Povezane vesti

Nisam više deo njih: Zorana Mićanović bez dlake na jeziku progovorila o nepoznatim detaljima iz svog života (foto)

Nisam više deo njih: Zorana Mićanović bez dlake na jeziku progovorila o nepoznatim detaljima iz svog života (foto)

Večernje novosti pre 2 sata
ZORANA MIĆANOVIĆ prokomentarisala je brojne aktuelnosti. Foto: Novosti Na konferenciji za medije povodom koncerta "Kafanske večeri" u dvorani "Spens" u Novom Sadu, pa je tom prilikom, prokomentarisala brojne aktuelnosti, međutim, najpre je otkrila da… »
Zorana Mićanović najavila tužbu grandu: Nisu me ispoštovali, a ja sam se trudila... Raspalila i po koleginicama: Ona se…

Zorana Mićanović najavila tužbu grandu: Nisu me ispoštovali, a ja sam se trudila... Raspalila i po koleginicama: Ona se…

Kurir pre 3 sata
Zorana Mićanović danas je bila deo konferencije povodom koncerta u Novom Sadu u Spensu pod nazivom "Kafansko veče" gde će i ona nastupiti. Pevačica je bila u društvu s kojih kolega s kojima će nastupati 2.11 u Spensu, a našla je vremena i da… »
Pevačica (19) prekinula saradnju sa Grandom, otkrila detalje: "Možda ćemo se i suditi"

Pevačica (19) prekinula saradnju sa Grandom, otkrila detalje: "Možda ćemo se i suditi"

Blic pre 4 sati
Pevačica Zorana Mićanović (19) prokomentarisala je odnos sa "Grand produkcijom", a kako je istakla oni nisu ispoštovali neke stavke iz ugovora. Zorana je otkrila da više nije pripadnica produkcijske kuće " Grand", iz koje je pre nekoliko godina… »

Vesti dana »