Vanja Marinković odogovorio na pitanje: Ko je novi vođa navijača Nilikina ili Tajrik?

Hot sport pre 4 sati

„Izgubili smo poslednju četvrtinu, ali s obzirom na to da smo igrali kod kuće, to se nije toliko osetilo!“ Košarkaši Partizana ostvarili su značajnu prvu evroligašku pobedu protiv Bajerna rezultatom 86:78.

Nakon završetka utakmice, kapiten crno-belih, Vanja Marinković, podelio je svoje utiske sa predstavnicima medija. – Prva pobeda u Evroligi. Mislim da smo igrali dobro u prvom poluvremenu, kako u odbrani, tako i u napadu. Imali smo opet manji pad u trećoj četvrtini, kao što je bio slučaj protiv Baskonije i Reala. Izgubili smo poslednju četvrtinu, ali s obzirom na to da smo igrali kod kuće, to se nije toliko osetilo – izjavio je Marinković. Објава коју дели HOTSPORT