Povezane vesti

Da li je ona najiskrenija osoba na estradi? Tanja Savić priznaje - "Uvek sam "nadrndana"" (foto)

Da li je ona najiskrenija osoba na estradi? Tanja Savić priznaje - "Uvek sam "nadrndana"" (foto)

Večernje novosti pre 4 sati
FOLK ZVEZDA Tanja Savić poznata je po svojoj neverovatnoj energiji i emotivnim baladama. Foto: Privatna arhiva U nedavnom intervjuu u emisiji "Zvezde Granda Specijal” sa Vesnom Milanović i Sinišom Medićem ponovo je oduševila publiku svoju… »
Tanja Savić priznaje: Uvek sam nadrndana!

Tanja Savić priznaje: Uvek sam nadrndana!

Svet plus pre 5 sati
Pevačica Tanja Savić, poznata po svojoj neverovatnoj energiji i emotivnim baladama, u nedavnom intervjuu za “Zvezde Granda specijal” sa Vesnom Milanović i Sinišom Medićem ponovo je oduševila publiku svoju iskrenošću. Otvoreno je priznala da… »
“Jako sam nadrndana”: Tanja Savić novom izjavom ponovo postala tema društvenih mreža!

“Jako sam nadrndana”: Tanja Savić novom izjavom ponovo postala tema društvenih mreža!

Vesti online pre 7 sati
Tanja Savić je poznata po tome da kaže ono što misli, pa zbog toga često njene izjave postanu viralne. Tako je i sada jedan klip krenuo da se deli društvenim mrežama, u kome pevačica priznaje kakva je ona u stvari, privatno, kada je niko ne vidi… »

Vesti dana »