Povezane vesti

Lalatović: Želim da sa Vojvodinom budemo drugi

Lalatović: Želim da sa Vojvodinom budemo drugi

Sportski žurnal pre 3 sata
Novi trener Novosađana danas zvanično predstavljen. Novi trener Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je danas da želi da sa klubom iz Novog Sada osvoji drugo mesto u Super ligi Srbije. Lalatović je danas zvanično predstavljen kao novi trener kluba iz… »
Lalatović predstavljen u vojvodini: Moja velika želja je da na kraju sezone budemo drugi

Lalatović predstavljen u vojvodini: Moja velika želja je da na kraju sezone budemo drugi

Večernje novosti pre 2 sata
NOVI trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je ove srede da želi da sa klubom iz Novog Sada osvoji drugo mesto u Superligi Srbije. Foto: Fk Vojvodina Ovaj 46-godišnji stručnjak je zvanično predstavljen kao novi trener kluba sa severa… »
Vojvodina predstavila Lalatovića: "Želim drugo mesto u Superligi"

Vojvodina predstavila Lalatovića: "Želim drugo mesto u Superligi"

B92 pre 4 sati
Novi trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović izjavio je da želi da sa klubom iz Novog Sada osvoji drugo mesto u Superligi Srbije. Lalatović je zvanično predstavljen kao novi trener kluba iz Novog Sada, a sa Vojvodinom je potpisao dvogodišnji… »
Lalatović: Moja najveća želja – titula sa Vojvodinom

Lalatović: Moja najveća želja – titula sa Vojvodinom

Sport klub pre 3 sata
Nenad Lalatović promovisan je u novog trenera Vojvodine i istakao visoke ambicije. Ovo je treći mandat Lalatovića u Vojvodini. U prošlom doneo je trofej kupa, a ovog puta želi da osvoji prvenstvo. – Sigurno kada sam odlazio, odlazio sam kao… »

Vesti dana »