pluća. Od čuvenog rokera se oprostio i Tomislav Momirović, ministar spoljne i unutrašnje trgovine. - Sećam se… »
Ostavio je neizbrisiv trag na našoj muzičkoj sceni! Evo kako se predsednica parlamenta oprostila od frontmena Riblje čorbe

Ostavio je neizbrisiv trag na našoj muzičkoj sceni! Evo kako se predsednica parlamenta oprostila od frontmena Riblje čorbe

Kurir pre 14 dana
Predsednica parlamenta Ana Brnabić oprostila se na društvenoj mreži Instagram od Bore Đorđevića, frontmena Riblje čorbe, koji je jutros preminuo u Ljubljani. - Napustio nas je veliki Bora Đorđević. Sigurna sam da će njegove pesme živeti zauvek… »
Pesma koju je Bora napisao kad je znao da je kraj blizu: Reči posvetio poslednjoj ženi, "Moram na jedan poduži izlet"

Pesma koju je Bora napisao kad je znao da je kraj blizu: Reči posvetio poslednjoj ženi, "Moram na jedan poduži izlet"

Mondo pre 14 dana
Jedna od poslednjih pesama Bore Čorbe nosi tešku poruku na koju bi retko ko ostao imun. Legendarni rok muzičar Bora Đorđević, poznatiji kao Bora Čorba, napustio nas je nakon duge borbe sa teškom upalom pluća, u svojoj 72. godini. Iza sebe je… »
Poznato gde će biti sahranjen Bora Đorđević: Biće mu ispunjena poslednja želja

Poznato gde će biti sahranjen Bora Đorđević: Biće mu ispunjena poslednja želja

Mondo pre 14 dana
Legendarni roker Borisav Bora Đorđević, koji je preminuo u 72. godini u Sloveniji, nakon teške bolesti, biće sahranjen u Čačku. Gradonačelnik Čačka, Milun Todorović, oglasio se ovim tužnim povodom. U objavi je saopštio da će frontmen grupe… »
Premijer Vučević se oprostio od legende roknerola uz pesmu "Pogledaj dom svoj anđele"

Premijer Vučević se oprostio od legende roknerola uz pesmu "Pogledaj dom svoj anđele"

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Prеmijеr Srbijе Miloš Vučеvić oprostio sе na svom Instagram nalogu od lеgеndе srpskog rokеnrola Borisava Borе Đorđеvića, koji jе prеminuo jutros u slovеnačkoj bolnici poslе dužе bolеsti. Vučеvić jе odao počast… »
"Po tebi sam dobio nadimak": Milan Janković Čorba svirao je sa Borom: "Rekao si mi: 'Ako odem, ti si tu'"

"Po tebi sam dobio nadimak": Milan Janković Čorba svirao je sa Borom: "Rekao si mi: 'Ako odem, ti si tu'"

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Legendarni Bora Đorđević umro je u 72. godini nakon teške borbe sa opakom bolešću. Poslednje dane proveo je u bolnici u Ljubljani, gde je i živeo sa suprugom Dubravkom. Vest o smrti rok legende rastužila je mnoge, a od Đorđevića… »
Georgiev se oprostio od Bore Čorbe! Objavio sliku na kojoj ga grli: "Kada stado jednom ukapira koliki si bio"

Georgiev se oprostio od Bore Čorbe! Objavio sliku na kojoj ga grli: "Kada stado jednom ukapira koliki si bio"

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Legenadrni roker Bora Čorba, preminuo je danas, 4. septembra, u 72. godini, a od njega se oprostio i Vlado Georgiev, tužnom objavom i slikom na društvenim mrežama. Georgiev je objavio njihovu zajedničku fotografiju sa jednog koncerta… »
Preminuo Bora Đorđević u 72. godini

Preminuo Bora Đorđević u 72. godini

Nova pre 14 dana
: Legendarni roker i frontmen grupe "Riblja čorba" preminuo je u bolnici u Ljubljani. Bora Đorđević preminuo je nakon teške bolesti, potvrdili su iz „Riblje čorbe“. „Poštovani prijatelji, sa tugom i žalošću obaveštavamo vas da nas je… »
Oglasio se Vučić povodom smrti Bore Đorđevića

Oglasio se Vučić povodom smrti Bore Đorđevića

Danas pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se povodom smrti Bore Đorđevića. On je na svom nalogu na Instagramu napisao da je otišao velikan. „Zadužio nas je, svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji. Neka mu je večna slava i Bog da mu… »
Bora Čorba je kao klinac završio u zatvoru: Zbog ovoga je bio izbačen iz gimnazije i roditelji nisu znali šta će sa njim

Bora Čorba je kao klinac završio u zatvoru: Zbog ovoga je bio izbačen iz gimnazije i roditelji nisu znali šta će sa njim

Nova pre 14 dana
: Bora Đorđević Čorba preminuo je danas u 72. godini života u Ljubljani. Život čuvenog muzičara bio je ispunjen ne samo pesmama koje su u nama izazivale različite emocije, već i burnim događajima koji su često bili tema rasprava u javnosti… »
"Boki, Zagrli mi tatu": Ćerka Miše Aleksića se oprostila od Bore Đorđevića, podelila najemotivniju sliku: Njene reči…

"Boki, Zagrli mi tatu": Ćerka Miše Aleksića se oprostila od Bore Đorđevića, podelila najemotivniju sliku: Njene reči…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u kliničkom centru u Ljubljani u 71. godini života. Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja čorba" ostavio je neizbrisiv trag u muzičkoj istoriji Srbije, a od njega se sada oprostila i ćerka, pokojnog prijatelja i kolege… »
"Teško je poverovati Da te više nema": Poznati se opraštaju od Bore Đorđevića, Nikola Rokvić slomljen od bola: "Nebesko…

"Teško je poverovati Da te više nema": Poznati se opraštaju od Bore Đorđevića, Nikola Rokvić slomljen od bola: "Nebesko…

Blic pre 14 dana
Legendarni muzičar Bora Čorba preminuo je danas u bolnici u Ljubljani u 71. godini. Brojne poznate ličnosti se na mrežama opraštaju od Bore, a vest o njegovoj smrti ih je dotukla. Naime, pevač Nikola Rokvić se na Instagramu oprostio od muzičara. -… »
"Žena mu je puštala pesme Riblje Čorbe i poruke prijatelja": Poslednji dani Bore Đorđevića: "Svi su mu slali ljubav"

"Žena mu je puštala pesme Riblje Čorbe i poruke prijatelja": Poslednji dani Bore Đorđevića: "Svi su mu slali ljubav"

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja Čorba" umro je u 71. godini života u bolnici u Ljubljani, gde se lečio. Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja čorba" bio je hospitalizovan u Kliničkom centru u Ljubljani gde se nalazio na odeljenju… »
"Otišao je velikan, otišao je naš Bora": Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oprostio se od Bore Čorbe

"Otišao je velikan, otišao je naš Bora": Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oprostio se od Bore Čorbe

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u 71. godini života, u bolnici u Ljubljani, a od njega se oprostio predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Na njegovoj zvaničnoj Instagram stranici objavljena je crno bela fotografija Bore Đorđevića uz reči: - Otišao je… »
"Napisao mi je: Čuvaj se kume": Daša iz Legendi potresen zbog Čorbine smrti, otkrio njihov poslednji razgovor

"Napisao mi je: Čuvaj se kume": Daša iz Legendi potresen zbog Čorbine smrti, otkrio njihov poslednji razgovor

Mondo pre 14 dana
Kum Bore Čorbe, Daša iz "Legendi" potresen je tužnim vestima - Bora je danas preminuo u 72. godini. Zoran Dašić Daša iz grupe "Legende" bio je u kumovskim odnosima sa Borom Đorđevićem, koji nas je napustio danas u 72. godini života. Daša je… »
Legendarna priča o nastanku Riblje čorbe: Sve je počelo na ovom mestu

Legendarna priča o nastanku Riblje čorbe: Sve je počelo na ovom mestu

B92 pre 14 dana
Čuvenu grupu Riblja čorba, Bora Đorđević je osnovao 1978. godine. Kao i brojne legendarne priče i ova je počela u kafani. U beogradskoj kafani "Šumatovac" održan je prvi radni sastanak Riblje čorbe. Bora Đorđević se povezao sa prijateljima iz… »
"Zagrli mi tatu Boki": Ćerka Miše Aleksića oprostila se od Bore FOTO

"Zagrli mi tatu Boki": Ćerka Miše Aleksića oprostila se od Bore FOTO

B92 pre 14 dana
Legendarni roker i frontmen grupe "Riblja čorba" preminuo je u 72. godini u bolnici u Ljubljani, nakon velike borbe. Vest o smrti Bore Đorđevića su saopštili na zvaničnom nalogu Riblje čorbe na Fejsbuku. Pored mnogobrojnih fanova koje je ova vest… »
Bora Đorđević napisao je skoro sve pesme za riblju čorbu: A evo za koje sve narodnjake je radio i zašto se nije potpisavao

Bora Đorđević napisao je skoro sve pesme za riblju čorbu: A evo za koje sve narodnjake je radio i zašto se nije potpisavao

Kurir pre 14 dana
Roker Bora Đorđević, koji je preminuo u 72. g odini posle teške bolesti u Kliničko-bolničkom centru u Ljubljani, autor je gotovo svih hitova Riblje čorbe, ali i dosta pesama za izvođače narodne muzike, a ne samo što im je pisao pesme već je… »
"Boki, Zagrli mi tatu" Ćerka pokojnog Miše Aleksića se oprostila od Bore Đorđevića, njene reči kidaju dušu

"Boki, Zagrli mi tatu" Ćerka pokojnog Miše Aleksića se oprostila od Bore Đorđevića, njene reči kidaju dušu

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u kliničkom centru u Ljubljani u 72. godini života. Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja čorba" ostavio je neizbrisiv trag u muzičkoj istoriji Srbije, a od njega se sada oprostila i ćerka, pokojnog prijatelja i kolege… »
Poslušajte kako Anastasija peva Cecin hit koji je napisao Bora Čorba: Krio da radi narodnjake jer ga bilo blam

Poslušajte kako Anastasija peva Cecin hit koji je napisao Bora Čorba: Krio da radi narodnjake jer ga bilo blam

Mondo pre 14 dana
Mnogi i ne znaju za koga je sve pisao Bora Čorba, a interesantno je i zašto je to krio. Legendarni muzičar i kantautor Bora Đorđević poznatiji kao Bora Čorba, preminuo je u svojoj 72. godini, nakon zdravstvenih komplikacija, ostavivši iza sebe… »
Gale Kerber o odlasku legendarnog Bore Đorđevića: "Nikad nisam spreman na gubitak prijatelja" VIDEO

Gale Kerber o odlasku legendarnog Bore Đorđevića: "Nikad nisam spreman na gubitak prijatelja" VIDEO

B92 pre 14 dana
Proslavljeni muzičar Bora Đorđević je preminuo u 72. godini nakon duže borbe. Legendarni Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja čorba" izgubio je bitku sa teškom bolešću. Đorđević je posle višednevne borbe za život preminuo u bolnici u… »
Zvezda se oprostila od Bore Đorđevića! Emotivna poruka crveno-belih: Jedno ti obećavamo - nećemo im verovati i ponosni…

Zvezda se oprostila od Bore Đorđevića! Emotivna poruka crveno-belih: Jedno ti obećavamo - nećemo im verovati i ponosni…

Kurir pre 14 dana
Crvena zvezda se oprostila od legendarnog Bore Đorđevića Proslavljeni roker i frontmen grupe "Riblja čorba", ujedno i veliki zvezdaš - Bora Đorđević, umro je u 72. godini života. FК Crvena zvezda izrazila je duboko saučešće porodici… »
Poznati se opraštaju od Bore Đorđevića: " Šta nama ovde ostaje" FOTO

Poznati se opraštaju od Bore Đorđevića: " Šta nama ovde ostaje" FOTO

B92 pre 14 dana
Brojne poznate ličnosti opraštaju se uz emotivne poruke od legendarnog muzičara Bore Đorđevića koji je danas preminuo u 72. godini. Nikola Rokvić, Miroslav Ilić, Gorica Popović samo su neki od onih koji su se ovog jutra oprostili od Bore… »
Bora Čorba umalo postao zvezda turske serije: "Zamislite da Srbi vide moju glupu facu"

Bora Čorba umalo postao zvezda turske serije: "Zamislite da Srbi vide moju glupu facu"

Mondo pre 14 dana
Legendarni muzičar je otkrio kako je umalo došlo do saradnje sa ekipom koja stoji iza popularne sapunice koja se prikazivala u našoj zemlji. Čuveni roker Bora Đorđević, preminuo je u 72. godini nakon duge borbe sa teškom upalom pluća. Iza sebe je… »
"Ispraćaj 1993, ulazi Bora Čorba u maskirnom prsluku": Išao u vojsku, a za mondo se prisetio susreta s legendom

"Ispraćaj 1993, ulazi Bora Čorba u maskirnom prsluku": Išao u vojsku, a za mondo se prisetio susreta s legendom

Mondo pre 14 dana
Legendarni Bora Čorba, koji je obeležio jugoslovensku muzičku scenu, napustio nas je danas u 72. godini. Muzičar Bora Đorđević preminuo je danas zbog pogoršanja zdravstvenog stanja, nakon teške borbe sa hroničnom bolesti pluća. Od muzičara se… »
Bori čorbi će biti ispunjena poslednja želja: Evo gde će legendarni muzičar biti sahranjen

Bori čorbi će biti ispunjena poslednja želja: Evo gde će legendarni muzičar biti sahranjen

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba, preminuo je u 72. godini. On je nedavno primljen u bolnicu u Ljubljani s jakom upalom pluća. Bio je na terapiji antibioticima i na kiseoniku, a posle nekoliko dana zbog pogoršanog stanja, stavljen je na… »
"Zbogom dragi moj..." Ovim potresnim rečima se Ceca Ražnatović oprostila od Bore Čorbe

"Zbogom dragi moj..." Ovim potresnim rečima se Ceca Ražnatović oprostila od Bore Čorbe

Mondo pre 14 dana
Za nju je napisao neke od najlepših stihova, a sada se ovim rečima od Bore oprostila i Ceca. Poznato je da je Bora Čorba uradio neke od najvećih hitova za pevače sa ovih prostora, a među njima našla se i Ceca Ražnatović. Balkanska zvezda sada se… »
Na Sretenje 2021. Godine predsednik Vučić odlikovao Boru: Legendarni frontmen grupe ''Riblja čorba'' nosilac Karađorđeve…

Na Sretenje 2021. Godine predsednik Vučić odlikovao Boru: Legendarni frontmen grupe ''Riblja čorba'' nosilac Karađorđeve…

Večernje novosti pre 14 dana
NA SRETENjE 2021. godine predsednik Srbije Aleksandar Vučić odlikovao je Ordenom Karađorđeve zvezde, prvog stepena, Boru Čorbu koji je danas preminuo. Foto: Nenad Živanović Legendarnog frontmena grupe ''Riblja čorba'' Boru Đorđevića, na… »
Premijer Vučević se oprostio od legende rokenrola uz pesmu "Pogledaj dom svoj, anđele": Doviđenja, legendo (video)

Premijer Vučević se oprostio od legende rokenrola uz pesmu "Pogledaj dom svoj, anđele": Doviđenja, legendo (video)

Večernje novosti pre 14 dana
PREMIJER Srbije Miloš Vučević oprostio se na svom Instagram nalogu od legende srpskog rokenrola Borisava Bore Đorđevića, koji je preminuo jutros u slovenačkoj bolnici posle duže bolesti. Foto: Printscreen Instagram milosvucevic/Ilustracija… »
"Napustio nas je veliki Bora Đorđević" Brnabić: Sigurna sam da će njegove pesme živeti zauvek (foto)

"Napustio nas je veliki Bora Đorđević" Brnabić: Sigurna sam da će njegove pesme živeti zauvek (foto)

Večernje novosti pre 14 dana
PREDSEDNICA Skupštine Srbije Ana Brnabić oglasila se na svom Instagram nalogu povodom smrti Bore Đorđevića. Foto: TANJUG/ RADE PRELIĆ - Napustio nas je veliki Bora Đorđević. Sigurna sam da će njegove pesme živeti zauvek jer je ostavio zaista… »
Pojavio se snimak sa poslednjeg Borinog koncerta u rodnom Čačku: Ovim rečima rasplakao je na hiljade ljudi

Pojavio se snimak sa poslednjeg Borinog koncerta u rodnom Čačku: Ovim rečima rasplakao je na hiljade ljudi

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Grad na Moravi danas je izgubio svoju legendu, čuvenog rokera Borisava Boru Đorđevića. Frontmen grupe " Riblja čorba" izdahnuo je u bolnici u Ljubljani, nakon teške bolesti. Bora je već godinama govorio o lošem zdravstvenom stanju… »
Miroslav Ilić bio je Borin školski drug, opisao poslednji susret: Bili smo na slavlju, ništa nije ukazivalo...

Miroslav Ilić bio je Borin školski drug, opisao poslednji susret: Bili smo na slavlju, ništa nije ukazivalo...

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Pevač Miroslav Ilić oglasio se nakon vesti da je preminuo legendarni roker Borisav Bora Đorđević (72), nakon teške borbe sa opakom bolešću. Frontmen grupe " Riblja čorba" poslednjih dana ležao je u Kliničkom centru u Ljubljani… »
"Čuvaj se, kume!" Daša iz Legendi potresen zbog Borine smrti: "Gledam sad u njegovu poslednju poruku..."

"Čuvaj se, kume!" Daša iz Legendi potresen zbog Borine smrti: "Gledam sad u njegovu poslednju poruku..."

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Rok legenda Bora Đorđević preminuo je danas, 4. septembra, nakon duge i teške bolesti, u bolnici u Ljubljani. Šok vest o njegovom preranom odlasku zatekla je mnoge njegove kolege i prijatelje. Među njima je i Zoran Dašić Daša… »
"Zagrli mi tatu, Boki": Ćerka Miše Aleksića oprostila se od Bore Čorbe, podelila najemotivniju uspomenu

"Zagrli mi tatu, Boki": Ćerka Miše Aleksića oprostila se od Bore Čorbe, podelila najemotivniju uspomenu

Telegraf pre 14 dana
Vest o smrti legendarnog rokera Borisava Bore Đorđevića rastužila je ceo region. Pevač je preminuo u 72. godini, nakon borbe sa opakom bolešću, a poslednje dane proveo je u bolnici u Ljubljani. Frontmen grupe "Riblja čorba" ostavio je neizbisiv… »
Ceca pustila pesmu koju je Bora napisao za nju, pa se oprostila od rokera na ovaj način: "Dragi prijatelju..."

Ceca pustila pesmu koju je Bora napisao za nju, pa se oprostila od rokera na ovaj način: "Dragi prijatelju..."

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović oprostila se od rokera, Borisava Bore Đorđevića, koji je umro u 72. godini, u bolnici u Sloveniji, nakon teške bolesti. Ceca je Bori posvetila objavu na društvenoj mreži Instagram, uz… »
"Uz tebe sam odrastao, neka te pogleda Anđeo o kom si pevao...": Bivši košarkaš Zvezde se oprostio od Bore

"Uz tebe sam odrastao, neka te pogleda Anđeo o kom si pevao...": Bivši košarkaš Zvezde se oprostio od Bore

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Legendarni roker i frontmen grupe "Riblja čorba", Bora Đorđević preminuo je u 72. godini nakon što se borio sa opakom bolešću. Tuga je zavila čitavu zemlju u crno, dok se od njega opraštaju i brojne poznate ličnosti iz sveta… »
Vučić se oprostio od bore čorbe: Otišao je velikan! Zadužio nas je svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji

Vučić se oprostio od bore čorbe: Otišao je velikan! Zadužio nas je svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji

Alo pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oprostio se od legendarnog rokera koji je preminuo. Predsednik Vučić je u objavi na Instagramu napisao: - Otišao je velikan, otišao je naš Bora. Zadužio nas je, svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji… »
Moje telo pošaljite u Čačak, svi ćemo se mi jednog dana vratiti pod Jelicu: Ovako je Bora govorio na svom poslednjem…

Moje telo pošaljite u Čačak, svi ćemo se mi jednog dana vratiti pod Jelicu: Ovako je Bora govorio na svom poslednjem…

RINA pre 14 dana
Moje telo pošaljite u Čačak, svi ćemo se mi jednog dana vratiti pod Jelicu: Ovako je Bora govorio na svom poslednjem koncertu u rodnom gradu, tada je kao i danas rasplakao na hiljade ljudi (FOTO)(VIDEO) Čačak – Grad na Moravi danas je izgubio… »
Ona je bila najveća ljubav Bore Đorđevića, sve druge je držao na distanci: Supruga Dubravka je od njega bila mlađa 28…

Ona je bila najveća ljubav Bore Đorđevića, sve druge je držao na distanci: Supruga Dubravka je od njega bila mlađa 28…

Nova pre 14 dana
: Legendarni roker je nakon dva neuspešna braka, sreću pronašao u trećem, sa 28 godina mlađom Dubravkom sa kojom je poslednje godine života proveo u Ljubljani. Bora Đorđević, frontmen grupe „Riblja čorba“ preminuo je u Kliničko-bolničkom… »
Vučić se oprostio od Bore: Otišao je velikan, zadužio nas je svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji

Vučić se oprostio od Bore: Otišao je velikan, zadužio nas je svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji

Politika pre 14 dana
Legendarni srpski muzičar Borisav Bora Đorđević preminuo je u 72. godini, potvrđeno je u njegovom bendu "Riblja čorba". Predsednik Vučić oprostio se od legendarnog rokera Bore Đorđevića rečima: "Otišao je velikan, otišao je naš Bora… »
Oglasila se Gorica Popović nakon vesti o smrti Bore Čorbe: „Bili smo na top-listama, imali smo koncerte po halama“ –…

Oglasila se Gorica Popović nakon vesti o smrti Bore Čorbe: „Bili smo na top-listama, imali smo koncerte po halama“ –…

Nova pre 14 dana
: Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba, preminuo je u 72. godini. On je nedavno primljen u bolnicu u Ljubljani s jakom upalom pluća. Bora Đorđević je bio na terapiji antibioticima i na kiseoniku, a posle nekoliko dana zbog pogoršanog… »
Preminuo legendarni Čačanin: Bora Čorba u pesmi izrazio svoju poslednju želju: Moje telo pošaljite u Čačak, srce…

Preminuo legendarni Čačanin: Bora Čorba u pesmi izrazio svoju poslednju želju: Moje telo pošaljite u Čačak, srce…

Glas Zapadne Srbije pre 14 dana
Frontmen „Riblje čorbe” Bora Đorđević preminuo je u bolnici u Ljubljani od posledica jake upale pluća. On je nekoliko dana bio na respiratoru, a godinama je bolovao od teške bolesti. Roker je uvek bio otvoren i u javnosti je pričao bez… »
Preminuo rok muzičar Bora Đorđević

Preminuo rok muzičar Bora Đorđević

Glas Zaječara pre 14 dana
Rok muzičar, pevač i tekstopisac Borisav Bora Đorđević preminuo je danas u 72. godini, objavila je Radio televizija Srbije (RTS). Poznat po nadimku Bora Čorba, rođen je u Čačku 1. novembra 1952, bio je glavni vokal i tekstopisac sastava „Riblja… »
„Prestali su da mi rade pojedini delovi, nisam odmah reagovao“: Ovo je poslednji intervju rokera – otvoreno priča o…

„Prestali su da mi rade pojedini delovi, nisam odmah reagovao“: Ovo je poslednji intervju rokera – otvoreno priča o…

Nova pre 14 dana
: Bora Đorđević umro je u 71. godini života, a poslednje dane proveo je u bolnici u Ljubljani Bora Đorđević, čuveni roker, poslednjih dana nalazio se u bolnici u Ljubljani i zdravstveno stanje bilo mu je pogoršano. Naime, Bora Čorba je u svom… »
"Otišao je velikan": Vućić se oprostio od Bore Đorđevića

"Otišao je velikan": Vućić se oprostio od Bore Đorđevića

Euronews pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se povodom smrti Bore Đorđevića. "Otišao je velikan, otišao je naš Bora. Zadužio nas je, svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji. Neka mu je večna slava i Bog da mu dušu prosti", napisao je… »
Danas je u Ljubljani u 72. godini preminuo Borisav Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba Ljubljana - Bora Đorđević

Danas je u Ljubljani u 72. godini preminuo Borisav Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba Ljubljana - Bora Đorđević

Volim Zrenjanin pre 14 dana
Podeli vest: Borisav Bora Đorđević, poznat i kao Bora Čorba (Čačak, 1. novembar 1952—Ljubljana, 4. septembar 2024) bio je srpski rok muzičar i pesnik. Đorđević je bio glavni vokal i tekstopisac rok grupe Riblja čorba od njenog osnivanja 1978… »
"Planirali smo venčanje i smišljali imena za decu": Ovo je bivša verenica Bore Čorbe: Posvetio joj je ove dve pesme, a ona…

"Planirali smo venčanje i smišljali imena za decu": Ovo je bivša verenica Bore Čorbe: Posvetio joj je ove dve pesme, a ona…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u 71. godini života, a poslednje dane proveo je u bolnici u Ljubljani. Bora Đorđević, poslednjih dana nalazio se u bolnici u Ljubljani, na odeljenju intenzivne nege i zdravstveno stanje bilo mu je pogoršano. Roker iza sebe… »
Dubravka preko cele ruke: Bora Čorba je istetovirao 28 godina mlađu ženu i samo jednom pokazao kako to izgleda: "znam sa Kim…

Dubravka preko cele ruke: Bora Čorba je istetovirao 28 godina mlađu ženu i samo jednom pokazao kako to izgleda: "znam sa Kim…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u 71. godini života. Bora Đorđević, čuveni roker, poslednjih dana nalazio se u bolnici u Ljubljani. Čuveni muzičar Bora Đorđević pokazao je u januaru ove godine, u emisiji kod Mire Adanje Polako novu tetovažu, koju je… »
Bora Čorba je preminuo od ove hronične bolesti

Bora Čorba je preminuo od ove hronične bolesti

Svet plus pre 14 dana
Legendarni pevač YU-rok scene i frontmen benda Riblja Čorba, Borislav Bora Đorđević, poznatiji kao Bora Čorba, preminuo je u 72. godini života u Ljubljani. Njegova smrt je rezultat komplikacija povezanih sa hroničnom opstruktivnom bolešću pluća… »
"Dani su mi odbrojani, u bolnici u Ljubljani Nemaju za mene lek": Bora Čorba se pre godinu ovim rečima obratio publici u…

"Dani su mi odbrojani, u bolnici u Ljubljani Nemaju za mene lek": Bora Čorba se pre godinu ovim rečima obratio publici u…

Blic pre 14 dana
Legendarni muzičar Bora Čorba umro je u Ljubljani u 71. godini. Bora Đorđević, čuveni roker, poslednjih dana nalazio se u bolnici u Ljubljani i zdravstveno stanje bilo mu je pogoršano. Bora je u martu prošle godine održao koncert u rodnom… »
"Probudile su me najgore vesti": Oglasio se menadžer Bore Đorđevića nakon smrti rokera

"Probudile su me najgore vesti": Oglasio se menadžer Bore Đorđevića nakon smrti rokera

Blic pre 14 dana
Legendarni roker i frontmen grupe "Riblja čorba", Bora Đorđević umro je u 71. godini, a poslednje dane proveo je u bolnici u Sloveniji. Nakon što je saopštena tužna vest, oglasio se i Borin menadžer, Bane Obradović. - Nisam nikako. Kako da budem… »
Ovako je izgledao poslednji nastup Bore Čorbe: Publika sa njim pevala uglas (VIDEO)

Ovako je izgledao poslednji nastup Bore Čorbe: Publika sa njim pevala uglas (VIDEO)

Svet plus pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen legendarne grupe Riblja Čorba, preminuo je u 72. godini života. Nedavno je primljen u bolnicu u Ljubljani zbog teške upale pluća. Njegov odlazak je duboko potresao mnogobrojne prijatelje, članove porodice i fanove širom… »
"U: poslednjoj poruci mi je napisao:'čuvaj se kume'" Daša slomljen od bola zbog smrti Bore Đorđevića: "Bio je veliki deo…

"U: poslednjoj poruci mi je napisao:'čuvaj se kume'" Daša slomljen od bola zbog smrti Bore Đorđevića: "Bio je veliki deo…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u 71. godini života u bolnici u Ljubljani gde je bio na odeljenju intenzivne nege. Bora Đorđević iza sebe je ostavio neutešnu porodicu i prijatelje, a njegov kolega i bliski prijatelj Zoran Dašić Daša oglasio se povodom… »
Poznati se opraštaju od Bore Djordjevića: Željko Joksimović - Srećno ti nebo, genije (FOTO)

Poznati se opraštaju od Bore Djordjevića: Željko Joksimović - Srećno ti nebo, genije (FOTO)

Svet plus pre 14 dana
Legendarni roker, Bora Djordjević preminuo je danas u Ljubljani u 72. godini. Vest o smrti Bore Đorđevića ostavila je u šoku sve. Kako njegovu porodicu, tako i čitavu javnu scenu, jer su se svi nadali da će uspeti da ozdravi. Nakon što je u… »
"Au, sinko moj": Miroslav Ilić slomljen od bola nakon smrti Bore Čorbe: "Tuga, čemer i jad"

"Au, sinko moj": Miroslav Ilić slomljen od bola nakon smrti Bore Čorbe: "Tuga, čemer i jad"

Blic pre 14 dana
Legendarni muzičar Bora Čorba preminuo je danas u bolnici u Ljubljani u 71. godini. Od Bore se oprostio i pevač Miroslav Ilić potresnim rečima. - Auu, sinko moj… Baš si me rastužio. Tuga, čemer, jad. Toliko mi je žao. Skoro smo se videli u… »
"Patim od boleština, odrađujem zadnje dane": Poslednji intervju Bore Čorbe - ovako je pričao o narušenom zdravlju…

"Patim od boleština, odrađujem zadnje dane": Poslednji intervju Bore Čorbe - ovako je pričao o narušenom zdravlju…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u 71. godini života, a poslednje dane proveo je u bolnici u Ljubljani. Bora Đorđević, čuveni roker, poslednjih dana nalazio se u bolnici u Ljubljani i zdravstveno stanje bilo mu je pogoršano. Naime, Bora Čorba je u svom… »
"Znali smo da je ozbiljno: Bolestan..." Gorica Popović neutešna zbog smrti Bore Čorbe: "Bili smo u kontaktu dok je to bilo…

"Znali smo da je ozbiljno: Bolestan..." Gorica Popović neutešna zbog smrti Bore Čorbe: "Bili smo u kontaktu dok je to bilo…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u kliničkom centru u Ljubljani u 71. godini života. Bora Đorđević iza sebe je ostavio neutešnu suprugu, decu, rodbinu i prijatelje kao i poštovaoce njegovog rada. Glumica Gorica Popović istakla je da su joj vesti o Borinoj… »
Ova pevačica je sestra Bore Đorđevića: Bila mu je podrška u teškim treucima

Ova pevačica je sestra Bore Đorđevića: Bila mu je podrška u teškim treucima

Blic pre 14 dana
Frontmen grupe "Riblja čorba", Bora Đorđević, preminuo je u 71. godini, a poslednje dane proveo je u bolnici u Ljubljani. Sestra Bore Đorđevića, je inače naša poznata pevačica etno muzike Biljana Krstić. Ona se nedavno oglasila za "Blic" i… »
Vučić se oprostio od Bore Đorđevića: "Otišao velikan, zadužio nas svojom ljubavlju prema Srbiji"

Vučić se oprostio od Bore Đorđevića: "Otišao velikan, zadužio nas svojom ljubavlju prema Srbiji"

Radio 021 pre 14 dana
Predsednik Aleksandar Vučić oprostio se od preminulog Bore Đorđevića koji je danas preminuo u 72. godini. "Otišao je velikan, otišao je naš Bora. Zadužio nas je svojom pesmom i ogromnom ljubavlju prema Srbiji. Neka mu je večna slava i Bog da mu… »
Biografija bore Đorđevića: Završio pravni fakultet, nije uspeo da upiše glumu, to mu je bila velika želja

Biografija bore Đorđevića: Završio pravni fakultet, nije uspeo da upiše glumu, to mu je bila velika želja

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u 71. godini života. Legendarni roker i frontmen grupe "Riblja čorba", poslednje dane proveo je u bolnici u Sloveniji. Borislav Đorđević rođen je u Čačku 1. novembra 1952. godine. Borisav Bora Đorđević, poznat i kao… »
Ovo su najveći hitovi Riblje čorbe VIDEO

Ovo su najveći hitovi Riblje čorbe VIDEO

B92 pre 14 dana
Bora Đorđević je sa bendom Riblja Čorba ostavio neizbrisiv trag na muzičkoj sceni Srbije, ali i čitave Jugoslavije. Grupa je snimila 20 studijskih albuma, prvi 1979. godine, a poslednji 2019. godine. Bora Đorđević je osnovao grupi povezavši se… »
Ovo je bio poslednji nastup bore Đorđevića: Masa ljudi je sa njim uglas pevala ove stihove: Emotivni trenutak zabeležio fan

Ovo je bio poslednji nastup bore Đorđevića: Masa ljudi je sa njim uglas pevala ove stihove: Emotivni trenutak zabeležio fan

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba, preminuo je u 72. godini. On je nedavno primljen u bolnicu u Ljubljani s jakom upalom pluća. Mnogobrojne prijatelje, porodicu, ali i fanove iz čitavog ova vest je zavila u crno, s obzirom da je preminula… »
Zašto je Bora Čorba morao da "beži" iz Čačka: Godinama sa drugovima pljačkao bogate kuće, roditelji presekli

Zašto je Bora Čorba morao da "beži" iz Čačka: Godinama sa drugovima pljačkao bogate kuće, roditelji presekli

Mondo pre 14 dana
Mnogi ne znaju zašto je legendarni Bora napustio rodni Čačak. Celu Srbiju danas je pogodila vest o odlasku legendarnog Bore Čorbe, koji je preminuo u 72.godini. Uzrok smrti još uvek nije poznat, ali je roker prethodnih meseci imao problema sa… »
Oglasio se menadžer Bore Đorđevića: "Probudile su me najgore vesti"

Oglasio se menadžer Bore Đorđevića: "Probudile su me najgore vesti"

B92 pre 14 dana
Legendarni roker i frontmen grupe "Riblja čorba", Bora Đorđević, umro je u 72. godini nakon teške borbe opakom bolešću. Poslednje dane proveo je u bolnici u Sloveniji. Nakon što je saopštena tužna vest, oglasio se i Borin menadžer, Bane… »
"Patim od boleština, odrađujem zadnje dane": Poslednji intervju Bore Čorbe, ovako je pričao o zdravlju

"Patim od boleština, odrađujem zadnje dane": Poslednji intervju Bore Čorbe, ovako je pričao o zdravlju

Mondo pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u 72. godini života, a poslednje dane proveo je u bolnici u Ljubljani. Bora Đorđević, čuveni roker, preminuo je danas 4.septembra, a vest je rastužila mnoge u Srbiji i regionu. Poslednjih dana nalazio se u bolnici u… »
Ovom pevaču je Bora morao da laje na albumu, ali bukvalno: Roker otkrio kakav je zaista bio Čorba, jedno ga šokiralo

Ovom pevaču je Bora morao da laje na albumu, ali bukvalno: Roker otkrio kakav je zaista bio Čorba, jedno ga šokiralo

Mondo pre 14 dana
Roker je bio šokiran što se baš Bora ponudio da to uradi! Slavni muzičar Borisav Đorđević preminuo je u 72.godini nakon teške borbe sa opstruktivnom upalom pluća, a od rokera se već opraštaju prijatelji i kolege. Nije tajna da je za života… »
“Bora je bio moj anđeo čuvar 50 godina” Daša iz Legendi potresen zbog Čorbine smrti! U poslednjoj poruci napisao je…

“Bora je bio moj anđeo čuvar 50 godina” Daša iz Legendi potresen zbog Čorbine smrti! U poslednjoj poruci napisao je…

Kurir pre 14 dana
Zoran Dašić Daša iz grupe “Legende” bio je u kumovskim odnosima sa Borom Đorđevićem, koji nas je napustio danas u 72. godini života. Kontaktirali smo sa Dašom, koji nam je potvrdio da je i on pre pola sata dobio najcrnje vesti: - Pre pola sata… »
"Žalim što nemam više naslednika" Evo čime se bave naslednici Bore Čorbe: Jako smo bliski...

"Žalim što nemam više naslednika" Evo čime se bave naslednici Bore Čorbe: Jako smo bliski...

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u 72. godini života. Bora Đorđević, čuveni roker, poslednjih dana nalazio se u bolnici u Ljubljani i zdravstveno stanje bilo mu je pogoršano. Za domaće medije se tada oglasio menadžer grupe "Riblja čorba", Bane… »
"Dragi boro, veoma sam tužna" Gorica Popović skrhana bolom zbog smrti legende: Znamo se od 1974. godine sa fakulteta...

"Dragi boro, veoma sam tužna" Gorica Popović skrhana bolom zbog smrti legende: Znamo se od 1974. godine sa fakulteta...

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba, preminuo je u 72. godini. On je nedavno primljen u bolnicu u Ljubljani s jakom upalom pluća. Bio je na terapiji antibioticima i na kiseoniku, a posle nekoliko dana zbog pogoršanog stanja, stavljen je na… »
Preminuo rok muzičar Bora Đorđević

Preminuo rok muzičar Bora Đorđević

Radio sto plus pre 14 dana
Poznat po nadimku Bora Čorba, rođen je u Čačku 1. novembra 1952, bio je glavni vokal i tekstopisac sastava “Riblja čorba” od osnivanja 1978. Pre toga, bio je član grupa “Suncokreti” i “Rani mraz”. Đorđević je bio jedan od… »
Ovo je bio poslednji nastup Bore Đorđevića VIDEO

Ovo je bio poslednji nastup Bore Đorđevića VIDEO

B92 pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe Riblja čorba, preminuo je u 72. godini. On je nedavno primljen u bolnicu u Ljubljani s jakom upalom pluća. Mnogobrojne prijatelje, porodicu, ali i fanove iz čitavog regiona je vest o njegovoj smrti zatekla, ali i… »
"Dani su mi odbrojani, u bolnici u Ljubljani Nemaju za mene lek": Bora Čorba pre godinu u rodnom Čačku izrecitovao je ovu…

"Dani su mi odbrojani, u bolnici u Ljubljani Nemaju za mene lek": Bora Čorba pre godinu u rodnom Čačku izrecitovao je ovu…

Kurir pre 14 dana
Legendarni muzičar Bora Đorđević umro je u Ljubljani u 72. godini u bolnici u Ljubljani. Bora je u martu prošle godine održao koncert u rodnom Čačku, a publici se tada obratio recitovanjem svoje pesme "Dve gitare". Tekst pesme prenosimo u celosti… »
"Probudile su me najgore vesti, nadali smo se..." Menadžer "Riblje čorbe" neutešan posle Borine smrti

"Probudile su me najgore vesti, nadali smo se..." Menadžer "Riblje čorbe" neutešan posle Borine smrti

Mondo pre 14 dana
Bora Čorba preminuo je danas u bolnici u Ljubljani u 72. godini, a sada se oglasio njegov menadžer-. Frontmen "Riblje čorbe" Bora Đorđević preminuo je u bolnici u Ljubljani od posledica jake upale pluća. On je nekoliko dana bio na respiratoru, a… »
Znate ga kao Boru Čorbu, a ovo mu je pravo ime: Mnogi su grešili, evo kako se stvarno zove

Znate ga kao Boru Čorbu, a ovo mu je pravo ime: Mnogi su grešili, evo kako se stvarno zove

Mondo pre 14 dana
Malo ko zna koje je pravo ime Bore Đorđevića, poznatijeg kao Bora Čorba. Čuveni muzičar Bora Čorba preminuo je u svojoj 72. godini, ostavivši iza sebe riznicu hitova na kojima su odrasle generacije i generacije ljudi. Bio je jedna je od najvećih… »
“Tuga, čemer, jad…” Miroslav Ilić neutešan zbog smrti svog zemljaka Bore Čorbe: Skoro smo bili zajedno na veselju u…

“Tuga, čemer, jad…” Miroslav Ilić neutešan zbog smrti svog zemljaka Bore Čorbe: Skoro smo bili zajedno na veselju u…

Kurir pre 14 dana
Miroslav Ilić bio je decenijama veliki prijatelj i kolega sa Borom Đorđevićem, koji je preminuo danas u 72. godini. Pozvali smo Miroslava, koji nije mogao da dođe k sebi od šoka kada smo mu saopštili da je frotmen Riblje čorbe izgubio najtežu… »
Gorica Popović skrhana bolom:"Dragi Boro, veoma sam tužna""

Gorica Popović skrhana bolom:"Dragi Boro, veoma sam tužna""

B92 pre 14 dana
Glumica se dirljivim rečima oprostila od Bore koga je upoznala na fakultetu, 1974. godine. Vest o smrti legendarnog Bore Đorđevića rastužila je njegove mnogobrojne prijatelje, jedan od njih je glumica Gorica Popović. Gorica i Bora su sarađivali u… »
Doviđenja, legendo: Premijer Vučević odao počast Bori Čorbi (video)

Doviđenja, legendo: Premijer Vučević odao počast Bori Čorbi (video)

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen rok grupe Riblja čorba, preminuo je danas u 72. godini nakon što je nekoliko dana proveo na respiratoru u bolnicu u Ljubljani. Premijer Srbije Miloš Vučević se oprostio od rokera objavivši snimak s njegovog koncerta dok je… »
Poslednje fotografije bore Đorđevića: Legendarni muzičar održao kocert u Bosni

Poslednje fotografije bore Đorđevića: Legendarni muzičar održao kocert u Bosni

Kurir pre 14 dana
Legendarni muzičar Bora Đorđević, poznatiji kao Bora Čorba, umro je u 71. godini u bolnici u Ljubljani. Bora Čorba se poslednji put pojavio u javnosti na koncertu u Šamcu 1. jula. Na društvenoj mreži Fejsbuk su tada objavljene slike sa pomenutog… »
Bora je godinama bolovao od teške bolesti pluća: Doktor otkrio šta je izaziva i kako prepoznati simptome

Bora je godinama bolovao od teške bolesti pluća: Doktor otkrio šta je izaziva i kako prepoznati simptome

Mondo pre 14 dana
Muzičar Bora Đorđević je preminuo danas zbog pogoršanja zdravstvenog stanja, a godinama je bolovao od hronične opstruktivne bolesti pluća. Cela Srbija tuguje za Borom Đorđevićem koji je preminuo 4. septembra u 72. godini u bolnici, Ljubljani… »
Premijer Vučević se oprostio od legende rokenrola uz pesmu "Pogledaj dom svoj anđele": Doviđenja legendo

Premijer Vučević se oprostio od legende rokenrola uz pesmu "Pogledaj dom svoj anđele": Doviđenja legendo

Dnevnik pre 14 dana
Premijer Srbije Miloš Vučević oprostio se na svom Instagram nalogu od legende srpskog rokenrola Borisava Bore Đorđevića, koji je preminuo jutros u slovenačkoj bolnici posle duže bolesti. Vučević je odao počast velikanu uz njegovu najpoznatiju… »
"Otišao je naš velikan, otišao je naš Bora": Predsednik Vučić se oprostio od legendarnog frontmena Riblje čorbe (foto)

"Otišao je naš velikan, otišao je naš Bora": Predsednik Vučić se oprostio od legendarnog frontmena Riblje čorbe (foto)

Večernje novosti pre 14 dana
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić oglasio se povodom smrti Bore Đorđevića, legendarnog frontmena Riblje čorbe. Foto: Printskrin Instagram/buducnostsrbijeav - Otišao je velikan, otišao je naš Bora. Zadužio nas je, svojom pesmom i ogromnom ljubavlju… »
Ko je bio veliki Bora Đorđević: Pesnik na čijim pesmama su odrasle generacije

Ko je bio veliki Bora Đorđević: Pesnik na čijim pesmama su odrasle generacije

Večernje novosti pre 14 dana
BORISAV Bora Đorđević (1952) bio je rok pesnik, pevač i glavni autor rok grupe Riblja čorba, sa kojom je snimio neke od najznačajnijih pesama srpske i jugoslovenske muzičke scene, poput "Pogledaj dom svoj, anđele" i "Lutka sa naslovne strane"… »
Vučić se oprostio od frontmena Riblje Čorbe: "Otišao je naš velikan, otišao je naš Bora"

Vučić se oprostio od frontmena Riblje Čorbe: "Otišao je naš velikan, otišao je naš Bora"

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Predsednik Aleksandar Vučić oglasio se povodom smrti Bore Đorđevića, legendarnog frontmena Riblje Čorbe koji je danas preminuo u Ljubljani. "Otišao je velikan, otišao je naš Bora. Zadužio nas je, svojom pesmom i ogromnom… »
Probudile su me najgore vesti: Oglasio se menadžer Bore Čorbe - "Nadali smo se, ali..."

Probudile su me najgore vesti: Oglasio se menadžer Bore Čorbe - "Nadali smo se, ali..."

Večernje novosti pre 14 dana
LEGENDARNI roker i frontmen grupe "Riblja čorba" Bora Đorđević umro je u 71. godini, a poslednje dane proveo je u bolnici u Sloveniji. Foto: ATA images Nakon što je saopštena tužna vest, oglasio se i Borin menadžer Bane Obradović. - Nisam nikako… »
“Malo je falilo da zaigram u Zvezdi!”: Detalj koji je malo ko znao o Bori Đorđeviću

“Malo je falilo da zaigram u Zvezdi!”: Detalj koji je malo ko znao o Bori Đorđeviću

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Legendarni Bora Đorđević je oduvek bio veliki navijač Crvene zvezde, ali ono što je malo ljudi znalo, Bora je mogao i da zaigra u svom voljenom klubu i to kao golman. On je u Zvezdinoj emisiji "Zvezda je život" pre godinu dana dao… »
Žalio je što nema više dece: Evo čime se bavi sin Bore Đorđevića, a ćerku svoje prve žene voleo je kao svoju

Žalio je što nema više dece: Evo čime se bavi sin Bore Đorđevića, a ćerku svoje prve žene voleo je kao svoju

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Legendarni roker Bora Đorđević, frontmen kultne grupe " Riblja čorba", preminuo je u 72. godini. Đorđević je iza sebe ostavio bogatu muzičku karijeru, ali i složenu privatnu priču koju je vešto skrivao od očiju javnosti. Bora… »
"Svanulo je iznad crkve Svetog Marka, tako će biti u decenijama koje dolaze": Predsednik Vučić se oprostio od Bore Čorbe

"Svanulo je iznad crkve Svetog Marka, tako će biti u decenijama koje dolaze": Predsednik Vučić se oprostio od Bore Čorbe

Mondo pre 14 dana
Predsednik Vučić oprostio se od velikana rok scene Bore Čorbe. Danas je preminuo velikan rok scene i proslavljeni tekstopisac Bora Đorđević, a tim povodom oglasio se predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Otišao je velikan, otišao je naš Bora… »

Vesti dana »