Povezane vesti

Sa Pinka najavili vanredno ubacivanje u Elitu, a Zvezdan Slavnić se oglasio: "Vidimo se večeras!"

Sa Pinka najavili vanredno ubacivanje u Elitu, a Zvezdan Slavnić se oglasio: "Vidimo se večeras!"

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Bivši rijaliti učesnik, Zvezdan Slavnić, ponovo je podigao prašinu među svojim fanovima objavom na Instagramu, najavivši večerašnje gostovanje u emisiji "Pitam za druga". Ova najava izazvala je brojne spekulacije među njegovim… »
Zvezdan Slavnić potvrdio ulazak Produkcija najavila vanredno ubacivanje, doneo odluku nakon Anđelinih optužbi za…

Zvezdan Slavnić potvrdio ulazak Produkcija najavila vanredno ubacivanje, doneo odluku nakon Anđelinih optužbi za…

Alo pre 5 dana
Nakon Anđelinih tvrdnji da ju je zlostavljao, Slavnić stiže na Pink. Anđela Đuričić se prisetila veze sa Zvezdanom Slavnićem, te otkrila kako je njihov odnos funkcionisao po izlasku iz rijalitija. Đuričićeva je istakla da i dalje ima traume… »
Zlostavljao me je, zatvorio me je u stan... Anđela Đuričić otkrila detalje veze sa Zvezdanom: Imam traume

Zlostavljao me je, zatvorio me je u stan... Anđela Đuričić otkrila detalje veze sa Zvezdanom: Imam traume

Alo pre 5 dana
Đuričićeva je istakla da i dalje ima traume zbog svega što se dešavalo između njih. Anđela Đuričić se prisetila veze sa Zvezdanom Slavnićem, te otkrila kako je njihov odnos funkcionisao po izlasku iz rijalitija. Đuričićeva je istakla da i… »

Vesti dana »