Povezane vesti

Tramp: Svet je u plamenu, a američko rukovodstvo je odsutno

Tramp: Svet je u plamenu, a američko rukovodstvo je odsutno

Politika pre 41 minuta
Bivši američki predsednik i kandidat republikanca na predstojećim predsedničkim izborima Donald Tramp ocenio je, povodom iranskog raketnog napada na Izrael, da je „svet u plamenu”, a da je američko rukovodstvo „odsutno”. „Pod predsednikom… »
Iran preti: Ako intervenišu zemalje koje podržavaju Izrael osetiće snažni napad

Iran preti: Ako intervenišu zemalje koje podržavaju Izrael osetiće snažni napad

Blic pre 2 sata
Iran je večeras zapretio snažnim napadom svojih oružanih snaga u slučaju direktne vojne intervencije zemalja koje podržavaju Izrael, javila je agencija Fars. "U slučaju direktne intervencije zemalja koje podržavaju (izraelski) režim njihovi centri… »
"Iran je opasna sila na Bliskom istoku": Kamala Haris uputila podršku Izraelu

"Iran je opasna sila na Bliskom istoku": Kamala Haris uputila podršku Izraelu

Blic pre 4 sati
Potpredsednica SAD i kandidatkinja demokrata na predstojećim predsedničkim izborima Kamala Haris izjavila je da je Iran "opasna" i "destabilizujuca" sila na Bliskom istoku i da je Vašington posvecen bezbednosti Izraela. - Ja sam jasna da je Iran… »
"Dok sam ja bio u Beloj kući, nismo imali rat na Bliskom istoku": Tramp: Svet je u plamenu, a američko rukovodstvo je odsutno

"Dok sam ja bio u Beloj kući, nismo imali rat na Bliskom istoku": Tramp: Svet je u plamenu, a američko rukovodstvo je odsutno

Blic pre 3 sata
Bivši američki predsednik i kandidat republikanca na predstojećim predsedničkim izborima Donald Tramp ocenio je, povodom iranskog raketnog napada na Izrael, da je "svet u plamenu", a da je američko rukovodstvo "odsutno". - Pod predsednikom Trampom… »
Gutereš i Borelj osudili iranski napad balističkim raketama na Izrael

Gutereš i Borelj osudili iranski napad balističkim raketama na Izrael

Blic pre 3 sata
Generalni sekretar Ujedinjenih nacija Antonio Gutereš osudio je večeras "proširivanje sukoba na Bliskom istoku, eskalacijom za eskalacijom", nakon što je Iran ispalio balističke rakete na Izrael. - Ovo mora da prestane. Apsolutno nam je potreban… »
(Foto) on je naredio napad na Izrael! Vrhovni vođa Irana slao instrukcije sa tajne lokacije, stigla nova pretnja: "Ako…

(Foto) on je naredio napad na Izrael! Vrhovni vođa Irana slao instrukcije sa tajne lokacije, stigla nova pretnja: "Ako…

Blic pre 6 sati
Iranski vrhovni vođa ajatolah Ali Hamenej dao je naređenje za lansiranje raketa na Izrael, izjavio je za Rojters visoki iranski zvaničnik nakon što je Iran izveo raketni napad na Izrael. Zvaničnik je dodao da je Teheran "potpuno spreman za svaku… »

Vesti dana »