Povezane vesti

Siner o osporavanju titule: "Pitajte druge, ne mene"

Siner o osporavanju titule: "Pitajte druge, ne mene"

Sportske.net pre 10 dana
Italijanski teniser Janik Siner rekao je posle osvajanja US opena da titulu posvećuje bolesnoj tetki i dodao da je iza njega težak period u karijeri. Siner je u finalu savladao Amerikanca Tejlora Frica rezultatom 3:0 (6:3, 6:4, 7:5) i tako prvi put… »
"Ona umire, ne znam koliko će još biti živa!" Evo kome je Janik Siner posvetio titulu sa Ju-Es opena

"Ona umire, ne znam koliko će još biti živa!" Evo kome je Janik Siner posvetio titulu sa Ju-Es opena

Večernje novosti pre 9 dana
Italijanski teniser Janik Siner osvojio je prvi put u karijeri Ju-Es open pošto je u finalu savladao Amerikanca Tejlora Frica s rezultatom 3:0 (6:3, 6:4, 7:5) za dva sata i 17 minuta. FOTO: Tanjug/AP Sineru (23) je ovo drugi grend slem pehar u karijeri… »
Siner oduševio Bekera: "Ispisao si istoriju"

Siner oduševio Bekera: "Ispisao si istoriju"

B92 pre 9 dana
Boris Beker je oduševljen pobedom Janika Sinera na US Openu. Prvi teniser sveta je do drugog grend slem trofeja u karijeri došao pobedom nad Tejlorom Fricom, 6:3, 6:4, 7:5. Beker, koji je između ostalog bio i šampion US Opena 1989. godine, čestitao… »
"Nije dobro, ne znam koliko ću je još imati!" Siner jedva zadržao suze, ona umire!

"Nije dobro, ne znam koliko ću je još imati!" Siner jedva zadržao suze, ona umire!

Mondo pre 9 dana
Janik Siner je posle osvajanja US Opena imao emotivan govor. Janik Siner je osvojio prvi US Open pobedom nad Tejlorom Fricomu tri seta, a posle meča se slomio! Emotivno je pričao o nedavnom periodu ne samo karijere već i života. Otkrio je da je neko… »
Siner čeka odluku da li je legalno pasti na dopingu

Siner čeka odluku da li je legalno pasti na dopingu

Nova pre 9 dana
: Janik Siner, italijanski teniser, osvojio je US Open ubedljivom pobedom protiv Tejlora Frica sa 3:0 u setovima. Sinera bez obzira na titulu na US Openu očekuje period neizvesnosti koji bi u velikoj meri mogao da odredi dalji tok njegove karijere… »
Grend slem godina Sinera i Alkaraza

Grend slem godina Sinera i Alkaraza

Sport klub pre 9 dana
Poslednji put se davne 1977. godine desilo da jedan teniser osvoji svoju prvu i drugu grend slem titulu u istoj sezoni. Bio je to Giljermo Viljas, a 8. septembra u Njujorku taj poduhvat kompletirao je i Janik Siner lakim trijumfom nad Tejlorom Fricom u… »
Janik Siner novi šampion US opena

Janik Siner novi šampion US opena

Danas pre 10 dana
Italijan Janik Siner novi je šampion US opena. On je u velikom finalu savladao domaćeg predstavnika Tejlora Frica sa 3:0 u setovima (6:3, 6:4, 7:5). Na taj način je došao do druge grend slem titule u karijeri, ali i u sezoni, budući da je pehar… »

Vesti dana »