Povezane vesti

Opet bazari polovnih knjiga: Sve popularniji među srednjoškolcima u Paraćinu (foto)

Opet bazari polovnih knjiga: Sve popularniji među srednjoškolcima u Paraćinu (foto)

Večernje novosti pre 8 dana
PRODAJA polovnih udžbenika na početku nove školske godine dobila je u Paraćinu veliki broj poklonika, nakon što je osmi put zaredom, kao svoju tradicionalnu akciju, bazar organizovala Tehnološka škola. Foto: Fejsbuk/Gimnazija Paraćin Mnogi… »
Neki polovni udžbenici skuplji od novih! Roditelji besni zbog cena: "Tražio mi 4 knjige za dve još i da mu doplatim 1.500…

Neki polovni udžbenici skuplji od novih! Roditelji besni zbog cena: "Tražio mi 4 knjige za dve još i da mu doplatim 1.500…

Kurir pre 9 dana
Cene kompleta polovnih udžbenika za osnovnu školu u zavisnosti od izdavača kreću se od 6.000 do 10.000 dinara, dok komplet za srednju školu iznosi do 12.000 dinara kod prodavaca na ulici. Iako su ovi iznosi znatno jeftiniji u poređenju sa novim… »
Roditelji besni zbog paprenih cena polovnih udžbenika: "Tražio mi je 4 knjige i da doplatim 1.500 dinara"

Roditelji besni zbog paprenih cena polovnih udžbenika: "Tražio mi je 4 knjige i da doplatim 1.500 dinara"

Mondo pre 9 dana
Prema rečima roditelja, polovni udžbenici kod prodavaca na ulici skuplji su nego novi u knjižarama. Cene kompleta polovnih udžbenika za osnovnu školu u zavisnosti od izdavača kreću se od 6.000 do 10.000 dinara, dok komplet za srednju školu iznosi… »

Vesti dana »