Povezane vesti

Poljoprivrednik pušten iz BIA: „U kombi me uguralo nekoliko muškaraca“

Poljoprivrednik pušten iz BIA: „U kombi me uguralo nekoliko muškaraca“

Nova pre 32 minuta
: Član udruženja proizvođača mleka Šumadije i Pomoravlja Slobodan Vidojević izjavio je da ga je grupa muškaraca, bez obeležja policije i naloga, nasilno ubacila u crni kombi i odvezla na informativni razgovor u prostorije Bezbednosno-informativne… »
BIA privela poljoprivrednika Slobodana Vidojevića iz Bresnika, za danas bio organizovan protest

BIA privela poljoprivrednika Slobodana Vidojevića iz Bresnika, za danas bio organizovan protest

Danas pre 32 minuta
Pripadnici Bezbednosno – informativne agencije priveli su poljoprivrednika Slobodana Vidojevića iz Bresnice kod Čačka. Prethodno je jutros BIA upala u Vidojevićevu kuću. Kako kaže njegov kolega Rade, nakon što se Vidojević oglasio javno… »
Poljoprivrednik iz Bresnice za Insajder: Zbog najavljene blokade u Biji su me ispitivali dva sata

Poljoprivrednik iz Bresnice za Insajder: Zbog najavljene blokade u Biji su me ispitivali dva sata

Insajder pre 31 minuta
Pripadnici Bezbednosno - informativne agencije priveli su poljoprivrednika Slobodana Vidojevića iz Bresnice kod Čačka kako bi, kako tvrdi Vidojević za Insajder, sprečili održavanje protesta koji je bio zakazan za 10 časova. „Pripadnici BIA došli… »
Poljoprivrednik pušten iz BIA: Privođenje kao u filmu, u kombi me uguralo nekoliko muškaraca

Poljoprivrednik pušten iz BIA: Privođenje kao u filmu, u kombi me uguralo nekoliko muškaraca

N1 Info pre 43 minuta
Član udruženja proizvođača mleka Šumadije i Pomoravlja Slobodan Vidojević izjavio je da ga je grupa muškaraca, bez obeležja policije i naloga, nasilno ubacila u crni kombi i odvezla na informativni razgovor u prostorije Bezbednosno-informativne… »
BIA privela predsednika Udruženja proizvođača mleka Šumadije, traktori kreću u blokadu Ibarske

BIA privela predsednika Udruženja proizvođača mleka Šumadije, traktori kreću u blokadu Ibarske

Radio 021 pre 50 minuta
Poljoprivrednik Predrag Veljković objavio je na Fejsbuku da su pripadnici BIA danas priveli Slobodana Vidojevića, predsednika Udruženja proizvođača mleka Šumadije i Pomoravlja. Privođenju je prethodila poseta imanju i porodičnoj kući Vidojevića… »
Slobodan Vidojević, paor iz Bresnika pušten iz BIA: „Hvala svima na današnjoj borbi“

Slobodan Vidojević, paor iz Bresnika pušten iz BIA: „Hvala svima na današnjoj borbi“

Danas pre 1 sat
Slobodan Vidojević, član Udruženja proizvođača mleka Šumadija i Pomoravlje pušten je iz BIA-e u Čačku. Nakon puštanja svima se zahvalio „na današnjoj borbi“. On za Danas kaže da su službenici BIA-e jutros došli kod njega kući bez… »
BIA privela poljoprivrednika kod Čačka, traktori kreću u blokadu Ibarske magistrale

BIA privela poljoprivrednika kod Čačka, traktori kreću u blokadu Ibarske magistrale

N1 Info pre 2 sata
Poljoprivrednik Predrag Veljković objavio je na Fejsbuku da su pripadnici BIA danas priveli Slobodana Vidojevića, predsednika Udruženja proizvođača mleka Šumadije i Pomoravlja. Privođenju je prethodila poseta imanju i porodičnoj kući Vidojevića… »
BIA uhapsila poljoprivrednika iz Čačka zbog protesta: „To je klasično kidnapovanje. Sav se tresao. Zar smo zaslužili da…

BIA uhapsila poljoprivrednika iz Čačka zbog protesta: „To je klasično kidnapovanje. Sav se tresao. Zar smo zaslužili da…

Nova pre 3 sata
: Pripadnici Bezbednosno - informativne agencije priveli su poljoprivrednika Slobodana Vidojevića iz Bresnice kod Čačka. Prethodno je jutros BIA upala u Vidojevićevu kuću. Kako kaže njegov kolega Rade, nakon što se Vidojević oglasio javno… »

Vesti dana »