Povezane vesti

Milojević: Postigli smo ono što smo hteli, okrećemo se sledećoj utakmici

Milojević: Postigli smo ono što smo hteli, okrećemo se sledećoj utakmici

Politika pre 5 dana
Mislim da smo odigrali dobru utakmicu, uzimajući u obzir da ima dosta igrača sa kojima nismo mogli da radimo zbog reprezentativnih obaveza. Zadovoljan sam odnosom, postigli smo ono što smo hteli. Mislim da je zaslužena pobeda, idemo dalje, rekao je… »
Milojević: Zaslužena pobeda, idemo dalje

Milojević: Zaslužena pobeda, idemo dalje

Sportski žurnal pre 5 dana
Crvena zvezda je sa 2:0 pobedila Napredak. - Mislim da smo odigrali dobru utakmicu, uzimajući u obzir da ima dosta igrača sa kojima nismo mogli da radimo zbog reprezentativnih obaveza. Zadovoljan sam odnosom, postigli smo ono što smo hteli. Mislim da… »
Milojević: Odigrali smo dobro, strpljivo sa novajlijama

Milojević: Odigrali smo dobro, strpljivo sa novajlijama

Sport klub pre 4 dana
Vladan Milojević je odmah posle meča kratko sumirao rutinsku pobedu Crvene zvezde nad Napertkom. Crvena zvezda sada može u potpunosti da se okrene startu u Ligi šampiona i deulu sa Benfikom na Marakani. „Odigrali smo dobru utakmicu, uzimajući u… »
"Postigli smo ono što smo hteli": Evo šta je Vladan Milojević rekao nakon utakmice Crvena zvezda - Napredak

"Postigli smo ono što smo hteli": Evo šta je Vladan Milojević rekao nakon utakmice Crvena zvezda - Napredak

Večernje novosti pre 4 dana
FUDBALERI Crvene zvezde pobedili su Napredak sa 2:0 u Superligi Srbije i napravili su dobru uvertiru pred meč sa Benfikom u Ligi šampiona. Utiske posle meča sa Kruševljanima je izneo trener crveno-belih Vladan Milojević. FOTO: FK Crvena zvezda On je… »

Vesti dana »