Povezane vesti

"Žao mi je, ne mogu": Čuveni meteorolog se slomio u programu uživo kada je video snimak razorne oluje koja stiže u Ameriku…

"Žao mi je, ne mogu": Čuveni meteorolog se slomio u programu uživo kada je video snimak razorne oluje koja stiže u Ameriku…

Blic pre 2 sata
Džon Morales, jedan od meteorologa sa najdužim stažom u Južnoj Floridi, čitao je vremensku prognozu na TV kanalu VTVJ/NBC6 u Majamiju kada mu je glas pukao, piše Njujork tajms. Pored njega, na podeljenom ekranu, vrtela se slika uragana Milton… »
Suze uživo u programu: Čuveni meteorolog slomljen zbog uragana koji preti da razori Floridu (video)

Suze uživo u programu: Čuveni meteorolog slomljen zbog uragana koji preti da razori Floridu (video)

Kurir pre 1 sat
Jedan od najpoznatijih meteorologa u Americi Džon Morales gotovo je zaplakao uživo u programu dok je pričao o uraganu Milton. Ovaj uragan najjače pete kategorije kreće se ka oblasti Meksičkog zaliva na Floridi, gde je više od miliona ljudi pozvano… »
Čuveni meteorolog u šoku; Kada je video satelitski snimak, rekao je: "Žao mi je, ne mogu, ovo je užasno" VIDEO

Čuveni meteorolog u šoku; Kada je video satelitski snimak, rekao je: "Žao mi je, ne mogu, ovo je užasno" VIDEO

B92 pre 3 sata
Džon Morales, jedan od meteorologa sa najdužim stažom u Južnoj Floridi, čitao je vremensku prognozu na VTVJ/NBC6 u Majamiju kada mu je glas pukao, prenosi Njujork tajms. Pored njega, na podeljenom ekranu, vrtela se slika uragana Milton. Upravo u tom… »
Čuveni meteorolog se javljao uživo kada se na radaru pojavio ovaj satelitski snimak: "Izvinite, ne mogu..."

Čuveni meteorolog se javljao uživo kada se na radaru pojavio ovaj satelitski snimak: "Izvinite, ne mogu..."

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Džon Morales , jedan od meteorologa sa najdužim stažom u Južnoj Floridi, čitao je vremensku prognozu na TV kanalu VTVJ/NBC6 u Majamiju kada mu je glas pukao, piše Njujork tajms. Pored njega, na podeljenom ekranu, vrtela se slika… »

Vesti dana »