Povezane vesti

Pretučeni Srbin: Napala su me trojica sa drvenim palicama i oteli mi svu ušteđevinu

Pretučeni Srbin: Napala su me trojica sa drvenim palicama i oteli mi svu ušteđevinu

RTV pre 23 minuta
LIPLJAN - Dejan Radić, koji je pretučen i opljačkan oko ponoći u svojoj kući u Starom Gracku, rekao je da su ga napala trojica Albanaca naoružana drvenim palicama i da su mu oteli svu ušteđevinu. Kako kaže, vezali su ga, maltretirali i… »
"Bacili su me dole: , vezali kablom i udarali" Ovo je Dejan koji je brutalno isprebijan na Kosovu (foto, video)

"Bacili su me dole: , vezali kablom i udarali" Ovo je Dejan koji je brutalno isprebijan na Kosovu (foto, video)

Blic pre 25 minuta
Dejan Radić, koji je pretučen i opljačkan oko ponoći u svojoj kući u Starom Gracku, kazao je da su ga napala trojica Albanaca naoružana drvenim palicama i da su mu oteli svu ušteđevinu. - Sinoć oko 10 do 12 čuo sam nešto pored kuće, a onda i… »
Kancelarija za KiM: U Starom Grackom mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić

Kancelarija za KiM: U Starom Grackom mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić

Politika pre 59 minuta
U Starom Gracku, u opštini Lipljan, noćas oko ponoći, u svojoj kući je mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Kako se navodi, trojica napadača koja su pričala albanski prvo su Radića… »
Srbin Dejan Radić mučki pretučen i opljačkan na Kosovu

Srbin Dejan Radić mučki pretučen i opljačkan na Kosovu

Vreme pre 35 minuta
Srbin Dejan Radić sa Kosova mučki je pretučen i opljačkan u noći između četvrka i petka, u svojoj kući. Radić je policiji rekao da su ga napali Albanci koji su ga vezali i pretukli, i koji su pobegli nakon što su mu uzeli 2000 evra i… »
Srbin pretučen i opljačkan u svojoj kući u Starom Gracku kod Lipljana

Srbin pretučen i opljačkan u svojoj kući u Starom Gracku kod Lipljana

RTS pre 1 sat
Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je da je u Starom Gracku, u opštini Lipljan, noćas oko ponoći, u svojoj kući, mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić. Komšinica Milijana Marković kaže da su ih oko ponoći probudila Radićevi… »
Srbin pretučen na KiM: Zaskočila me trojica s palicama, oteli mi svu ušteđevinu VIDEO

Srbin pretučen na KiM: Zaskočila me trojica s palicama, oteli mi svu ušteđevinu VIDEO

B92 pre 1 sat
Srbin sa KiM, Dejan Radić, sinoć je u Starom Gracku, u opštini Lipljan, u svojoj kući mučki pretučen i opljačkan. Kako se navodi, trojica napadača koja su pričala albanski prvo su Radića vezali, a potom tukli motkom i na kraju opljačkali. O… »
Komšinica pretučenog Srbina: Tukli su ga i tražili novac, uzeli su mu više od 2.000 evra

Komšinica pretučenog Srbina: Tukli su ga i tražili novac, uzeli su mu više od 2.000 evra

Euronews pre 1 sat
Milijana Marković, komšinica Dejana Radića iz Starog Grackog, koga su noćas brutalno pretukli, a zatim opljačkali trojica Albanaca, rekla je da je Dejan oko ponoći došao u njihovu porodičnu kuću i zatražio pomoć. "Čula sam da neko zove, videla… »
Horor na Kosovu Albanci upali Dejanu u kuću, vezali ga, tukli ga motkom, hitno prevezen u bolnicu

Horor na Kosovu Albanci upali Dejanu u kuću, vezali ga, tukli ga motkom, hitno prevezen u bolnicu

Alo pre 2 sata
U Starom Gracku, u opštini Lipljan, noćas oko ponoći u svojoj kući je mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Kako se navodi, trojica napadača koja su pričala albanski prvo su Radića vezali… »
" Vezali su mu ruke i noge a zatim ga tukli" Komšinica pretučenog Srbina rekla da je čula da su napadači govorili albanski

" Vezali su mu ruke i noge a zatim ga tukli" Komšinica pretučenog Srbina rekla da je čula da su napadači govorili albanski

Alo pre 1 sat
Komšinica Dejana Radića koji je sinoć pretučen i opljačkan od strane trojice nepoznatih osoba, Milijana Marković, izjavila je za Kosovo onlajn da je čula dozivanje oko ponoći od strane Radića, i da su napadači, prema rečima pretučenog… »
Komšinica pretučenog Radića na Kosovu: Vezali su mu ruke i noge, a zatim ga tukli

Komšinica pretučenog Radića na Kosovu: Vezali su mu ruke i noge, a zatim ga tukli

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Komšinica Dejana Radića koji je sinoć pretučen i opljačkan od strane trojice nepoznatih lica, Milijana Marković, izjavila je za Kosovo onlajn da je čula dozivanje oko ponoći od strane Radića, i da su napadači, prema rečima… »
Ovo je Srbin koji je brutalno pretučen na Kosovu: Slika slama srce

Ovo je Srbin koji je brutalno pretučen na Kosovu: Slika slama srce

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Dejan Radić brutalno je pretučen i opljačkan sinoć kod Lipljana od troje nepoznatih lica. Kako je komšinica posvedočila, čula je dozivanje oko ponoći od strane Radića. Napadači su, prema rečima pretučenog, govorili albanski… »
Ispovest pretučenog Srbina na Kosovu: Zaskočila su me trojica sa drvenim palicama i oteli mi svu ušteđevinu

Ispovest pretučenog Srbina na Kosovu: Zaskočila su me trojica sa drvenim palicama i oteli mi svu ušteđevinu

Telegraf pre 1 sat
Preporučujemo. Dejan Radić, koji je pretučen i opljačkan oko ponoći u svojoj kući u Starom Gracku, kazao je za Kosovo onlajn da su ga napala trojica Albanaca naoružana drvenim palicama i da su mu oteli svu ušteđevinu. "Sinoć oko 10 do 12 čuo… »
Komšinica pretučenog Srbina na KiM: Albanci mu vezali ruke i noge, a zatim ga tukli VIDEO

Komšinica pretučenog Srbina na KiM: Albanci mu vezali ruke i noge, a zatim ga tukli VIDEO

B92 pre 2 sata
Komšinica Dejana Radića koji je sinoć pretučen i opljačkan od strane trojice nepoznatih lica, Milijana Marković, izjavila je za Kosovo onlajn da je čula dozivanje oko ponoći od strane Radića, i da su napadači, prema rečima pretučenog, govorili… »
Kancelarija za KiM: Srbin pretučen i opljačkan u svojoj kući u Starom Gracku

Kancelarija za KiM: Srbin pretučen i opljačkan u svojoj kući u Starom Gracku

Insajder pre 3 sata
U Starom Gracku noćas je u svojoj kući mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju i upozorila na to da su napadi na Srbe postali svakodnevica. Radića su, kako je navedeno u saopštenju, prvo vezala… »
Kancelarija za KiM: U Starom Gracku kod lipljana pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić

Kancelarija za KiM: U Starom Gracku kod lipljana pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić

NIN pre 3 sata
Srbin Dejan Radić je noćas oko ponoći pretučen i opljačkan u svojoj kući u Starom Gracku, u opštini Lipljan, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Trojica napadača koji su pričali albanski su Radića prvo vezala, a potom tukli motkom i… »
Kancelarija za KiM: Srbina pretukla i opljačkala trojica napadača u Lipljanu, Direktor KBC: Radić hospitalizovan

Kancelarija za KiM: Srbina pretukla i opljačkala trojica napadača u Lipljanu, Direktor KBC: Radić hospitalizovan

Euronews pre 3 sata
U Starom Gracku, u opštini Lipljan, noćas oko ponoći, u svojoj kući je mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Kako se navodi, trojica napadača koja su pričala albanski prvo su Radića… »
Brutalni napad: Srbin pretučen motkom na KiM

Brutalni napad: Srbin pretučen motkom na KiM

Sputnik pre 4 sati
U Starom Gracku, u opštini Lipljan, noćas oko ponoći, u svojoj kući je mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Kako se navodi, trojica napadača koja su pričala albanski prvo su Radića… »
Kancelarija za KiM: U Starom Gracku kod Lipljana pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić

Kancelarija za KiM: U Starom Gracku kod Lipljana pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić

Danas pre 4 sati
Srbin Dejan Radić je noćas oko ponoći pretučen i opljačkan u svojoj kući u Starom Gracku, u opštini Lipljan, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Trojica napadača koji su pričali albanski su Radića prvo vezala, a potom tukli motkom i… »
Pretučen Srbin na Kosovu: Napadači pričali albanski! Vezali i tukli motkom Dejana Radića iz Starog Grackog

Pretučen Srbin na Kosovu: Napadači pričali albanski! Vezali i tukli motkom Dejana Radića iz Starog Grackog

Blic pre 4 sati
Kancelarija za KiM saopštila je da je noćas oko ponoći u svojoj kući pretučen i opljačkan Dejan Radić iz Starog Grackog u opštini Lipljan. Kancelarija ovaj napad karakteriše kao etnički motivisan i upozorava da je izazvao ogromnu zabrinutost i… »
Horor u Starom Gracku: Srbin mučki pretučen i opljačkan

Horor u Starom Gracku: Srbin mučki pretučen i opljačkan

B92 pre 4 sati
U Starom Gracku, u opštini Lipljan, noćas oko ponoći, u svojoj kući je mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. U Starom Gracku, u opštini Lipljan, noćas oko ponoći, u svojoj kući je mučki… »
Kancelarija: U Starom Gracku kod Lipljana pretučen i opljačkan Srbin

Kancelarija: U Starom Gracku kod Lipljana pretučen i opljačkan Srbin

N1 Info pre 4 sati
Srbin Dejan Radić je noćas oko ponoći pretučen i opljačkan u svojoj kući u Starom Gracku, u opštini Lipljan, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Trojica napadača koji su pričali albanski su Radića prvo vezala, a potom tukli motkom i… »
Kancelarija: U Starom Gracku kod lipljana pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić

Kancelarija: U Starom Gracku kod lipljana pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić

Novi magazin pre 4 sati
Srbin Dejan Radić je noćas oko ponoći pretučen i opljačkan u svojoj kući u Starom Gracku, u opštini Lipljan, saopštila je Kancelarija za Kosovo i Metohiju. Trojica napadača koji su pričali albanski su Radića prvo vezala, a potom tukli motkom i… »
Kancelarija za KiM: U Starom Gracku mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić

Kancelarija za KiM: U Starom Gracku mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić

Telegraf pre 4 sati
Kancelarija za KiM: U Starom Grackom mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić. U Starom Gracku, u opštini Lipljan, noćas oko ponoći, u svojoj kući je mučki pretučen i opljačkan Srbin Dejan Radić, saopštila je Kancelarija za Kosovo i… »

Vesti dana »