Povezane vesti

Nadal objavio kraj karijere

Nadal objavio kraj karijere

Politika pre 11 minuta
Legendarni teniser odlučio je da okonča svoju tenisku karijeru koja je obilovala sjajnim rezultatima, koji ga svrstaju među najbolje tenisere svih vremena. Španski teniser Rafael Nadal je objavio da se povlači iz profesionalnog igranja tenisa… »
Javio se Federer zbog Nadala

Javio se Federer zbog Nadala

B92 pre 1 sat
Švajcarski teniser Rodžer Federer reagovao je na Nadalovu objavu o kraju karijere. "Kakva karijera, Rafa! Uvek sam se nadao da ovaj dan nikada neće doći. Hvala ti za nezaboravne uspomene i neverovatna dostignuća u igri koju volimo. Bila je apsolutna… »
Ovo je ceo svet čekao! Oglasio se Novak Đoković posle odlaska Rafaela Nadala u penziju

Ovo je ceo svet čekao! Oglasio se Novak Đoković posle odlaska Rafaela Nadala u penziju

Večernje novosti pre 1 sat
Rafael Nadal je završio karijeru, a kao i ceo svet, Novak Đoković odmah je imao reakciju na to. Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović Naime, nakon objave Nadala usledila je lavina komentara podrške, a teniski svet kao da ne može da se suoči sa… »
Sudbina ipak postoji: Nadal je poslednji meč odigrao protiv – Novaka?! (foto)

Sudbina ipak postoji: Nadal je poslednji meč odigrao protiv – Novaka?! (foto)

Hot sport pre 3 sata
Španac najavio kraj karijere! Rafael Nadal, legendarni teniser, u svojoj 38. godini najavio je emotivnim snimkom na društvenim mrežama povlačenje iz profesionalnog tenisa, ali njegov poslednji meč još uvek nije siguran. Ako ne bude odigrao niti… »
Federer tuguje za nadalom: „Nadao sam se da ovaj dan nikad neće doći“! (video)

Federer tuguje za nadalom: „Nadao sam se da ovaj dan nikad neće doći“! (video)

Hot sport pre 3 sata
Rodžer Federer reagovao na povlačenje svog najvećeg rivala, zahvalivši mu se za nezaboravne trenutke na terenu! Legendarni teniser Rafael Nadal, vlasnik 22 Grand Slam titule i poznat kao „Kralj šljake“, objavio je da završava svoju profesionalnu… »
Federer se emotivno oprostio od Nadala

Federer se emotivno oprostio od Nadala

Vesti online pre 3 sata
Švajcarski teniser Rodžer Federer emotivno je reagovao na objavu Rafaela Nadala o kraju karijere. “Kakva karijera, Rafa! Uvek sam se nadao da ovaj dan nikad neće doći. Hvala ti za nezaboravne uspomene i neverovatna dostignuća u igri koju volimo… »
Rafael Nadal se povlači iz profesionalnog tenisa

Rafael Nadal se povlači iz profesionalnog tenisa

Danas pre 3 sata
Španac Rafael Nadal rekao je u četvrtak da stavlja tačku na svoju profesionalnu tenisku karijeru, a odluka stupa na snagu nakon finala Dejvis kupa. „Bile su to teške godine, posebno ove poslednje dve,“ rekao je 38-godišnjak, koji je osvojio… »
Rafael Nadal poslao poruku na srpskom: Dve reči na ćirilici na oproštaju od tenisa VIDEO

Rafael Nadal poslao poruku na srpskom: Dve reči na ćirilici na oproštaju od tenisa VIDEO

Nova pre 3 sata
: Rafael Nadal, španski teniser, odlučio je da se povuče iz "belog sporta", poslednji turnir biće nastup za Dejvis kup reprezentaciju Španije. Španci će 21. novembra igrati protiv Holandije, ako prođu dalje očekuje ih bolji iz duela Nemačka –… »
Španski teniser Rafael Nadal objavio da se povlači na kraju sezone

Španski teniser Rafael Nadal objavio da se povlači na kraju sezone

Vesti online pre 4 sati
Španski teniser Rafael Nadal objavio je danas da je odlučio da na kraju sezone završi igračku karijeru. Nadal se oglasio video porukom na društvenim mrežama i objavio da će igračku karijeru završiti na Finalnom turniru Dejvis kupa. “Ovde sam… »
Nadal rasplakao sve: Obratio se na ćirilici i završio karijeru! (foto)(video)

Nadal rasplakao sve: Obratio se na ćirilici i završio karijeru! (foto)(video)

Hot sport pre 4 sati
Legendarni španski teniser povukao se nakon teških godina borbe sa povredama, najavivši kraj jedne od najuspešnijih karijera u istoriji sporta! Rafael Nadal, jedan od najvećih tenisera svih vremena, objavio je da se povlači iz profesionalnog tenisa… »
Tenis plače - Rafael Nadal završio karijeru! VIDEO

Tenis plače - Rafael Nadal završio karijeru! VIDEO

B92 pre 3 sata
Španski teniser Rafael Nadal je objavio da se povlači iz profesionalnog igranja tenisa! Nadal se zahvalio celom svetu na nekoliko jezika, između ostalog i na srpskoj ćirilici. "Pozdrav svima. Ovde sam kako bih vas obavestio da završavam profesionalnu… »
Đoković među prvima "lajkovao" Nadalovo penzionisanje FOTO

Đoković među prvima "lajkovao" Nadalovo penzionisanje FOTO

B92 pre 4 sati
Novak Đoković reagovao je odmah na saopštenje Rafaela Nadala o kraju karijere. Španac će odigrati još jedan turnir, za Španiju u Dejvis kupu u novembru i potom okačiti rekete o klin. "Pozdrav svima. Ovde sam kako bih vas obavestio da završavam… »
Sudbina ili ne - Đoković ispratio Nadala u penziju? VIDEO

Sudbina ili ne - Đoković ispratio Nadala u penziju? VIDEO

B92 pre 3 sata
Rafael Nadal je u svojoj 38. godini objavio da se povlači iz profesionalnog igranja tenisa. Španac je u emotivnoj poruci saopštio da se neće više takmičiti u profesionalnim vodama, ali i to je sada pod velikim znakom pitanja. Naime, Nadal bi mogao… »
Nadalova poruka za kraj i na ćirilici: Hvala svima!

Nadalova poruka za kraj i na ćirilici: Hvala svima!

Sport klub pre 3 sata
Jedan od najboljih tenisera u istoriji i definitivno je objavio kraj karijere. Vest dana, ne samo u tenisu, već i čitavom sportskom svetu je kraj karijere Rafaela Nadala. Kako je najavio španski teniser, poslednje mečeve će odigrati u novembru za… »
Gotovo je! Rafael Nadal objavio kraj karijere

Gotovo je! Rafael Nadal objavio kraj karijere

Večernje novosti pre 4 sati
Španski teniser Rafael Nadal je objavio da se povlači iz profesionalnog igranja tenisa! FOTO: Tanjug/AP "Pozdrav svima. Ovde sam kako bih vas obavestio da završavam profesionalnu karijeru. Realnost je da su iza mene neke teške godine, posebno… »

Vesti dana »