Povezane vesti

Vučić na "Serbia Beyond Future" u Njujorku: Nismo velika sila, mi smo mala zemlja, ali želimo da uskočimo u pravi voz

Vučić na "Serbia Beyond Future" u Njujorku: Nismo velika sila, mi smo mala zemlja, ali želimo da uskočimo u pravi voz

Blic pre 1 sat
Predsednik Srbije prisustvuje u Njujorku prijemu "Serbia Beyond Future" u organizaciji Stalne misije Srbije pri Ujedinjenim nacijama. Prijemuje prisustvovao veliki broj stranih diplomata. Na samom početku obraćanja Aleksandar Vučić je poželeo svima… »
Vučić na prijemu "Serbia Beyond Future" u sedištu UN: Srbija želi da prednjači u novim tehnologijama i AI

Vučić na prijemu "Serbia Beyond Future" u sedištu UN: Srbija želi da prednjači u novim tehnologijama i AI

Euronews pre 2 sata
Predsednik Aleksandar Vućić prisustvovao je prijemu "Serbia Beyond Future" u organizaciji Stalne misije Republike Srbije pri UN, koji je održan u sedištu Ujedinjenih nacija. Prijemu prisustvuje veliki broj stranih diplomata, kojima je Vučić poželeo… »
Predsednik Vučić na prijemu "Serbia Beyond Future" u Njujorku: Srbija želi da prednjači u novim tehnologijama poput…

Predsednik Vučić na prijemu "Serbia Beyond Future" u Njujorku: Srbija želi da prednjači u novim tehnologijama poput…

Kurir pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje u Njujorku prijemu "Serbia Beyond Future" u organizaciji Stalne misije Srbije pri Ujedinjenim nacijama. Prijemu prisustvuje veliki broj stranih diplomata. Vučić je svima poželeo dobrodošlicu i rekao… »
Vučić na prijemu "Serbia Beyond Future" u Njujorku: "Srbija želi da prednjači u novim tehnologijama"

Vučić na prijemu "Serbia Beyond Future" u Njujorku: "Srbija želi da prednjači u novim tehnologijama"

B92 pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je prijemu "Serbia Beyond Future" u organizaciji Stalne misije Republike Srbije pri Ujedinjenim nacijama. Prijemu je prisustvovao veliki broj stranih diplomata. "Želeo sam da vam zahvalim što ste došli… »

Vesti dana »