Povezane vesti

Preokret! Novak Đoković skroz promenio plan, mnogima se neće svideti

Preokret! Novak Đoković skroz promenio plan, mnogima se neće svideti

Večernje novosti pre 4 sati
Novak Đoković nalazi se na listi učesnika za masters u Parizu koji je na programu od 26. oktobra do trećeg novembra. FOTO: Tanjug/AP Tokom cele sezone Novak Đoković govorio je o tome da mu mastersi više nisu prioritet, ali ih nije potpuno izbrisao… »
"Ja sam Novakov deda, Srbin nikad nisam bio": Dijana svom ocu iz Hrvatske nikad nije oprostila jedno

"Ja sam Novakov deda, Srbin nikad nisam bio": Dijana svom ocu iz Hrvatske nikad nije oprostila jedno

Mondo pre 7 sati
Novak Đoković sa majčine strane ima deda Zdenka koji je iz Vinkovaca, a koji je jedno vreme bio i u sukobu sa svojom kćerkom Dijanom. Srpski teniser Novak Đoković ne ide u penziju uprkos priželjkivanju mnogih kritičara, ali će igrati sve manje i… »
Potpuno neočekivan potez Novaka Đokovića: Promenio plan za kraj godine kao odgovor kritičarima?

Potpuno neočekivan potez Novaka Đokovića: Promenio plan za kraj godine kao odgovor kritičarima?

Mondo pre 8 sati
Novak Đoković se prijavio za master u Parizu, što nije bilo najavljeno. Srpski teniser Novak Đoković stavio je svima do znanja da mu je u ovoj fazi karijere najvažnije da igra za reprezentaciju Srbije i na grend slemovima, dok je istakao da mu… »
"To će biti Novakov kraj, videćete": Vilander opet opleo po Đokoviću, poslao ga u penziju

"To će biti Novakov kraj, videćete": Vilander opet opleo po Đokoviću, poslao ga u penziju

Mondo pre 9 sati
Mats Vilander kao u "stara dobra vremena" kritikuje Novaka Đokovića, kao da je zaboravio da posle toga srpski as igra najbolji tenis. Srpski teniser Novak Đoković učestvuje na mastersu u Šangaju i to bi mogao da bude njegov poslednji "pravi" turnir… »

Vesti dana »