Povezane vesti

Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju beloruskog aktiviste Gnjota

Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju beloruskog aktiviste Gnjota

Glas Amerike pre 8 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je rešenje Višeg suda o izručenju beloruskog aktiviste Andreja Gnjota Minsku i vratio je predmet sudu na ponovno odlučivanje. U odluci objavljenoj na sajtu Apelacionog suda, navodi se da je takva odluka doneta posle… »
Sud u Beogradu ukinuo odluku o izručenju beloruskog aktiviste Gnjota, vraćena na ponovno odlučivanje

Sud u Beogradu ukinuo odluku o izručenju beloruskog aktiviste Gnjota, vraćena na ponovno odlučivanje

Slobodna Evropa pre 8 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je odluku o izručenju beloruskog novinara, reditelja i opozicionog aktiviste Andreja Gnjota Minsku i vratio slučaj na ponovno odlučivanje. Rešenje je objavljeno na sajtu tog suda 11. septembra. Kako navodi Apelacioni… »
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju beloruskog novinara i aktiviste

Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju beloruskog novinara i aktiviste

Nova pre 7 dana
: Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je rešenje Višeg suda o izručivanju beloruskog novinara i aktiviste Andreja Gnjota Belorusiji i predmet vratio sudu da ponovo odlučuje. Apelacioni sud je na svom sajtu objavio da je doneo rešenje kojim je… »
Gnjot za Insajder o odluci Apelacionog suda: Kompromisno rešenje koje odgovara svima osim meni, ja sam i dalje zatvorenik

Gnjot za Insajder o odluci Apelacionog suda: Kompromisno rešenje koje odgovara svima osim meni, ja sam i dalje zatvorenik

Insajder pre 7 dana
S jedne strane, to je dobro - ne izručuju me sada. S druge strane, ne daju mi ​​slobodu, drže me kao kriminalca u kućnom zatvoru, a nisam kriv ni za šta što je zapravo potvrdio Apelacioni sud, kaže za Insajder Andrej Gnjot, beloruski novinar… »
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju Andreja Gnjota Belorusiji

Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju Andreja Gnjota Belorusiji

Radio 021 pre 7 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je rešenje Višeg suda o izručivanju beloruskog novinara i aktiviste Andreja Gnjota Belorusiji i predmet vratio sudu da ponovo odlučuje. Apelacioni sud je na svom sajtu objavio da je doneo rešenje kojim je, usvajanjem… »
Andrej Gnjot ostaje u Srbiji: Apelacioni sud poništio odluku o izručenju

Andrej Gnjot ostaje u Srbiji: Apelacioni sud poništio odluku o izručenju

Vreme pre 7 dana
Na sajtu Apelacionog suda objavljena odluka o ukidanju rešenja prvostepenog suda za ekstradiciju beloruskog aktiviste Andreja Gnjota. Apelacioni sud ukinuo je rešenje prvostepenog suda za ekstradiciju beloruskog aktiviste Andreja Gnjota, rekao je njegov… »
Apelacioni sud ukinuo rešenje o izručenju Andreja Gnjota

Apelacioni sud ukinuo rešenje o izručenju Andreja Gnjota

Danas pre 7 dana
Apelacioni sud ukinuo je rešenje prvostepenog suda za ekstradiciju beloruskog aktiviste Andreja Gnjota, rekao je za N1 njegov advokat Filip Sofijanić. „Odluka o ukidanju rešenja objavljena je na sajtu Apelacionog suda i njome se ukida rešenje… »
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju beloruskog novinara i aktiviste

Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju beloruskog novinara i aktiviste

Novi magazin pre 7 dana
Apelacioni su u Beogradu ukinuo je rešenje Višeg suda o izručivanju beloruskog novinara i aktiviste Andreja Gnjota Belorusiji i predmet vratio sudu da ponovo odlučuje. Apelacioni sud je na svom sajtu objavio da je doneo rešenje kojim je, usvajanjem… »
Ukinuto rešenje za izručivanje Gnjota, naloženo ponovno odlučivanje

Ukinuto rešenje za izručivanje Gnjota, naloženo ponovno odlučivanje

Insajder pre 7 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je rešenje Višeg suda kojim je odlučeno da su ispunjene zakonske pretpostavke za izručivanje Andreja Gnjota pravosudnim organima Belorusije radi vođenja krivičnog postupka, i naložio sudu da ponovo odlučuje… »
Apelacioni sud ukinuo rešenje o izručenju Andreja Gnjota

Apelacioni sud ukinuo rešenje o izručenju Andreja Gnjota

N1 Info pre 7 dana
Apelacioni sud ukinuo je rešenje prvostepenog suda za ekstradiciju beloruskog aktiviste Andreja Gnjota, rekao je za N1 njegov advokat Filip Sofijanić. „Odluka o ukidanju rešenja objavljena je na sajtu Apelacionog suda i njome se ukida rešenje… »
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju beloruskog novinara i aktiviste

Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju beloruskog novinara i aktiviste

Beta pre 7 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je rešenje Višeg suda o  izručivanju beloruskog novinara i aktiviste Andreja Gnjota Belorusiji i predmet vratio sudu da ponovo odlučuje. Apelacioni sud je na svom sajtu objavio da je doneo rešenje kojim je… »
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju beloruskog novinara i aktiviste

Apelacioni sud u Beogradu ukinuo rešenje o izručenju beloruskog novinara i aktiviste

Radio sto plus pre 7 dana
Apelacioni sud je na svom sajtu objavio da je doneo rešenje kojim je, usvajanjem žalbi, “ukinuo prvostepeno rešenje i predmet vratio prvostepenom sudu na ponovno odlučivanje”. Po nalazu suda, kako je navedeno, “izjavljenim žalbama se osnovano… »
Ukinuto rešenje za izručivanje Gnjota, naloženo ponovno odlučivanje

Ukinuto rešenje za izručivanje Gnjota, naloženo ponovno odlučivanje

NIN pre 7 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je rešenje Višeg suda kojim je odlučeno da su ispunjene zakonske pretpostavke za izručivanje beloruskog aktiviste Andreja Gnjota pravosudnim organima Belorusije radi vođenja krivičnog postupka, i naložio sudu da… »
Ukinuto rešenje o izručenju Gnjota, naloženo ponovno odlučivanje

Ukinuto rešenje o izručenju Gnjota, naloženo ponovno odlučivanje

Euronews pre 7 dana
Apelacioni sud u Beogradu ukinuo je rešenje Višeg suda kojim je odlučeno da su ispunjene zakonske pretpostavke za izručivanje Andreja Gnjota pravosudnim organima Belorusije radi vođenja krivičnog postupka, i naložio sudu da ponovo odlučuje… »

Vesti dana »