Povezane vesti
POKS traži da se srpski vojnici povuku iz misije UN u Libanu
Beta 29.09.2024
Pokret obnove Kraljevine Srbije (POKS) zatražio je danas od Vlade Srbije da odmah povuče srpske vojnike iz misije UN u Libanu zato što je, kako je ocenio, toj misiji promenjen karakter i od mirovne je pretvorena u vojnog aktera sukoba na terenu… »
POKS: Povući srpske vojnike iz međunarodne vojne misije Ujedinjenih nacija u Libanu
NIN 29.09.2024
Pokret obnove Kraljevine Srbije ( POKS) zatražio je od Vlade Srbije da odmah povuče pripadnike Vojske Srbije (VS) iz međunarodne vojne misije Ujedinjenih nacija (UN) u Libanu, uz obrazloženje da je toj misiji promenjen karakter i "od mirovne je… »
POKS: Povući vojnike iz misije UN
Danas 29.09.2024
Pokret obnove Kraljevine Srbije (POKS) zatražio je danas od Vlade Srbije da odmah povuče pripadnike Vojske Srbije (VS) iz međunarodne vojne misije Ujedinjenih nacija (UN) u Libanu, uz obrazloženje da je toj misiji promenjen karakter i „od mirovne je… »
Vesti dana »
Smrt studentkinje Filozofskog fakulteta: Policija u Rektoratu Beogradskog univerziteta
BBC News pre 28 minutajoš 59 povezanih
Opozicija u Nišu počinje da prikuplja potpise za vanredne lokalne izbore: Bojkot sednice Skupštine grada
Danas pre 33 minutajoš 40 povezanih
Od 1. aprila 5 velikih promena u Austriji: Evo šta poskupljuje za mnoge građane Srbije koji tamo žive
Blic pre 2 satajoš 27 povezanih
Vremenska prognoza za sredu, 1. april 2026: Sutra oblačno sa kišom, na planinama sneg
Beta pre 1 satjoš 33 povezane




