Povezane vesti

Vučić: Stari savski most će biti prebačen na nekih dva kilometra dalje, a Stari železnički most uskoro otvaramo kao…

Vučić: Stari savski most će biti prebačen na nekih dva kilometra dalje, a Stari železnički most uskoro otvaramo kao…

Nova pre 1 sat
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučič najavio je večeras da će Stari savski most biti "sačuvan i pomeren nekih dva kilometra dalje". „Mi ćemo sačuvati ovaj (Stari savski) most koji je građen u vreme nacista, pa ćemo ga prebaciti na nekih dva… »
Završeni radovi na hotelu Sent Ridžis, ozvaničeno otvaranje Kule Beograd

Završeni radovi na hotelu Sent Ridžis, ozvaničeno otvaranje Kule Beograd

RTS pre 1 sat
Na svečanosti povodom završetka radova na hotelu "Sent Ridžis" i otvaranja Kule "Beograd", prisustvovali su, između ostalih, predsednik Aleksandar Vučić, generalni direktor Sent Ridžis Belgrejd hotela Mark de Rajter i predsednik kompanije "Igl… »
Vučić: Opozicija se plaši mozga i glave jednog čoveka

Vučić: Opozicija se plaši mozga i glave jednog čoveka

Radio 021 pre 48 minuta
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, govoreći o najavljenoj sednici Skupštine Srbije o litijumu, poručio opoziciji da ona odluči da li žele da on dođe na tu sednicu ili ne. "Plaše se jednog čoveka, plaše se reči jednog čoveka, mozga i glave… »
Vučić o Milu Đukanoviću, Srbiji, Kosovu, opoziciji i litijumu

Vučić o Milu Đukanoviću, Srbiji, Kosovu, opoziciji i litijumu

Novi magazin pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras u Beogradu da on i bivši predsednik Crne Gore Milo Đukanović imaju "gotovo sve različito u svojim programima, planovima i idejama", ali da imaju "jednu zajedničku opsesiju - Srbiju". "I jedan i… »
Vučić o opoziciji: Nek odluče da li hoće da dođem u Skupštinu ili ne

Vučić o opoziciji: Nek odluče da li hoće da dođem u Skupštinu ili ne

RTV pre 2 sata
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras predstavnicima opozicije da odluče da li žele, ili ne žele, da on dođe u Narodnu skupštinu da prisustuvuje sednici posvećenoj iskopavanju litijuma, ocenivši pritom da se… »
Vučić o MIlu Đukanoviću, Srbiji, Kosovu, opoziciji i litijumu

Vučić o MIlu Đukanoviću, Srbiji, Kosovu, opoziciji i litijumu

Beta pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras u Beogradu da on i bivši predsednik Crne Gore Milo Đukanović imaju "gotovo sve različito u svojim programima, planovima i idejama", ali da imaju "jednu zajedničku opsesiju - Srbiju". "I jedan i… »
Vučić: Milo Đukanović i ja imamo istu opsesiju – Srbiju

Vučić: Milo Đukanović i ja imamo istu opsesiju – Srbiju

Politika pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da on i bivši predsednik Crne Gore i lider Demokratske partije socijalista Milo Đukanović imaju istu opsesiju – Srbiju, s tim što je on voli, a Đukanović mrzi. On je to rekao novinarima na… »
Alabar: Kula Beograd i hotel u njoj dokaz da je Srbija deo sveta i da ide u progres

Alabar: Kula Beograd i hotel u njoj dokaz da je Srbija deo sveta i da ide u progres

Politika pre 1 sat
Direktor kompanije "Eagle Hills" Muhamed Alabar rekao je večeras da je svet nestabilan i da se trenutno dešavaju strašne stvari, ali da neverovatan dizajn Kule Beograd i hotela "The Saint Regis Belgrade" u okviru nje, pokazuju sposobnost srpskog sveta… »
Vučić o opoziciji: Nek odluče da li hoće da dođem u Skupštinu ili ne

Vučić o opoziciji: Nek odluče da li hoće da dođem u Skupštinu ili ne

Politika pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras predstavnicima opozicije da odluče da li žele, ili ne žele, da on dođe u Narodnu skupštinu da prisustuvuje sednici posvećenoj iskopavanju litijuma, ocenivši pritom da se predstavnici… »
Vučić: Opozicija se plaši mozga i glave jednog čoveka, Milo Đukanović opsednut Srbijom

Vučić: Opozicija se plaši mozga i glave jednog čoveka, Milo Đukanović opsednut Srbijom

N1 Info pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na konferenciji za novinare nakon ceremonije povodom završetka radova na Kuli Beograd komentarisao snimak na kome je Milo Đukanović nakon lokalnih izbora u Podgorici pevao "jači smo od Srbije” i rekao da on i… »
Vučić: Neka opozicija odluči da li želi da dođem u Skupštinu

Vučić: Neka opozicija odluči da li želi da dođem u Skupštinu

RTS pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je predstavnicima opozicije da odluče da li žele, ili ne žele, da on dođe u Narodnu skupštinu da prisustuvuje sednici posvećenoj iskopavanju litijuma, ocenivši pritom da se predstavnici opozicije… »
Vučić o MIlu Đukanoviću, Srbiji, Kosovu, opoziciji i litijumu

Vučić o MIlu Đukanoviću, Srbiji, Kosovu, opoziciji i litijumu

Radio sto plus pre 1 sat
“I jedan i drugi smo opsednuti Srbijom on je mrzi, ja je volim, i nemam nikakav problem s tim. Ja ću nastaviti da volim svoju zemlju, on može da nastavi da je mrzi. Istovremeno ću poštovati Crnu Goru i narod u njoj, šta god on pevao, koliko god… »
Vučić poručio opoziciji: Nek odluče da li hoće da dođem u Skupštinu ili ne

Vučić poručio opoziciji: Nek odluče da li hoće da dođem u Skupštinu ili ne

Euronews pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je večeras predstavnicima opozicije da odluče da li žele, ili ne žele, da on dođe u Narodnu skupštinu da prisustuvuje sednici posvećenoj iskopavanju litijuma, ocenivši pritom da se predstavnici… »
Vučić i Mali u hotelu St. Regis u Kuli Beograd: Ovde će raditi 200 ljudi, otvaranje za 15 dana

Vučić i Mali u hotelu St. Regis u Kuli Beograd: Ovde će raditi 200 ljudi, otvaranje za 15 dana

B92 pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je svečanosti povodom završetka radova na hotelu The St. Regis u Kuli Beograd u Beogradu na vodi. Svečanosti su prisustvovali i generalni direktor The St. Regis Belgrade hotela Mark de Rajter i… »
Vučić: Obeležavamo početak rada St. Regis hotela i otvaranje Kule Beograd

Vučić: Obeležavamo početak rada St. Regis hotela i otvaranje Kule Beograd

Euronews pre 3 sata
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da se večeras obeležava početak rada Sent Ridžis hotela i otvaranje Kule Beograd i najavio da će za 15 dana to biti otvoreno i za sve građane. Vučić je, na svečanosti povodom završetka radova na hotelu… »
Vučić: Obeležavamo početak rada „Sent Ridžis” hotela i otvaranje Kule Beograd

Vučić: Obeležavamo početak rada „Sent Ridžis” hotela i otvaranje Kule Beograd

Politika pre 2 sata
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da se večeras obeležava početak rada „Sent Ridžis” hotela i otvaranje Kule Beograd i najavio da će za 15 dana to biti otvoreno i za sve građane. Vučić je, na svečanosti povodom završetka radova na… »
Vučić: Milo Đukanović i ja imamo istu opsesiju – Srbiju

Vučić: Milo Đukanović i ja imamo istu opsesiju – Srbiju

Vesti online pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da on i bivši predsednik Crne Gore i lider Demokratske partije socijalista Milo Đukanović imaju istu opsesiju – Srbiju, s tim što je on voli, a Đukanović mrzi. On je to rekao novinarima na… »
Vučić na svečanosti povodom završetka radova na hotelu „Sent Ridžis” u Kuli Beograd

Vučić na svečanosti povodom završetka radova na hotelu „Sent Ridžis” u Kuli Beograd

Politika pre 2 sata
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvuje večeras svečanosti povodom završetka radova na hotelu St. Regis u Kuli Beograd, zajedno sa predsednikom kompanije "Eagle Hills" Mohamedom Alabarom. Svečanosti prisustvuje i generalni direktor St. Regis… »
Predsednik Vučić na svečanosti u hotelu "The St. Regis Belgrade": Osećam se posebno i ponosno! Blizu sam da ispunim sve…

Predsednik Vučić na svečanosti u hotelu "The St. Regis Belgrade": Osećam se posebno i ponosno! Blizu sam da ispunim sve…

Kurir pre 2 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je svečanosti povodom završetka radova na hotelu "The St. Regis Belgrade" u Kuli Beograd. Posle obraćanja predsednika Vučića, prisutni su krenuli u obilazak luksuznog hotela. Vučić nije… »
Vučić otkrio kako je počelo njegovo prijateljstvo sa Bin zajedom: Predsednik se prisetio ove šeikove rečenice - "rekao sam…

Vučić otkrio kako je počelo njegovo prijateljstvo sa Bin zajedom: Predsednik se prisetio ove šeikove rečenice - "rekao sam…

Kurir pre 3 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić se na svečanosti povodom završetka radova na hotelu The St. Regis Belgrade u Kuli Beograd zahvalio i šeiku Muhamedu Bin Zajedu Al Nahjanu i ispričao da je njihovo prijateljstvo počelo tako što mu je… »
"I jedan i drugi smo opsednuti Srbijom, ja je volim, a on je mrzi" Vučić odgovorio na provokacije Mila Đukanovića

"I jedan i drugi smo opsednuti Srbijom, ja je volim, a on je mrzi" Vučić odgovorio na provokacije Mila Đukanovića

Kurir pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da sa bivšim predsednikom Crne Gore Milom Đukanovićem ima jednu zajedničku opsesiju - Srbiju, s tim da je on voli, a Đukanović mrzi. Predsednik Vučić osvrnuo se na snimak na kome Milo… »
Vučić odgovorio na provokacije Mila Đukanovića: I jedan i drugi smo opsednuti Srbijom - ja je volim, a on mrzi

Vučić odgovorio na provokacije Mila Đukanovića: I jedan i drugi smo opsednuti Srbijom - ja je volim, a on mrzi

B92 pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti nakon otvaranja hotela The St. Regis Belgrade. Vučić je govorio o slavlju bivšeg predsednika Crne Gore Mila Đukanovića uz pesmu "Ne može nam niko ništa, jači smo od Srbije". "I jedan i drugi… »
Veliko priznanje za Srbiju, ali i dokaz da se Beograd pridružio svetskoj klasi Ovako izgleda The St. Regis Belgrade: Jednu…

Veliko priznanje za Srbiju, ali i dokaz da se Beograd pridružio svetskoj klasi Ovako izgleda The St. Regis Belgrade: Jednu…

Kurir pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je svečanosti povodom završetka radova na hotelu "The St. Regis Belgrade" u Kuli Beograd. Naime, The St. Regis Belgrade jetek šesti hotel renomiranog njujorškog brenda u Evropi, a zvanično će za… »
Vučić žestoko odgovorio opoziciji: "Sve bi na svetu dali da mogu da me sruše"

Vučić žestoko odgovorio opoziciji: "Sve bi na svetu dali da mogu da me sruše"

B92 pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na pitanja o pozivima opozicije da se pojavi u Narodnoj skupštini kada se govori o litijumu. "Čekamo te Vučiću da dođeš u skupštinu. Ana kaže pa dobro doći će, a oni kažu može na balkan. Sve bi… »
Plaše se jednog čoveka! Predsednik Vučić odgovorio parlamentarnoj opoziciji: Zna se ko je pobednik i ko su gubitnici

Plaše se jednog čoveka! Predsednik Vučić odgovorio parlamentarnoj opoziciji: Zna se ko je pobednik i ko su gubitnici

Kurir pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da mu je parlamentarna opozicija rekla da ga čeka u Skupštini, a onda su rekli da može da dođe na balkon. "Plaše se jednog čoveka, plaše se reči jednog čoveka, mozga i glave jednog čoveka. Sve bi na… »
Vučić o Milu Đukanoviću: "i jedan i drugi smo opsednuti Srbijom, ja je volim, a on je mrzi"

Vučić o Milu Đukanoviću: "i jedan i drugi smo opsednuti Srbijom, ja je volim, a on je mrzi"

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se iz Kule Beograd i govori o aktuelnim temama. Predsednik Vučić je večeras prisustvovao svečanosti povodom završetka radova na hotelu "The St. Regis Belgrade" u Kuli Beograd, na šta se… »
Vučić: Obeležavamo početak rada Sent Ridžis hotela i otvaranje Kule Beograd

Vučić: Obeležavamo početak rada Sent Ridžis hotela i otvaranje Kule Beograd

RTV pre 3 sata
BEOGRAD - Predsednik Aleksandar Vučić prisustvuje večeras svečanosti povodom završetka radova na hotelu The St. Regis u Kuli Beograd, zajedno sa predsednikom kompanije "Eagle Hills" Mohamedom Alabarom. Svečanosti prisustvuje i generalni direktor The… »
Vučić na svečanosti povodom završetka radova na hotelu u Kuli Beograd

Vučić na svečanosti povodom završetka radova na hotelu u Kuli Beograd

Telegraf pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je večeras svečanosti povodom završetka radova na hotelu The St. Regis u Kuli Beograd, zajedno sa predsednikom kompanije "Eagle Hills" Mohamedom Alabarom. Svečanosti prisustvuje i generalni direktor… »

Vesti dana »