Povezane vesti

Željko Obradović: Ekipa je igrala izvanredno

Željko Obradović: Ekipa je igrala izvanredno

Politika pre 2 sata
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović izjavio je večeras da je prezadovoljan kako je ekipa odigrala utakmicu protiv Bajerna iz Minhena. Košarkaši Partizana pobedili su večeras Bajern rezultatom 86:78, crno-beli su tako došli do prve pobede… »
Frenk Nilikina ide stopama sunarodnika, lesora: Francuz otkrio koja mu je omiljena navijačka pesma! (foto)

Frenk Nilikina ide stopama sunarodnika, lesora: Francuz otkrio koja mu je omiljena navijačka pesma! (foto)

Hot sport pre 2 sata
„Imate navijače koji vas bodre svih 40 minuta, a to nemate svuda na svetu. Ovo je za nas kuća!“ Košarkaši Partizana upisali su prvu pobedu u Evroligi ove sezone, savladavši Bajern iz Minhena na svom terenu rezultatom 86:78. Jedan od ključnih… »
Vanja Marinković odogovorio na pitanje: Ko je novi vođa navijača Nilikina ili Tajrik?

Vanja Marinković odogovorio na pitanje: Ko je novi vođa navijača Nilikina ili Tajrik?

Hot sport pre 4 sati
„Izgubili smo poslednju četvrtinu, ali s obzirom na to da smo igrali kod kuće, to se nije toliko osetilo!“ Košarkaši Partizana ostvarili su značajnu prvu evroligašku pobedu protiv Bajerna rezultatom 86:78. Nakon završetka utakmice, kapiten… »
Partizan dočekao meč u “Areni” i protiv Bajerna ostvario prvu pobedu u Evroligi

Partizan dočekao meč u “Areni” i protiv Bajerna ostvario prvu pobedu u Evroligi

Danas pre 11 sati
Košarkaši Partizana ostvarili su prvu pobedu u ovosezonskoj Evroligi jer su u 3. kolu na svom terenu pobedili Bajern rezultatom 86:78. Iako su tokom prvog poluvremena, zahvaljujući sjajnoj odbrani i neverovatnom šutu za tri poena imali i 20 poena… »
Neočekivani rezultati u Evroligi? Željko: ''Ne znam za koga, mene ništa ne može da iznenadi''

Neočekivani rezultati u Evroligi? Željko: ''Ne znam za koga, mene ništa ne može da iznenadi''

Sportske.net pre 12 sati
Posle kraće izjave odmah po završetku meča sa Bajernom i pobede od 86:78, trener Partizana Željko Obradović se zatim pojavio i na pres konferenciji. Prvo pitanje za njega bilo je kako objašnjava ''mnogo slabije'' drugo poluvreme? ''Mogu da objasnim… »
Željko Obradović posle utakmice sa Bajernom: Nije bilo drame, kontrolisali smo utakmicu

Željko Obradović posle utakmice sa Bajernom: Nije bilo drame, kontrolisali smo utakmicu

Danas pre 13 sati
Trener Partizana Željko Obradović rekao je odmah posle utakmice 3. kola Evrolige u kojoj je njegov tim pobedio Bajern 86:78, da su crno-beli kontrolisali utakmicu i kad je protivnik u finišu meča smanjio zaostatak na šest poena. „Ne, nije bilo… »

Vesti dana »