Povezane vesti

Ekipa Trgovinsko-ugostiteljske škole napravila najbolji ajvar

Ekipa Trgovinsko-ugostiteljske škole napravila najbolji ajvar

Jug press pre 2 sata
LESKOVAC Tradicionalno takmičenje u spremanju ajvara, Izađi mi na teglu“ održava se i ove godine širom Srbije. Grad Leskovac je bio domaćin kvalifikacija gde je, između sedam prijavljenih ekipa, žiri odlučio da je najbolja ekipa koju su činili… »
Ekipa Trgovinsko-ugostiteljske škole pobednik “Izađi mi na teglu” u Leskovcu

Ekipa Trgovinsko-ugostiteljske škole pobednik “Izađi mi na teglu” u Leskovcu

Jugmedia pre 2 sata
Prema oceni komisije najbolji ajvar danas je napravila ekipa Trgovinsko – ugostiteljske škole pobednik “Izađi mi na teglu”, koja se svake godine održava u centru Leskovcu, odnosno, u dvorištu Šop-Đokićeve kuće. Drugo mesto u spremanju ajvara… »
Najbolji ajvar napravila ekipa Trgovinsko-ugostiteljske škole

Najbolji ajvar napravila ekipa Trgovinsko-ugostiteljske škole

Stav.life pre 6 sati
Najbolji ajvar, na današnjem takmičenju u okviru karavana „Izađi mi na teglu“ napravila je ekipa Trgovinsko-ugostiteljske škole iz Leskovca. Drago mesto zauzela je „Srletova ekipa“ iz Kutleša, a treće Turistička organizacija Bojnik… »
U Leskovcu održano tamičenje „Izađi mi na teglu“

U Leskovcu održano tamičenje „Izađi mi na teglu“

ROMinfomedia pre 6 sati
Pod pokroviteljstvom grada Leskovca u dvorištu Šop-Đokićeve kuće danas je održano Nacionalno takmičenje „Izađi mi na teglu“ koje je organizvovala asocijacija „Bašta mašta“, u saradnji sa Turističkom organizacijom Grada Leskovca. Sedam… »
Karavan „Izađi mi na teglu“ danas u Leskovcu

Karavan „Izađi mi na teglu“ danas u Leskovcu

Stav.life pre 10 sati
U kompleksu Šop Đokićeve kuće danas se održava manifestacija „Izađi mi na teglu“, a pobednik u pravljenju ajvara otićiće na veliko finale koje će se održati 15. oktobra u Beogradu. „Ajvar je naš brend, a prepoznatljiv ukus mu daju… »
„Izađi mi na teglu“ danas u Leskovcu, sprema se ajvar, najbolji idu u Beograd na veliko finale

„Izađi mi na teglu“ danas u Leskovcu, sprema se ajvar, najbolji idu u Beograd na veliko finale

Jugmedia pre 13 sati
Desetak ekipa danas učestvuje na takmičarskom karavanu „Izađi mi na teglu“ koji se održava u dvorištu Šop Đokićeve kuće u Leskovcu. Oni će pripremati tradicionalni leskovački specijalitet – ajvar, a najbolji među njima otići će 15… »

Vesti dana »