Povezane vesti

"Ovog malog debila neću da vidim ovde!" Otac čije je dete vređala bahata funkcionerka, a tužilac odbio istragu, sve rekao…

"Ovog malog debila neću da vidim ovde!" Otac čije je dete vređala bahata funkcionerka, a tužilac odbio istragu, sve rekao…

Kurir pre 10 dana
Slučaj pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina Vere Milošev podigao je veliku prašinu u Srbiji. "Znaš li ti ko sam ja?"- tim rečima Vera Milošev verbalno se obračunavala sa tetkom deteta sa smetnjama u razvoju nakon bioskopske projekcije. Milošev se… »
Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku posle incidenta u bioskopu

Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku posle incidenta u bioskopu

Slobodna Evropa pre 10 dana
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura saopštio je da je njegova pomoćnica Vera Milošev podnela ostavku posle medijskih navoda o incidentu u lokalnom bioskopu. "Iako postupak pred nadležnim organima još nije pokrenut, donela je ovu odluku da ne bi… »
Posle „znaš ti ko sam ja“ izlaz našli u ostavci: Ocu verbalno napadnutog dečaka niko se nije izvinio

Posle „znaš ti ko sam ja“ izlaz našli u ostavci: Ocu verbalno napadnutog dečaka niko se nije izvinio

N1 Info pre 9 dana
Epilog je to javnog pritiska. Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina Vera Milošev podnela je ostavku. Do skora javnosti potpuno nepoznata, "proslavila" se pošto je pred bioskopom verbalno napala dečaka sa smetnjama u razvoju, a njegovoj tetki poručila… »
Posle „znaš ti ko sam ja“ izlaz našli u ostavci: Ocu verbalno napadnutog dečaka niko se nije izvinio

Posle „znaš ti ko sam ja“ izlaz našli u ostavci: Ocu verbalno napadnutog dečaka niko se nije izvinio

Novi magazin pre 9 dana
Epilog je to javnog pritiska. Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina Vera Milošev podnela je ostavku. Do skora javnosti potpuno nepoznata, "proslavila" se pošto je pred bioskopom verbalno napala dečaka sa smetnjama u razvoju, a njegovoj tetki poručila… »
Diskriminacija dečaka u Zrenjaninu: Pomoćnica gradonačelnika Vera Milošev podnela ostavku

Diskriminacija dečaka u Zrenjaninu: Pomoćnica gradonačelnika Vera Milošev podnela ostavku

NIN pre 9 dana
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura saopštio je jutros da je primio pisanu ostavku Vere Milošev na funkciju pomoćnika gradonačelnika. Salapura je na Fejsbuku je naveo da se Vera Milošev, iako postupak pred nadležnim organima još nije ni… »
Otac napadnutog dečaka iz Zrenjanina: Čekam kako će se dalje odvijati postupci

Otac napadnutog dečaka iz Zrenjanina: Čekam kako će se dalje odvijati postupci

Radio 021 pre 9 dana
Sava Mihajlović, otac napadnutog dečaka koji ima razvojne probleme, povodom ostavke pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina Vere Milošev, kaže da to njega ne zanima i da će nastaviti svoju pravnu borbu. Dodao je da je porodica imala normalan život do… »
Slučaj bahate funkcionerke Zrenjanina: Dečak s smetnjama u razvoju u lošem psihičkom stanju, roditelji ne odustaju od…

Slučaj bahate funkcionerke Zrenjanina: Dečak s smetnjama u razvoju u lošem psihičkom stanju, roditelji ne odustaju od…

Blic pre 9 dana
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura objavio je na svom Fejsbuk profilu da je jutros primio pismenu ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika Vere Milošev koja je usledila nakon incidenta u kome je pomenuta sa prijateljem verbalno napala dete sa… »
Otac napadnutog dečaka u Zrenjaninu: Ostavka Milošev me ne zanima, imali smo normalan život

Otac napadnutog dečaka u Zrenjaninu: Ostavka Milošev me ne zanima, imali smo normalan život

N1 Info pre 9 dana
Sava Mihajlović, otac dečaka koji ima razvojne probleme, a koga je ispred bioskopa napala pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina Vera Milošev, komentarišući njenu ostavku, kaže da to njega ne zanima, kao i da će nastaviti svoju pravnu borbu. Dodao… »
Slučaj pretnji dečaku sa smetnjama u razvoju: Ostavka pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina

Slučaj pretnji dečaku sa smetnjama u razvoju: Ostavka pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina

N1 Info pre 9 dana
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura objavio je na svom Fejsbuk profilu da je jutros primio pismenu ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika Vere Milošev. „Iako postupak pred nadležnim organima još nije ni pokrenut, Vera je donela ovu odluku… »
Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku nakon skandala: Vikala na dete sa razvojnim problemima „Jel znaš ti ko…

Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku nakon skandala: Vikala na dete sa razvojnim problemima „Jel znaš ti ko…

Nova pre 9 dana
: Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura objavio je na svom Fejsbuk profilu da je jutros primio pismenu ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika Vere Milošev. „Iako postupak pred nadležnim organima još nije ni pokrenut, Vera je donela ovu… »
„Znaš ti ko sam ja“: Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku

„Znaš ti ko sam ja“: Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku

Vreme pre 9 dana
Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina Vera Milošev podnela je ostavku na tu funkciju nakon što je objavljeno da je prošlog vikenda verbalno napala i pretila trojici dečaka, od kojih jedan ima probleme u razvoju. Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura… »
Gradonačelnik Zrenjanina: Pomoćnica Vera Milošev podnela ostavku

Gradonačelnik Zrenjanina: Pomoćnica Vera Milošev podnela ostavku

Insajder pre 9 dana
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura objavio je na svom Fejsbuk profilu da je jutros primio pismenu ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika Vere Milošev. 'Iako postupak pred nadležnim organima još nije ni pokrenut, Vera je donela ovu odluku… »
Bahata pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku! Slučaj "znaš ti ko sam ja": Oglasio se i gradonačelnik nakon…

Bahata pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku! Slučaj "znaš ti ko sam ja": Oglasio se i gradonačelnik nakon…

Blic pre 9 dana
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura objavio je na svom Fejsbuk profilu da je jutros primio pismenu ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika Vere Milošev. „Iako postupak pred nadležnim organima još nije ni pokrenut, Vera je donela ovu odluku… »
Slučaj pretnji dečaku sa smetnjama u razvoju: Ostavka pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina

Slučaj pretnji dečaku sa smetnjama u razvoju: Ostavka pomoćnice gradonačelnika Zrenjanina

Novi magazin pre 9 dana
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura objavio je na svom Fejsbuk profilu da je jutros primio pismenu ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika Vere Milošev. „Iako postupak pred nadležnim organima još nije ni pokrenut, Vera je donela ovu odluku… »
Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku! "Da se utvrde sve činjenice ovog nemilog događaja"

Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku! "Da se utvrde sve činjenice ovog nemilog događaja"

Mondo pre 9 dana
Vera Milošev podnela ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika. Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura objavio je na svom Fejsbuk profilu da je jutros primio pismenu ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika Vere Milošev. "Iako postupak pred… »
Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku

Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku

Danas pre 9 dana
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura objavio je na svom Fejsbuk profilu da je jutros primio pismenu ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika Vere Milošev. „Iako postupak pred nadležnim organima još nije ni pokrenut, Vera je donela ovu odluku… »
Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina Vera Milošev podnela pismenu ostavku! Zrenjanin - Vera Milošev Povodom ovog slučaja u…

Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina Vera Milošev podnela pismenu ostavku! Zrenjanin - Vera Milošev Povodom ovog slučaja u…

Volim Zrenjanin pre 9 dana
Podeli vest: Gradonačelnik Zrenjaninа Simo Salapura se jutros oglasiо kratkom porukom na svom fejsbuk profilu koju prenosimo u celosti: Iako postupak pred nadležnim organima još nije ni pokrenut, Vera je donela ovu odluku da ne bi stvarala problem u… »
Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina Vera Milošev podnela ostavku

Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina Vera Milošev podnela ostavku

Zrenjaninski pre 9 dana
Nakon optužbi da je verbalno napala dete sa smetnjama u razvoju, pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina Vera Milošev podnela je ostavku. Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura saopštio je da je Vera Milošev jutros podnela pismenu ostavku na funkciju… »
Nakon optužbi da je napala decu: Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku

Nakon optužbi da je napala decu: Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina podnela ostavku

Radio 021 pre 9 dana
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura objavio je na svom Fejsbuk profilu da je jutros primio pismenu ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika Vere Milošev. "Iako postupak pred nadležnim organima još nije ni pokrenut, Vera je donela ovu odluku… »
Vera Milošev podnela ostavku! Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina napustila funkciju zbog slučaja o kom bruji Srbija

Vera Milošev podnela ostavku! Pomoćnica gradonačelnika Zrenjanina napustila funkciju zbog slučaja o kom bruji Srbija

Kurir pre 9 dana
Gradonačelnik Zrenjanina Simo Salapura objavio je na svom Fejsbuk profilu da je jutros primio pismenu ostavku na funkciju pomoćnice gradonačelnika Vere Milošev. - Iako postupak pred nadležnim organima još nije ni pokrenut, Vera je donela ovu odluku… »

Vesti dana »