Povezane vesti

Evropa može da se posveti sebi, svom daljem razvoju tek kada se završi rat

Evropa može da se posveti sebi, svom daljem razvoju tek kada se završi rat

Politika pre 1 dan
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da, usled ratova, Evropa najviše pati, troši najviše novca i ima najmanju stopu rasta, a da bi mogla da se posveti sebi tek kada bi se ratovi završili. Vučić je za televiziju Pink… »
Smiljanić: Prema Ustavu Skupština se sastaje u dva redovna zasedanja godišnje

Smiljanić: Prema Ustavu Skupština se sastaje u dva redovna zasedanja godišnje

Politika pre 1 dan
Generalni sekretar Skupštine Srbije Srđan Smiljanić izjavio je danas da se, prema Ustavu Srbije, Narodna skupština sastaje u dva redovna zasedanja godišnje i da datum početka tih zasedanja postavlja granicu u kojoj vanredno zasedanje mora da bude… »
Milica Đurđević Stamenkovski: Ne mogu da mi oproste što nisam dozvolila DOS 2

Milica Đurđević Stamenkovski: Ne mogu da mi oproste što nisam dozvolila DOS 2

Politika pre 1 dan
Ministarka za demografiju i brigu o porodici Milica Đurđević-Stamekovski izjavila je danas da opozicija ne može da joj oprosti što nije dozvolila da njena politička stranka pruži patriotski legitimitet stvaranju DOS-a 2 i dodala da smatra da je za… »
Obraćanje Vučića iz Njujorka: Danas se sastajem sa Netanjahuom

Obraćanje Vučića iz Njujorka: Danas se sastajem sa Netanjahuom

Telegraf pre 1 dan
VUČIĆ NJUJORK SASTANCI. Predsednik Aleksandar Vučić naveo je da je u Njujorku razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera i sa više od 20 ministara spoljnih poslova. - Razgovarao sam sa više od 25 šefova država i premijera, sa više od… »
Vučić iz Njujorka: Na računu imamo tačno 6 milijardi evra

Vučić iz Njujorka: Na računu imamo tačno 6 milijardi evra

Telegraf pre 1 dan
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da Srbija u ovom trenutku ima tačno šest milijardi evra na računu što, kako je naveo, nemaju neke zemlje koje su sedam puta veće od naše zemlje. Vučić je govoreći iz Njujorka… »
Vučić i Netanjahu o situaciji na Kosovu i Metohiji i u Izraelu, prethodno sa Guterešom

Vučić i Netanjahu o situaciji na Kosovu i Metohiji i u Izraelu, prethodno sa Guterešom

RTV pre 2 sata
NJUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je da je danas na sastanku sa izraelskim premijerom Benjaminom Netanjahuom, na marginama zasedanja 79. Generalne skupštine UN, razgovarao o situaciji u AP Kosovu i Metohiji i u Izraelu, kao i o… »
Vučić iz Njujorka: Naša pozicija nije laka, ko kaže da će teći med i mleko, taj nije dovoljno ozbiljan

Vučić iz Njujorka: Naša pozicija nije laka, ko kaže da će teći med i mleko, taj nije dovoljno ozbiljan

Euronews pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da Srbija u ovom trenutku ima tačno šest milijardi evra na računu što, kako je naveo, nemaju neke zemlje koje su sedam puta veće od naše zemlje. Vučić je govoreći iz Njujorka istakao da ne… »
Vučić iz Njujorka: Sedeo sam sa važnim liderima; Ono što smo mi ovde uradili retko ko može

Vučić iz Njujorka: Sedeo sam sa važnim liderima; Ono što smo mi ovde uradili retko ko može

B92 pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti iz Njujorka, gde između ostalog govori o zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, ali i o svim aktuelnim temama. "Ne mogu da govorim o neverovatnim uspesima, u politici se ništa ne… »
Vučić o miru u Ukrajini: Prvi put javno govorim - biće borba za svako selo i svaki grad

Vučić o miru u Ukrajini: Prvi put javno govorim - biće borba za svako selo i svaki grad

Kurir pre 5 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, govoreći o sukobu Rusije i Ukrajine u obraćanju iz Njujorka, rekao je da svi govore o miru, a svi u stvari govore o "svom miru", to jest o pobedi nad protivnikom. "Dovoljno je bilo da čujete predsednike raznih… »
Vučić se obratio iz Njujorka: "Govorio sam kao predsednik male, ponosite zemlje; Evropi je potreban mir" VIDEO

Vučić se obratio iz Njujorka: "Govorio sam kao predsednik male, ponosite zemlje; Evropi je potreban mir" VIDEO

B92 pre 6 sati
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Njujorka. "Razgovarao sam sa više od 25 šefova država i premijera, sa više od 20 ministara spoljnih poslova, prisustvovao sam brojnim sastancima gde nisu bili ni jedni ni drugi… »
Vučić: Nisam siguran da ću moći da prisustvujem sednici o litijumu zbog obaveza u inostranstvu

Vučić: Nisam siguran da ću moći da prisustvujem sednici o litijumu zbog obaveza u inostranstvu

Radio 021 pre 6 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da zbog obaveza u inostranstvu nije siguran da će moći da prisustvuje sednici Skupštine o zabrani eksploatacije litijuma koju je tražila opozicija. Dodao je da je "spreman da dođe, kad god ga pozovu" na… »
Ana Brnabić pokušala da nas ubedi da nema vremena za sednice o litijumu i Kosovu: Stigao im je odgovor opozicije

Ana Brnabić pokušala da nas ubedi da nema vremena za sednice o litijumu i Kosovu: Stigao im je odgovor opozicije

Nova pre 8 sati
: Vlast ne želi da se u Skupštini raspravlja o litijumu, niti o Kosovu, kristalno je jasno nakon poslednjeg spina predsednice parlamenta Ane Brnabić. Ona je, naime, pokušala da ubedi javnost da 1. oktobra počinje redovno zasedanje Skupštine, pa… »
Vučić: U Njujorku sam razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera

Vučić: U Njujorku sam razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera

Politika pre 7 sati
NjUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom boravka u Njujorku do sada razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, kao i sa više od 20 ministara spoljnih poslova. "Brojnim sastancima sam prisustvovao gde nisu… »
Vučić: Večeras me očekuje važan događaj, prekookeanska promocija EXPO-a

Vučić: Večeras me očekuje važan događaj, prekookeanska promocija EXPO-a

Politika pre 7 sati
NjUJORK – Predsednik Srbije rekao je danas da ga večeras u Njujorku očekuje još sastanaka sa najznačajnijim svetskim liderima, ministrima spoljnih poslova i ambasadorima, a najvažniji događaj biće, kako je rekao, prekookeanska promocija EXPO-a… »
Vlast odugovlači sednicu o budžetu: „Čekaju Vučića iz Njujorka“

Vlast odugovlači sednicu o budžetu: „Čekaju Vučića iz Njujorka“

Vreme pre 7 sati
Predsednica Skupštine Ana Brnabić ne poznaje skupštine procedure i ne zna da sednica o litijumu može da bude sazvana i u redovnom zasedanju koje počinje 1. oktobra, kaže za „Vreme” poslanica Marinika Tepić. Vlast namerno odugovlači trajanje… »
Vučić danas sa Netanjahuom

Vučić danas sa Netanjahuom

Politika pre 7 sati
Predsedni Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa danas sa premijerom Izrsela Benjaminom Netanjahuom: „U Njujorku sam razgvorao sa više od 25 šefova država i premijera, sa više od 20 ministara spoljnih poslova, prisustvovao sam skupovima gde… »
Vučić: Zapadni svet želi mir na Bliskom istoku, to je dobra vest za Srbiju

Vučić: Zapadni svet želi mir na Bliskom istoku, to je dobra vest za Srbiju

Beta pre 9 sati
Zapadni svet želi mir na Bliskom istoku gotovo po svaku cenu, što je "dobra vest" za Srbiju, izjavio je danas u Njujorku predsednik Aleksandar Vučić. "Svet se polako zauhaktava, sve ide ka 'savršenoj oluji', ali strasno se nadam da će Amerikanci da… »
Srđan Smiljanić: Nadam se da će ovo pojašnjenje biti od koristi pre svega narodnoj poslanici Mariniki Tepić

Srđan Smiljanić: Nadam se da će ovo pojašnjenje biti od koristi pre svega narodnoj poslanici Mariniki Tepić

Kurir pre 8 sati
Srđan Smiljanić, generalni sekretar Skupštine Srbije, reagovao je na današnju izjavu Marinike Tepić. Tepić je izjavila da "ne postoji prepreka da se održi sednica o litijumu u punom kapacitetu", a sada joj je Smiljanić odgovorio: "Povodom izjave… »
Generalni sekretar skupštine Srbije: Poslanica Tepić ne poznaje skupštinske procedure i zakone

Generalni sekretar skupštine Srbije: Poslanica Tepić ne poznaje skupštinske procedure i zakone

Novi magazin pre 8 sati
Generalni sekretar skupštine Srbije Srđan Smiljanić je negirao navode poslanice Stranke slobode i pravde Marinike Tepić koje je ranije danas kazala da ne postoji prepreka za održavanje skupštinske sednice o litijumu koju je tražila opozicija. Ona… »
Vučić: Nisam siguran da ću moći da prisustvujem sednici o litijumu, spreman sam da dođem na sednicu o KiM

Vučić: Nisam siguran da ću moći da prisustvujem sednici o litijumu, spreman sam da dođem na sednicu o KiM

N1 Info pre 9 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da zbog obaveza u inostranstvu nije siguran da će moći da prisustvuje sednici Skupštine Srbije o zabrani eksploatacije litijuma i bora koju je tražila opozicija, ali da je "spreman da dođe, kad god ga… »
Vučić: Zapadni svet želi mir, to je dobra vest

Vučić: Zapadni svet želi mir, to je dobra vest

RTS pre 9 sati
Predsednik Aleksandar Vučić rekao je da je u Njujorku razgovarao sa više od 25 šefova država ili premijera i 20 ministara spoljnih poslova. Najavio je da će danas razgovarati sa Benjaminom Netanjahuom. Nadam se da će Amerikanci iskoristiti svoj… »
"Sve ide ka savršenoj oluji": Vučić: U Njujorku sam razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, videću se danas…

"Sve ide ka savršenoj oluji": Vučić: U Njujorku sam razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, videću se danas…

Blic pre 10 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom boravka u Njujorku do sada razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, kao i sa više od 20 ministara spoljnih poslova. - Brojnim sastancima sam prisustvovao gde nisu bili ni… »
Vučić upozorava: Svet ide ka savršenoj oluji

Vučić upozorava: Svet ide ka savršenoj oluji

Sputnik pre 10 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Njujorku da misli da svet ide ka savršenoj oluji i da se sve zahuktava. "Nadam se da će Amerikanci iskoristiti svoj uticaj da zaustave sukob na Bliskom istoku i da će SAD i Rusija da zaustave rat… »
Vučić iz Njujorka o energetici ali i pitanju koje se stalno nameće - Zašto je protiv neradne nedelje

Vučić iz Njujorka o energetici ali i pitanju koje se stalno nameće - Zašto je protiv neradne nedelje

Blic pre 9 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom boravka u Njujorku do sada razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, kao i sa više od 20 ministara spoljnih poslova. - Brojnim sastancima sam prisustvovao gde nisu bili ni… »
"Polako se zahuktava i sve ide ka savršenoj oluji": Vučić iz Njujorka o detaljima razgovora sa svetskim liderima

"Polako se zahuktava i sve ide ka savršenoj oluji": Vučić iz Njujorka o detaljima razgovora sa svetskim liderima

Kurir pre 9 sati
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas građanima Srbije iz Njujorka i govorio je o zasedanju Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, razgovorima sa svetskim zvaničnicima, ali i o drugim aktuelnim temama. Predsednik je istakao… »
Vučić: Zapadni svet želi mir na Bliskom istoku, to je dobra vest za Srbiju

Vučić: Zapadni svet želi mir na Bliskom istoku, to je dobra vest za Srbiju

Novi magazin pre 10 sati
Zapadni svet želi mir na Bliskom istoku gotovo po svaku cenu, što je "dobra vest" za Srbiju, izjavio je danas u Njujorku predsednik Aleksandar Vučić. "Svet se polako zauhaktava, sve ide ka 'savršenoj oluji', ali strasno se nadam da će Amerikanci da… »
Vučić nije siguran da će biti na sednici Skupštine Srbije o litijumu

Vučić nije siguran da će biti na sednici Skupštine Srbije o litijumu

Novi magazin pre 9 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas rekao da zbog obaveza u inostranstvu nije siguran da će moći da prisustvuje sednici Skupštine Srbije o zabrani eksploatacije litijuma i bora koju je tražila opozicija, ali da je "spreman da dođe, kad god… »
Đurđević Stamenkovski: Opozicija ne može da mi oprosti što nisam dozvolila DOS 2

Đurđević Stamenkovski: Opozicija ne može da mi oprosti što nisam dozvolila DOS 2

B92 pre 9 sati
Ministarka za demografiju i brigu o porodici Milica Đurđević Stamekovski izjavila je danas da opozicija ne može da joj oprosti što nije dozvolila da njena politička stranka pruži patriotski legitimitet stvaranju DOS-a 2. Dodala je da smatra da je… »
Đurđević-Stamenkovski: Opozicija ne može da mi oprosti što nisam dozvolila DOS 2

Đurđević-Stamenkovski: Opozicija ne može da mi oprosti što nisam dozvolila DOS 2

RTV pre 11 sati
BEOGRAD - Ministarka za demografiju i brigu o porodici Milica Đurđević-Stamekovski izjavila je danas da opozicija ne može da joj oprosti što nije dozvolila da njena politička stranka pruži patriotski legitimitet stvaranju DOS-a 2 i dodala da smatra… »
Vučić: U Njujorku sam razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, danas susret sa Netanjahuom

Vučić: U Njujorku sam razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, danas susret sa Netanjahuom

Euronews pre 10 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je rekao da je u NJujorku razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, sa više od 20 ministara spoljnih poslova. "Brojnim sastancima sam prisustvovao gde nisu bili ni jedni ni drugi ili su tek uzgred bili… »
Vučić: U Njujorku sam razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera

Vučić: U Njujorku sam razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera

NIN pre 10 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom boravka u Njujorku do sada razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, kao i sa više od 20 ministara spoljnih poslova. "Brojnim sastancima sam prisustvovao gde nisu bili ni… »
Srbija kao glas razuma na GS UN

Srbija kao glas razuma na GS UN

Politika pre 10 sati
Poruka predsednika Vučića je konkretna i konzistentna – Srbija se zalaže za mir i stabilnost, poštuje teritorijalni integritet svih zemalja, a zauzvrat traži samo isti takav tretman. Srbija neće pristati na jednostrana rešenja koja bi ugrozila… »
Brnabić opoziciji: Podneli ste 146 amandmana i odugovlačite sednicu, kako mislite da stignemo da pričamo o litijumu

Brnabić opoziciji: Podneli ste 146 amandmana i odugovlačite sednicu, kako mislite da stignemo da pričamo o litijumu

Politika pre 10 sati
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić zamolila je opoziciju na otvaranju današnje rasprave o rebelansu budžeta u parlamentu da kaže šta i kako hoće da radi u Narodnoj skupštini, s obzirom na to da namerno odugovlači sednicu. Ona je istakla da… »
Vučić ima "dobru vest": Zapadni svet želi mir

Vučić ima "dobru vest": Zapadni svet želi mir

Pravda pre 10 sati
Predfsednik Aleksandar Vučić rekao je da je u Njujorku razgovarao sa više od 25 šefova država ili premijera i 20 ministara spoljnih poslova. Najavio je da će danas razgovarati sa Benjaminom Netanjahuom. Nadam se da će Amerikanci iskoristiti svoj… »
Vučić: Zapadni svet želi mir na Bliskom istoku, to je dobra vest za Srbiju

Vučić: Zapadni svet želi mir na Bliskom istoku, to je dobra vest za Srbiju

Danas pre 10 sati
Zapadni svet želi mir na Bliskom istoku gotovo po svaku cenu, što je „dobra vest“ za Srbiju, izjavio je danas u Njujorku predsednik Aleksandar Vučić. „Svet se polako zauhaktava, sve ide ka ‘savršenoj oluji’, ali strasno se nadam da će… »
Vučić iz Njujorka: "Sad imate veliku borbu SAD i Kine i to je ključna bitka"

Vučić iz Njujorka: "Sad imate veliku borbu SAD i Kine i to je ključna bitka"

B92 pre 10 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom boravka u Njujorku do sada razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, kao i sa više od 20 ministara spoljnih poslova. "Brojnim sastancima sam prisustvovao gde nisu bili ni… »
"Videću se danas sa netanijahuom" Vučić iz Njujorka: Razgovarao sam sa više od 25 šefova država i premijera

"Videću se danas sa netanijahuom" Vučić iz Njujorka: Razgovarao sam sa više od 25 šefova država i premijera

Kurir pre 10 sati
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom boravka u Njujorku do sada razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, kao i sa više od 20 ministara spoljnih poslova. - Brojnim sastancima sam prisustvovao gde nisu bili ni jedni ni… »
Amazon proširuje poslovanje u Srbiji? Vučić se oglasio iz Njujorka

Amazon proširuje poslovanje u Srbiji? Vučić se oglasio iz Njujorka

Telegraf pre 10 sati
Predsednik je razgovarao i sa Ilonom Maskom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je tokom boravka u Njujorku do sada razgovarao sa više od 25 šefova država i premijera, kao i sa više od 20 ministara spoljnih poslova. - Brojnim… »
Marinika Tepić: Predsednica Skupštine ne zna razliku između saziva i zasedanja

Marinika Tepić: Predsednica Skupštine ne zna razliku između saziva i zasedanja

N1 Info pre 11 sati
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je da predsednica Skupštine Ana Brnabić ne razume razliku između zasedanja i saziva, a da "apsolutno ne postoji prepreka" da se održi sednica o litijumu u punom kapacitetu. Podsetimo… »
Tepić (SSP): Ne postoje prepreke za održavanje skupštinske sednice o litijumu

Tepić (SSP): Ne postoje prepreke za održavanje skupštinske sednice o litijumu

Beta pre 12 sati
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić rekla je danas da ne postoji prepreka za održavanje skupštinske sednice o litijumu koju je tražila opozicija, te ocenila da predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić ne shvata procedure… »
Tepić: Ne postoje prepreke za odžavanje skupštinske sednice o litijumu

Tepić: Ne postoje prepreke za odžavanje skupštinske sednice o litijumu

NIN pre 11 sati
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić rekla je da ne postoji prepreka za održavanje skupštinske sednice o litijumu koju je tražila opozicija, te ocenila da predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić ne shvata procedure. Ona je… »
Tepić: Ne postoji prepreka da se održi sednica o litijumu

Tepić: Ne postoji prepreka da se održi sednica o litijumu

Danas pre 12 sati
Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je da predsednica Skupštine Ana Brnabić ne razume razliku između zasedanja i saziva, a da „apsolutno ne postoji prepreka“ da se održi sednica o litijumu u punom kapacitetu. Kako… »
Nastavak sednice Skupštine Srbije: Međusobno optuživanje narodnih poslanika, najmanje diskusije o amandmanima

Nastavak sednice Skupštine Srbije: Međusobno optuživanje narodnih poslanika, najmanje diskusije o amandmanima

NIN pre 12 sati
Skupština Srbije raspravlja danas o amandmanima na predlog zakona o rebalansu budžeta i drugim zakonima na dnevnom redu, ali je prepodnevna diskusija protekla uglavnom u međusobnom optuživanju poslanika parlamentarne većine i opozicije da ne žele… »
Srbija kao glas razuma u ujedinjenim nacijama Ne pristajemo na jednostrana rešenja koja bi ugrozila naše vitalne interese…

Srbija kao glas razuma u ujedinjenim nacijama Ne pristajemo na jednostrana rešenja koja bi ugrozila naše vitalne interese…

Kurir pre 11 sati
Govori predsednika Srbije Aleksandra Vučića na Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija uvek izazovu veliku pažnju javnosti, pa tako i ovaj na početku 79. redovnog zasedanja Generalne skupštine. Ključni aspekt Vučićevog govora bio je njegovo… »
Polemika u Skupštini kada će biti sednica o litijumu i da li predsednik treba da prisustvuje

Polemika u Skupštini kada će biti sednica o litijumu i da li predsednik treba da prisustvuje

Euronews pre 12 sati
Poslanici vladajuće koalicije i opozicije ponovo su danas diskutovali o tome da li će i kada biti održana sednica posvećena litijumu, a opozicioni poslanici su izneli i različite stavove da li predsednik Aleksandar Vučić treba da prisustvuje toj i… »
Slobodu ne damo

Slobodu ne damo

Vesti online pre 12 sati
Pandorina kutija nije otvorena napadom na Ukrajinu, već mnogo ranije, izjavio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u govoru učesnicima 79. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija i zapitao zašto veliki lideri kada govore o potrebi da… »
Opozicija odbacila optužbe Brnabić: Plaše se rasprave o litijumu

Opozicija odbacila optužbe Brnabić: Plaše se rasprave o litijumu

N1 Info pre 14 sati
Narodni poslanik Srđan Milivojević, iz Demokratske stranke, odbacio je danas optužne predsednice Skupštine Srbije Ane Brnabić da opozicija opstruiše rad parlamenta, jer je zahtev za sednicu o litijuma predat još 10. septembra. Poslanik Aleksandar… »
Brnabić: Srbija nikada neće odustati od KiM

Brnabić: Srbija nikada neće odustati od KiM

Vesti online pre 13 sati
Predsednica parlamenta Ana Brnabić izjavila je danas da Srbija nikada neće odustati od toga da je AP Kosovo i Metohija njen sastavni deo u međunarodno priznatim granicama koje su nepovredive u skladu sa međunarodnim pravom i poveljom Ujedinjenih… »
Govor u pravo vreme i na pravom mestu! Analitičari: Vučić pozvao slobodarski svet da se suprotstavi moćnicima koji gaze UN

Govor u pravo vreme i na pravom mestu! Analitičari: Vučić pozvao slobodarski svet da se suprotstavi moćnicima koji gaze UN

Kurir pre 14 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pred Generalnom skupštinom UN podsetio je na prave korene velikih tragedija kojima trenutno svedočimo i upozorio da su posledice kršenja međunarodnog prava razorne po načela Povelje svetske organizacije. On je bez… »
Opozicija tražilia sednicu o litijumu u vanrednom zasedanju, a podnela 146 amandmana

Opozicija tražilia sednicu o litijumu u vanrednom zasedanju, a podnela 146 amandmana

Euronews pre 14 sati
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je opozicija tražila sednica o litijumu u vanrednom zasedanju parlamenta koje se, inače, završava 30. septembra, a pri tom podnela 146 amandmana na predložene zakone o kojima se trenutno… »
Ana Brnabić: Srbija nikada neće odustati od Kosova i Metohije

Ana Brnabić: Srbija nikada neće odustati od Kosova i Metohije

RTV pre 15 sati
BEOGRAD - Predsednica parlamenta Ana Brnabić izjavila je danas da Srbija nikada neće odustati od toga da je AP Kosovo i Metohija njen sastavni deo u međunarodno priznatim granicama, koje su nepovredive i u skladu sa međunarodnim pravom i poveljom… »
Olujić: Srbija principijelno i po svojim stavovima jedna od najdoslednijih članica UN

Olujić: Srbija principijelno i po svojim stavovima jedna od najdoslednijih članica UN

RTV pre 15 sati
BEOGRAD - Mihajlo Olujić iz Centra za društvenu stabilnost izjavio je danas, povodom govora predsednika Srbije Aleksandra Vučića u Generalnoj skupštini UN, da je Srbija principijelno i po svojim stavovima u UN jedna od najdoslednijih članica UN… »
"E drž me da ga ne stignemo": Brnabić: Opozicija razvlači, ko zna da li ćemo stići da održimo sednice o litijumu i Kosovu

"E drž me da ga ne stignemo": Brnabić: Opozicija razvlači, ko zna da li ćemo stići da održimo sednice o litijumu i Kosovu

Blic pre 16 sati
Ana Brnabić, predsednica Narodne skupštine, izjavila je danas da je "vrla, amaterska" opozicija predložila da se održe vanredne sednice o litijumu i o Kosovu, iako se vanredna sednica koja je u toku, završava u ponedeljak u ponoć pa je pitanje… »
Brnabić: „Amaterska“ opozicija, da li zaista želi da raspravlja o litijumu i Kosovu

Brnabić: „Amaterska“ opozicija, da li zaista želi da raspravlja o litijumu i Kosovu

Nedeljnik pre 16 sati
(Beta) – Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je da je „vrla, amateska“ opozicija predložila da se održe vanredne sednice o litijumu i o Kosovu, iako vanredna sednica koja je u toku, završava u ponedeljak u ponoć, pa je pitanje… »
Brnabić odgovorila Jovanoviću Ćuti na pitanje kad će sednica o litijumu

Brnabić odgovorila Jovanoviću Ćuti na pitanje kad će sednica o litijumu

Danas pre 15 sati
Sednica Skupštine o budžetu je nastavljena pitanjem Aleksandra Jovanovića Ćute (Ekološki ustanak) upućenog Ani Brnabić, predsednici Narodne skupštine, da li će se održati sednice o litijumu i Kosovu i Metohiji i zašto predstavnici Vlade Srbije… »
Brnabić: "Amaterska" opozicija, da li zaista želi da raspravlja o litijumu i Kosovu

Brnabić: "Amaterska" opozicija, da li zaista želi da raspravlja o litijumu i Kosovu

NIN pre 15 sati
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je da je "vrla, amateska" opozicija predložila da se održe vanredne sednice o litijumu i o Kosovu, iako vanredna sednica koja je u toku, završava u ponedeljak u ponoć, pa je pitanje "koliko zaista… »
Brnabić: Srbija nikada neće odustati od Kosova i Metohije

Brnabić: Srbija nikada neće odustati od Kosova i Metohije

Euronews pre 15 sati
Predsednica parlamenta Ana Brnabić izjavila je danas da Srbija nikada neće odustati od toga da je AP Kosovo i Metohija njen sastavni deo u međunarodno priznatim granicama koje su nepovredive u skladu sa međunarodnim pravom i poveljom Ujedinjenih… »
Brnabić: Ko zna da li ćemo održati sednicu o Kosovu i litijumu

Brnabić: Ko zna da li ćemo održati sednicu o Kosovu i litijumu

Nova pre 15 sati
: Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je "vrla, amaterska" opozicija predložila da se održe vanredne sednice o litijumu i o Kosovu, iako se vanredna sednica koja je u toku, završava u ponedeljak u ponoć, pa je pitanje… »
Srbija nikada neće odustati od Kim! Brnabić: Opozicija razvlači, ko zna da li ćemo stići da održimo sednice o litijumu i…

Srbija nikada neće odustati od Kim! Brnabić: Opozicija razvlači, ko zna da li ćemo stići da održimo sednice o litijumu i…

Kurir pre 16 sati
Predsednica parlamenta Ana Brnabić izjavila je danas da Srbija nikada neće odustati od toga da je AP Kosovo i Metohija njen sastavni deo u međunarodno priznatim granicama koje su nepovredive u skladu sa međunarodnim pravom i poveljom Ujedinjenih… »
Brnabić opoziciji: Podneli ste 146 amandmana i odugovlačite, kako mislite da stignemo da pričamo o litijumu

Brnabić opoziciji: Podneli ste 146 amandmana i odugovlačite, kako mislite da stignemo da pričamo o litijumu

B92 pre 15 sati
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić zamolila je opoziciju na otvaranju današnje rasprave o rebelansu budžeta u parlamentu da kaže šta i kako hoće da radi u Narodnoj skupštini, s obzirom na to da namerno odugovlači sednicu. Ona je istakla da… »
Brnabić: Opozicija razvlači, ko zna da li ćemo stići da održimo sednice o litijumu i Kosovu

Brnabić: Opozicija razvlači, ko zna da li ćemo stići da održimo sednice o litijumu i Kosovu

N1 Info pre 17 sati
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je "vrla, amaterska" opozicija predložila da se održe vanredne sednice o litijumu i o Kosovu, iako se vanredna sednica koja je u toku, završava u ponedeljak u ponoć, pa je pitanje "koliko… »
Brnabić: Opozicija ima politiku 'drži me da ga ne stignemo'

Brnabić: Opozicija ima politiku 'drži me da ga ne stignemo'

Beta pre 16 sati
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je "vrla, amaterska" opozicija predložila da se održe vanredne sednice o litijumu i o Kosovu, iako vanredna sednica koja je u toku, završava u ponedeljak u ponoć, pa je pitanje "koliko… »
Brnabić: Da li „amaterska opozicija“ zaista želi da raspravlja o litijumu i Kosovu

Brnabić: Da li „amaterska opozicija“ zaista želi da raspravlja o litijumu i Kosovu

Danas pre 16 sati
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je „vrla, amaterska“ opozicija predložila da se održe vanredne sednice o litijumu i o Kosovu, iako vanredna sednica koja je u toku, završava u ponedeljak u ponoć, pa je pitanje… »
Brnabić: Opozicija ima politiku ‘drži me da ga ne stignemo’

Brnabić: Opozicija ima politiku ‘drži me da ga ne stignemo’

Radio sto plus pre 16 sati
“Od 1. oktobra, po zakonu, Skupština ulazi u redovno zasedanje. Tako da oni odugovlače za rebalansom budžeta i zakonom o finansijskoj podršci porodicama sa decom. Ko zna da li ćemo mi stići (da održimo te dve sednice)”, rekla je Brnabić za TV… »
Brnabić: 'Amaterska' opozicija, da li zaista želi da raspravlja o litijumu i Kosovu

Brnabić: 'Amaterska' opozicija, da li zaista želi da raspravlja o litijumu i Kosovu

Novi magazin pre 16 sati
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je "vrla, amateska" opozicija predložila da se održe vanredne sednice o litijumu i o Kosovu, iako vanredna sednica koja je u toku, završava u ponedeljak u ponoć, pa je pitanje "koliko… »
Poslanici završili rad, nastavak sednice Skupštine sutra u 10 časova

Poslanici završili rad, nastavak sednice Skupštine sutra u 10 časova

Danas pre 1 dan
Poslanici Skupštine Srbije završili su rad za danas okončanjem načelne rasprave o rebalansu budžeta, zakonu o podršci porodicama sa decom i još pet tačaka dnevnog reda. Skupština rad nastavlja sutra u 10.00 kada će na dnevnom redu biti… »

Vesti dana »