Povezane vesti

Filip Car večeras ulazi u Elitu 8! Ovo niko nije očekivao, šok obrt, čeka se hitna reakcija Aleks Nikolić!

Filip Car večeras ulazi u Elitu 8! Ovo niko nije očekivao, šok obrt, čeka se hitna reakcija Aleks Nikolić!

Alo pre 12 dana
Sada je sve jasno. Sinoć je počeo rijaliti Elita 8, a zbog velikog broja učesnika ulazak će se nastaviti i večeras, dok je početak rijaliti "Farme" najavljen za kraj septembra, a ova dva formata biće povezana. Filip Car najavio je svoj ulazak u… »
Filip Car ulazi u elitu! Oglasio se tik pred ulazak i uputio im bitku poruku fanovima: U svako doba dana se možete obratiti…

Filip Car ulazi u elitu! Oglasio se tik pred ulazak i uputio im bitku poruku fanovima: U svako doba dana se možete obratiti…

Kurir pre 11 dana
Dobro poznati rijaliti učesnik Filip Car privukao je ogromnu pažnju javnosti polednjom objavom. Naime, on je uz pesmu Beogradskog sindikata "Za sve moje ljude", poručio da ga narednih 10 meseci neće biti. - Ljudi, vidimo se za 10 meseci!!! Poželite… »
Filip Car ulazi u Elitu, oglasio se za vreme ubacivanja: "Vidimo se za 10 meseci, sve što vam nije jasno..."

Filip Car ulazi u Elitu, oglasio se za vreme ubacivanja: "Vidimo se za 10 meseci, sve što vam nije jasno..."

Telegraf pre 11 dana
Preporučujemo. Nova objava bivšeg zadrugara Filipa Cara podigla je prašinu na društvenim mrežama. Uz pesmu Beogradskog sindikata "Za sve moje ljude", Car je poručio: - Ljudi, vidimo se za 10 meseci!!! Poželite mi sreću i nadam se da će sve biti… »

Vesti dana »