Povezane vesti

Prebledeo je i počeo da viče na mene: Stevan Anđelković slučajno nasamario Darka Filipovića

Prebledeo je i počeo da viče na mene: Stevan Anđelković slučajno nasamario Darka Filipovića

Večernje novosti pre 6 dana
PRVA sezona „Zvezda Granda“ bila je najpopularnija i iznedrila je šest fantastičnih pevača i velikih zvezda, među kojima je i Steva Anđelković. Foto: Zoran Kuzmanović Munja Večiti dečak, kako Stevu Anđelkovića zovu, tvdri da je sa prvom… »
Svađa koja se decenijama krila! Stevan Anđelković i Darko Filipović imali veliki sukob: Vikao je na mene pred svima…

Svađa koja se decenijama krila! Stevan Anđelković i Darko Filipović imali veliki sukob: Vikao je na mene pred svima…

Kurir pre 6 dana
Pevač Stevan Anđelković veliku popularnost stekao je u prvoj sezoni muzičkog takmičenja " Zvezde Granda" i tada je važio za miljenika i velikog favorita. Stevan tvrdi da je sa prvom postavom „Zvezda Granda“ doživeo mnogo zgoda i nezgoda, a… »
"Prebledeo je, a onda je počeo da viče na mene": Darko Filipović doživeo nervni slom zbog kolege, nepoznati detalji…

"Prebledeo je, a onda je počeo da viče na mene": Darko Filipović doživeo nervni slom zbog kolege, nepoznati detalji…

Blic pre 6 dana
Pevač Stevan Anđelković veliku popularnost stekao je u prvoj sezoni muzičkog takmičenja "Zvezde Granda" i tada je važio za miljenika i velikog favorita. Stevan tvrdi da je sa prvom postavom „Zvezda Granda“ doživeo mnogo zgoda i nezgoda, a jednu… »

Vesti dana »