Povezane vesti

"Svi smo srećni zbog derbija!" Stanojević i Partizan spremni za meč protiv Zvezde

"Svi smo srećni zbog derbija!" Stanojević i Partizan spremni za meč protiv Zvezde

Večernje novosti pre 19 minuta
Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana igraju "večiti derbi", a pred meč za televiziju "Arena sport" govorio je strateg crno-belih Aleksandar Stanojević. FOTO: FK Partizan Istakao je Stanojević da je tek početak i da nije toliki pritisak. - Igra se… »
''Samo hrabro, hrabro i pobeda!'' Vladimir Stojković i Miroslav Vulićević poslali igračima poruku pred derbi

''Samo hrabro, hrabro i pobeda!'' Vladimir Stojković i Miroslav Vulićević poslali igračima poruku pred derbi

Večernje novosti pre 3 sata
U ponedeljak, od 19 časova, na programu je 174. večiti derbi. Partizan će ugostiti Crvenu zvezdu, a bivši fudbaleri crno-belih Miroslav Vulićević i Vladimir Stojković imali su poruku za igrače i navijače. Foto: FK Partizan - Ja mislim da je… »
"Svi znamo šta se desilo pred moj prvi derbi!" Stojković se setio pretnji, taj skandal je potresao Srbiju

"Svi znamo šta se desilo pred moj prvi derbi!" Stojković se setio pretnji, taj skandal je potresao Srbiju

Mondo pre 5 sati
Vladimir Stojković ne zaboravlja Bolonju i derbi nakon toga. Još jedan večiti derbi je pred nama i na kraju će se ipak igrati! Nadležne institucije su odobrile da se uprkos oštećenjima na terenu odigra 174. večiti derbi, a pred ovaj duel za… »

Vesti dana »