Povezane vesti

"Video sam da skreće, pokušao sam da izbegnem" Prve reči vozača nakon udesa na Obrenovačkom putu: "Mnogo mi je teško…

"Video sam da skreće, pokušao sam da izbegnem" Prve reči vozača nakon udesa na Obrenovačkom putu: "Mnogo mi je teško…

Kurir pre 13 dana
Vozač autobusa, koji je danas udario u automobil marke "audi" na Obrenovačkom drumu, u stanju je šoka nakon stravičnog udesa u kojem je teško povređeno više osoba, među kojima dvoje dece. Vidno uznemiren i u suzama rekao je da je video kako "audi"… »
Stravična nesreća na Obrenovačkom putu: Autobus udario u automobil, među povređenima i deca

Stravična nesreća na Obrenovačkom putu: Autobus udario u automobil, među povređenima i deca

Telegraf pre 13 dana
Preporučujemo. Teška saobraćajna nesreća dogodila se nešto pre 17 časova na Obrenovačkom drumu, kada je autobus udario u automobil. Prema nezvaničnim saznanjima Telegraf.rs ima više povređenih, među kojima i deca. Na licu mesta su ekipe Hitne… »
Dvoje dece teško povređeno u nesreći na Obrenovačkom putu: Bez svesti prevezena u bolnicu

Dvoje dece teško povređeno u nesreći na Obrenovačkom putu: Bez svesti prevezena u bolnicu

Telegraf pre 13 dana
Preporučujemo. Nekoliko osoba, među kojima dvoje dece, povređeno je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se nešto pre 17 časova dogodila na Obrenovačkom drumu kada je autobus udario u automobil marke "audi". Na licu mesta su brojne ekipe Hitne… »
U Beogradu danas tri udesa u kojima su učestvovali autobusi

U Beogradu danas tri udesa u kojima su učestvovali autobusi

Radio 021 pre 12 dana
Kod Vojno-medicinske akademije (VMA) večeras se dogodila saobraćajna nesreća - treća u jednom danu u kojoj je učestvovao autobus beogradskog javnog prevoza. Prema snimcima sa društvenih mreža, jedan automobil se zakucao u autobus gradskog prevoza… »
Sudar dva automobila i autobusa na Obrenovačkom putu, ima više povređenih

Sudar dva automobila i autobusa na Obrenovačkom putu, ima više povređenih

Nova pre 12 dana
: U sudaru dva automobila na novom Obrenovačkom putu, gde je jedan potom udario u autobus, povređeno je više osoba, nezvanično saznaje N1. Na licu mesta su ekipe Hitne pomoći, rečeno je za N1. Sudar se desilo oko 17 časova. A post shared by SERBIA… »
Sudar dva automobila i autobusa na Obrenovačkom putu, povređeno šest osoba

Sudar dva automobila i autobusa na Obrenovačkom putu, povređeno šest osoba

Novi magazin pre 12 dana
U sudaru dva automobila na novom Obrenovačkom putu, gde je jedan potom udario u autobus, povređeno je šest osoba. Povređeno je šest osoba i to tri iz jednog vozila, dva iz drugog i jedna iz autobusa. Na licu mesta su četiri ekipe Hitne pomoći… »
"Jako mi je teško, pokušao sam sve": Oglasio se vozač autobusa posle teške nesreće na Obrenovačkom putu

"Jako mi je teško, pokušao sam sve": Oglasio se vozač autobusa posle teške nesreće na Obrenovačkom putu

Mondo pre 12 dana
Prema rečima vozača, on je pokušao da izbegne automobil koji je ulazio u njegovu traku. Vozač autobusa, koji je danas udario u automobil marke "audi" na Obrenovačkom putu, u stanju je šoka nakon stravičnog udesa u kojem je teško povređeno više… »
Sudar dva automobila i autobusa na Obrenovačkom putu, povređeno šest osoba

Sudar dva automobila i autobusa na Obrenovačkom putu, povređeno šest osoba

N1 Info pre 12 dana
U sudaru dva automobila na novom Obrenovačkom putu, gde je jedan potom udario u autobus, povređeno je šest osoba. Povređeno je šest osoba i to tri iz jednog vozila, dva iz drugog i jedna iz autobusa. Na licu mesta su četiri ekipe Hitne pomoći… »
Detalji teškog udesa na Obrenovačkom putu: Najmanje šestoro povređenih, od čega troje teže

Detalji teškog udesa na Obrenovačkom putu: Najmanje šestoro povređenih, od čega troje teže

Nova pre 12 dana
: Najmanje šest osoba. od čega troje teže, povređeno je u udesu koji se danas oko 16.50 dogodio na Novom obrenovačkom putu u blizini obilaznice, nezvanično saznaje Nova.rs. U udesu su učestvovala dva putnička vozila i autobus gradskog prevoza… »
Vozač autobusa u suzama posle sudara na Obrenovačkom putu: „Pokušao sam da ga izbegnem“

Vozač autobusa u suzama posle sudara na Obrenovačkom putu: „Pokušao sam da ga izbegnem“

Nova pre 12 dana
: Vozač autobusa, koji je danas udario u automobil marke "audi" na Obrenovačkom drumu, u stanju je šoka nakon stravičnog udesa u kojem je teško povređeno više osoba, među kojima dvoje dece. Vidno uznemiren i u suzama reporterima Telegrafa je rekao… »
Teška nesreća na auto-putu kod Surčina: Motociklista udario u zaštitnu ogradu, hitno prevezen u Urgentni

Teška nesreća na auto-putu kod Surčina: Motociklista udario u zaštitnu ogradu, hitno prevezen u Urgentni

Telegraf pre 12 dana
Preporučujemo. Muškarac star oko 55 godina teško je povređen u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila oko 18.30 časova na auto-putu Miloš Veliki. Kako Telegraf.rs nezvanično saznaje, muškarac je izgubio kontrolu nad motociklom i udario je u… »
MUP: Sudar dva putnička vozila i autobusa na Obrenovačkom putu, ima povređenih

MUP: Sudar dva putnička vozila i autobusa na Obrenovačkom putu, ima povređenih

Beta pre 12 dana
U sudaru dva automobila i autobusa danas na Obrenovačkom putu, kod isključenja za obilaznicu, po prvim informacijama povređeno je šest osoba. U ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) je rečeno agenciji Beta da je po prvim i nezvaničnim… »
U sudaru autobusa i automobila na Obrenovačkom putu povređene četiri osobe

U sudaru autobusa i automobila na Obrenovačkom putu povređene četiri osobe

RTV pre 12 dana
BEOGRAD - Četiri osobe povređene su danas u sudaru autobusa i putničkog automobila na Obrenovačkom putu, prenosi RTS. Do sudara autobusa na liniji 511 i putničkog automobila došlo je u popodnevnim satima. Tri vozila Hitne pomoći upućena su na lice… »
"Video sam da skreće,: Ali..." Potresne reči vozača autobusa posle stravičnog sudara na Obrenovačkom putu: "Mnogo mi je…

"Video sam da skreće,: Ali..." Potresne reči vozača autobusa posle stravičnog sudara na Obrenovačkom putu: "Mnogo mi je…

Blic pre 12 dana
Vozač autobusa, koji je danas udario u automobil marke "audi" na Obrenovačkom putu, u stanju je šoka nakon stravičnog udesa u kojem je teško povređeno više osoba, među kojima dvoje dece. Vidno uznemiren i u suzama je rekao da je video kako "audi"… »
Sudar autobusa i automobila na Obrenovačkom putu, povređene četiri osobe

Sudar autobusa i automobila na Obrenovačkom putu, povređene četiri osobe

RTS pre 12 dana
Četiri osobe su povređene u sudaru autobusa i dva putnička automobila na Obrenovačkom putu kod isključenja za obilaznicu, saznaje RTS. Do nesreće je došlo oko 17 časova kada su se sudarila dva automobila, a zatim je jedan od njih udario u autobus… »
(Uznemirujuće) dvoje dece bez svesti prevezeno u bolnicu! Detalji strašnog udesa na Obrenovačkom putu: Sedišta razbacana po…

(Uznemirujuće) dvoje dece bez svesti prevezeno u bolnicu! Detalji strašnog udesa na Obrenovačkom putu: Sedišta razbacana po…

Kurir pre 12 dana
Dvoje dece i dvoje odraslih povređeni su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se oko 17 časova dogodila na Obrenovačkom drumu. Dvoje male dece prevezeno je bez svesti u bolnicu, a ekipe Hitne pomoći prevezle su i dvoje odraslih, čiji stepen povreda… »
Vozač autobusa je vidno potresen! Detalji strašne saobraćajne nesreće na Obrenovačkom putu

Vozač autobusa je vidno potresen! Detalji strašne saobraćajne nesreće na Obrenovačkom putu

Mondo pre 12 dana
Zbog uviđaja koji je još u toku na ovom delu puta stvara se ogromna gužva. Dvoje dece i dvoje odraslih povređeni su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se oko 17 časova dogodila na Obrenovačkom putu. Dvoje male dece prevezeno je bez svesti u… »
Vozač autobusa u stanju šoka nakon sudara na Obrenovačkom drumu: "Pokušao sam da ga izbegnem"

Vozač autobusa u stanju šoka nakon sudara na Obrenovačkom drumu: "Pokušao sam da ga izbegnem"

Telegraf pre 12 dana
Preporučujemo. Vozač autobusa, koji je danas udario u automobil marke "audi" na Obrenovačkom drumu, u stanju je šoka nakon stravičnog udesa u kojem je teško povređeno više osoba, među kojima dvoje dece. Vidno uznemiren i u suzama našim… »
Prvi snimci nakon stravične nesreće na Obrenovačkom putu: Automobil smrskan, jedna osoba leži na putu

Prvi snimci nakon stravične nesreće na Obrenovačkom putu: Automobil smrskan, jedna osoba leži na putu

Telegraf pre 12 dana
Preporučujemo. Teška nesreća dogodila se danas na Obrenovačkom putu nešto pre 17 časova, kada je autobus udario u automobil marke "audi". Društvenim mrežama kruže snimci nastali nakon nesreće, na kojima se vidi da je automobil uništen, dok je i… »
Dečije sedište na asfaltu, automobil smrskan: Najpotresniji prizori nakon nesreće na Obrenovačkom drumu

Dečije sedište na asfaltu, automobil smrskan: Najpotresniji prizori nakon nesreće na Obrenovačkom drumu

Telegraf pre 12 dana
Preporučujemo. Dvoje dece i dvoje odraslih povređeni su u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se oko 17 časova dogodila na Obrenovačkom drumu. Kako Telegraf.rs saznaje, dvoje male dece prevezeno je bez svesti u bolnicu, a ekipe Hitne pomoći prevezle… »

Vesti dana »