Povezane vesti

Đilas: Pri regularnim uslovima ću pobediti Vučića, baš kao i 2012.

Đilas: Pri regularnim uslovima ću pobediti Vučića, baš kao i 2012.

N1 Info pre 1 sat
Lider opozicione Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas je večeras ocenio da bi u regularnim izbornim uslovima pobedio predsednika Srbije Aleksandra Vučića, te podsetio da je to već uradio 2012. godine. Vučić je ranije danas u Subotici, na… »
Đilas o izbornim uslovima i Vučiću: Pri regularnim uslovima ću ga pobediti, baš kao i 2012.

Đilas o izbornim uslovima i Vučiću: Pri regularnim uslovima ću ga pobediti, baš kao i 2012.

Beta pre 1 sat
Lider opozicione Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas je večeras ocenio da bi u regularnim izbornim uslovima pobedio predsednika Srbije Aleksandra Vučića, te podsetio da je to već uradio 2012. godine. Vučić je ranije danas u Subotici, na… »
Đilas odgovorio Vučiću: Pregazio sam te kao plitak potok te 2012.

Đilas odgovorio Vučiću: Pregazio sam te kao plitak potok te 2012.

Nova pre 2 sata
: Predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas poručio je predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću da ga je "pregazio kao plitak potok" i to kako je naveo jedini put kada su bili suparnici na pravim izborima 2012. godine. „Jedini put kad su bili… »
Đilas o izbornim uslovima i Vučiću: Pri regularnim uslovima ću ga pobediti, baš kao i 2012.

Đilas o izbornim uslovima i Vučiću: Pri regularnim uslovima ću ga pobediti, baš kao i 2012.

Nedeljnik pre 1 sat
Lider opozicione Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas je večeras ocenio da bi u regularnim izbornim uslovima pobedio predsednika Srbije Aleksandra Vučića, te podsetio da je to već uradio 2012. godine. Vučić je ranije danas u Subotici, na… »
Đilas o izbornim uslovima i Vučiću: Pri regularnim uslovima ću ga pobediti, baš kao i 2012.

Đilas o izbornim uslovima i Vučiću: Pri regularnim uslovima ću ga pobediti, baš kao i 2012.

NIN pre 2 sata
Lider opozicione Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas je večeras ocenio da bi u regularnim izbornim uslovima pobedio predsednika Srbije Aleksandra Vučića, te podsetio da je to već uradio 2012. godine. Vučić je ranije danas u Subotici, na… »
Vučić odgovorio Đilasu: Ne mogu da pobede oni koji su najgori u ovoj zemlji

Vučić odgovorio Đilasu: Ne mogu da pobede oni koji su najgori u ovoj zemlji

NIN pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom izjave Dragana Đilasa da će opozicija "pobediti Vučića bez pomoći spolja", da u Srbiji ne mogu da pobede oni koji su najgori u zemlji. Đilas je izjavio ranije u intervjuu za nedeljnik… »
Đilas o izbornim uslovima i Vučiću: Pri regularnim uslovima ću ga pobediti, baš kao i 2012.

Đilas o izbornim uslovima i Vučiću: Pri regularnim uslovima ću ga pobediti, baš kao i 2012.

Radio sto plus pre 1 sat
Vučić je ranije danas u Subotici, na pitanje novinara o prethodnoj izjavi Đilasa da će ga pobediti, odgovorio novinarima da se to neće desiti. “Neće me pobediti, sam ću da odem a nadam se da neće moći da pobede one koji su najbolji u ovoj… »
Đilas o izbornim uslovima i Vučiću: Pri regularnim uslovima ću ga pobediti, baš kao i 2012.

Đilas o izbornim uslovima i Vučiću: Pri regularnim uslovima ću ga pobediti, baš kao i 2012.

Novi magazin pre 2 sata
Lider opozicione Stranke slobode i pravde Dragan Đilas je večeras ocenio da bi u regularnim izbornim uslovima pobedio predsednika Srbije Aleksandra Vučića, te podsetio da je to već uradio 2012. godine. Vučić je ranije danas u Subotici, na pitanje… »
Đilas: Pri regularnim uslovima ću pobediti Vučića, 2012. pregazio sam ga kao plitak potok

Đilas: Pri regularnim uslovima ću pobediti Vučića, 2012. pregazio sam ga kao plitak potok

Radio 021 pre 1 sat
Lider Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas ocenio je da bi u regularnim izbornim uslovima pobedio predsednika Srbije Aleksandra Vučića, te podsetio da je to već uradio 2012. godine. Vučić je ranije danas, na pitanje novinara o prethodnoj… »
Vučić saopštio: "Nadamo se izvanrednim vestima za 48 sati u oblasti finansija"

Vučić saopštio: "Nadamo se izvanrednim vestima za 48 sati u oblasti finansija"

Telegraf pre 3 sata
Podsetimo, misija MMF-a boravi u zemlji do 15. oktobra. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da se nada izvanrednim vestima za našu zemlju u narednih 48 sati, što bi, kako je rekao, bio kreščendo našeg finansijskog uspeha, ali da će… »
"Bar je: 10:0 po tom pitanju" Vučić o izjavi Đilasa da će ga opozicija pobediti bez pomoći spolja: Neće, sam ću da odem

"Bar je: 10:0 po tom pitanju" Vučić o izjavi Đilasa da će ga opozicija pobediti bez pomoći spolja: Neće, sam ću da odem

Blic pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom izjave lidera SSP Dragana Đilasa da će opozicija "pobediti Vučića bez pomoći spolja", da "u Srbiji ne mogu da pobede oni koji su najgori u zemlji". - Neće me pobediti, to sam vam rekao… »
Vučić odgovorio Đilasu: Neće me pobediti, sam ću da odem. Bar je 10:0 za mene

Vučić odgovorio Đilasu: Neće me pobediti, sam ću da odem. Bar je 10:0 za mene

Nova pre 4 sati
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom izjave lidera SSP Dragana Đilasa da će opozicija "pobediti Vučića bez pomoći spolja", da u Srbiji ne mogu da pobede oni koji su najgori u zemlji. Đilas je izjavio ranije u intervjuu za… »
Đilas otkrio koliko građana podržava opoziciju, a koliko vlast, i šta misli o doktoru Miliću

Đilas otkrio koliko građana podržava opoziciju, a koliko vlast, i šta misli o doktoru Miliću

Danas pre 6 sati
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas izjavio je da će predsednik Srbije Aleksandar Vučić biti pobeđen bez pomoći bilo koga „spolja“ i dodao da aktuelna vlast trenutno ima oko 47 odsto glasova i podrške birača. „Opozicija, u… »

Vesti dana »