Povezane vesti

Otkriveno da li je Aneli Ahmić tražila posebne uslove ove sezone! Obelodanila sve javno, ovo su svi detalji

Otkriveno da li je Aneli Ahmić tražila posebne uslove ove sezone! Obelodanila sve javno, ovo su svi detalji

Alo pre 10 dana
Ahmićeva se sinoć uselila u velelepno imanje. Aneli Ahmić se, nakon osvojenog drugog mesta u Eliti 7, vraća u na mesto zločina i ona je učesnik Elite 8. Naime, Ahmićeva je za naš portal otkrila da li je ove godine imala posebne uslove za čelnike… »
Asmin ulazi u elitu 8? Šok obraćanje, Durdžić od produkcije zahteva jedno, Aneli će ostati u čudu kad ga vidi

Asmin ulazi u elitu 8? Šok obraćanje, Durdžić od produkcije zahteva jedno, Aneli će ostati u čudu kad ga vidi

Alo pre 10 dana
Direktno se obratio produkciji. Drugoplasirana učesnica Elite 7, Aneli Ahmić, ušla je u osmu sezonu popularnog rijalitija. Ahmićeva je istakla da u novu sezonu ulazi po pobedu, ali i kako bi obezbedila sebe i ćerku Noru koju je dobila iz veze sa… »
"Trebala sam da se vidim sa janjušem" Aneli Ahmić na ivici suza obelodanila detalje: Želela sam da se pomirimo, ali....

"Trebala sam da se vidim sa janjušem" Aneli Ahmić na ivici suza obelodanila detalje: Želela sam da se pomirimo, ali....

Alo pre 11 dana
Aneli je večeras ušla u novu sezonu Elite 8. Aneli Ahmić se, nakon osvojenog drugog mesta u Eliti 7, vraća u na mesto zločina. Naime, vidno utučena i na ivici suza, Aneli Ahmić za Alo! otkriva da li je od produkccije ove sezone tražila posebne… »

Vesti dana »