Povezane vesti

Miler Mekintajer: Došao sam da ispravim neke stvari iz prošlosti

Miler Mekintajer: Došao sam da ispravim neke stvari iz prošlosti

Politika pre 14 dana
Košarkaš Crvene zvezde Kodi Miler Mekintajer rekao je večeras da je došao u klub da bi ispravio neke stvari iz prošlosti i da je prevazišao boravak u Partizanu. "Sada u crveno-belom dresu ciljevi su jasni. Došao sam da ispravim neke stvari iz… »
Miler Mekintajer: "Došao sam da ispravim neke stvari iz prošlosti"

Miler Mekintajer: "Došao sam da ispravim neke stvari iz prošlosti"

Sportske.net pre 14 dana
Košarkaš Crvene zvezde Kodi Miler Mekintajer rekao je večeras na druženju crveno-belih sa medijima da je došao u klub da bi ispravio neke stvari iz prošlosti i da je prevazišao boravak u Partizanu. "Sada u crveno-belom dresu ciljevi su jasni… »
Miler Mekintajer: Došao sam da ispravim neke stvari iz prošlosti

Miler Mekintajer: Došao sam da ispravim neke stvari iz prošlosti

Sportski žurnal pre 14 dana
Kodi je tokom leta 2020. godine došao u Partizan, ali je već narednog februara napustio klub. Košarkaš Crvene zvezde Kodi Miler Mekintajer rekao je večeras da je došao u klub da bi ispravio neke stvari iz prošlosti i da je prevazišao boravak u… »
"Došao sam da ispravim stvari iz prošlosti" Miler-Mekentajer će ovom izjavom razbesneti "grobare"

"Došao sam da ispravim stvari iz prošlosti" Miler-Mekentajer će ovom izjavom razbesneti "grobare"

Večernje novosti pre 14 dana
KOŠARKAŠ Crvene zvezde Kodi Miler Mekentajer razgovarao je sa medijima, otkrivši da je pojačao Zvezdu kako bi stavio zaključak na svoj boravak u Partizanu. Foto: FIBA Miler Mekintajer je 2020. godine pojačao Partizan, ali je proveo svega nekoliko… »

Vesti dana »