Povezane vesti

Viki dovela liniju do savršenstva pa otkrila kako se rešila viška kilograma: S Tašketom obavezno praktikuje jednu stvar i…

Viki dovela liniju do savršenstva pa otkrila kako se rešila viška kilograma: S Tašketom obavezno praktikuje jednu stvar i…

Kurir pre 4 sati
Viki MIljković uspela je da se reši poroka, konzumiranja cigareta, ali nakon što je batalila cigarete pevačica se ugojila. Njoj je trebalo neko vreme da povrati idealnu kilažu, a nedavno je i govorila o tome. - Taške i ja redovno postimo… »
Viki Miljković smršala: Pevačica otkrila i kako: Dva meseca iz ishrane izbaci ove namirnice i dovede liniju do savršenstva

Viki Miljković smršala: Pevačica otkrila i kako: Dva meseca iz ishrane izbaci ove namirnice i dovede liniju do savršenstva

Blic pre 4 sati
Viki Miljković naklon što se oslobodila cigareta, bila je bitku sa kilogramima. Viki je ipak, uspela za kratko vreme da dovede svoju liniju do savršenstva, a iskustvo je podelila sa medijima. - Taške i ja redovno postimo. Najzgodnija sam baš kada… »
Uradila sam najprostiju stvar i uspela da smršam: Viki Miljković dijete nisu pomogle

Uradila sam najprostiju stvar i uspela da smršam: Viki Miljković dijete nisu pomogle

Story pre 7 sati
Viki Miljković smršala i za izgled dobija samo komplimente. Pevačica je muku mučila sa kilogramima, a posebno onda kada je prestala da puši. Ipak zahvaljući korigovanoj ishrani Viki Miljković uspela je da za kratko vreme liniju dovede do… »

Vesti dana »