Povezane vesti

Rekordni požari u Amazoniji: „Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

Rekordni požari u Amazoniji: „Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

Blic pre 5 sati
„Ako se ovi požari nastave, mi starosedeoci ćemo umreti". Rajmundinja Rodrigez da Sousa vodi dobrovoljnu vatrogasnu službu za starosedelačku zajednicu Saititu u brazilskoj Amazoniji. Njihova zemlja bi trebalo da bude zaštićena Ustavom Brazila. Ali… »
Rekordni požari u Amazoniji: „Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

Rekordni požari u Amazoniji: „Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

Radio 021 pre 5 sati
Ove godine je već spaljeno više od 62.000 kvadratnih kilometara šume, što je površina veća od zemalja poput Šri Lanke ili Kostarike. BBC Rajmundinja Rodrigez da Sousa „Ako se ovi požari nastave, mi starosedeoci ćemo umreti". Rajmundinja… »
Rekordni požari u Amazoniji: „Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

Rekordni požari u Amazoniji: „Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

Južne vesti pre 5 sati
BBC Rajmundinja Rodrigez da Sousa „Ako se ovi požari nastave, mi starosedeoci ćemo umreti". Rajmundinja Rodrigez da Sousa vodi dobrovoljnu vatrogasnu službu za starosedelačku zajednicu Saititu u brazilskoj Amazoniji. Njihova zemlja bi trebalo da… »
Rekordni požari u Amazoniji: „Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

Rekordni požari u Amazoniji: „Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

BBC News pre 5 sati
Ove godine je već spaljeno više od 62.000 kvadratnih kilometara šume, što je površina veća od zemalja poput Šri Lanke ili Kostarike. „Ako se ovi požari nastave, mi starosedeoci ćemo umreti". Rajmundinja Rodrigez da Sousa vodi dobrovoljnu… »
Rekordni požari u Amazoniji: „Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

Rekordni požari u Amazoniji: „Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

Danas pre 5 sati
„Ako se ovi požari nastave, mi starosedeoci ćemo umreti“. Rajmundinja Rodrigez da Sousa vodi dobrovoljnu vatrogasnu službu za starosedelačku zajednicu Saititu u brazilskoj Amazoniji. Njihova zemlja bi trebalo da bude zaštićena Ustavom Brazila… »
Rekordni požari u Amazoniji: "Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

Rekordni požari u Amazoniji: "Ako se ovo nastavi, mi starosedeoci ćemo umreti”

NIN pre 5 sati
"Ako se ovi požari nastave, mi starosedeoci ćemo umreti". Rajmundinja Rodrigez da Sousa vodi dobrovoljnu vatrogasnu službu za starosedelačku zajednicu Saititu u brazilskoj Amazoniji. Njihova zemlja bi trebalo da bude zaštićena Ustavom Brazila. Ali… »

Vesti dana »