Povezane vesti

"Progoni me to što sam učinila, išla sam u crkvu da okajem grehe" Žena koja je na pešačkom pregazila dvoje penzionera…

"Progoni me to što sam učinila, išla sam u crkvu da okajem grehe" Žena koja je na pešačkom pregazila dvoje penzionera…

Kurir pre 2 sata
Nesvakidašnja situacija dogodila se na suđenju u Nišu, kada je rodbina poginule Danice Andrić (75) tešila Biljanu Stanojević (56), ženu koja je Danicu ubila kada ju je automobilom udarila na pešačkom prelazu vozeći pod dejstvom psihoaktivnih… »
"Priznajem da su umrli zbog mene": Dramatičan početak suđenja za smrt dvoje pešaka u Nišu, optužena ispred suda molila…

"Priznajem da su umrli zbog mene": Dramatičan početak suđenja za smrt dvoje pešaka u Nišu, optužena ispred suda molila…

Blic pre 3 sata
“Priznajem da su ovi ljudi umrli zbog mene. Nemam šta da ne priznajem ali nisam to namerno učinila. Toga dana sam pila metadon kao što sam pila i danas”. Ovim rečima, kroz suze, na početku suđenja u Višem sudu u Nišu, obratila se Biljana… »
„Biljo, znamo da ti je teško, sve ti opraštamo“: Nezapamćen prizor na suđenju u Nišu, rodbina stradalih ljudi tešila…

„Biljo, znamo da ti je teško, sve ti opraštamo“: Nezapamćen prizor na suđenju u Nišu, rodbina stradalih ljudi tešila…

Nova pre 3 sata
: "Biljo, znamo da ti je teško, nećemo da te diramo, sve ti opraštamo. Svi smo mi vozači, svakome može to da se desi, nemoj da se treseš. Moraš da izdržiš ovo suđenje, znamo da te sve ovo boli". Ove reči danas je ispred Višeg suda u Nišu… »
"Biljo, svakom može da se desi, znamo da ti je teško": Rodbina stradalih ljudi tešila ženu koja ih je usmrtila

"Biljo, svakom može da se desi, znamo da ti je teško": Rodbina stradalih ljudi tešila ženu koja ih je usmrtila

Mondo pre 4 sati
U Višem sudu u Nišu održano je suđenje Biljani Stanojević (56) optuženoj za da je usmrtila dvoje ljudi na pešačkom prelazu. "Biljo, znamo da ti je teško, nećemo da te diramo, sve ti opraštamo. Svi smo mi vozači, svakome može to da se desi… »
To me progoni, imate pravo život da mi oduzmete: Biljana usmrtila dvoje ljudi autom, tešila je njihova rodbina

To me progoni, imate pravo život da mi oduzmete: Biljana usmrtila dvoje ljudi autom, tešila je njihova rodbina

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Nesvakidašnja situacija dogodila se na suđenju u Nišu, kada je rodbina poginule Danice Andrić (75) tešila Biljanu Stanojević (56), ženu koja je Danicu ubila kada ju je automobilom udarila na pešačkom prelazu vozeći pod dejstvom… »
Nesvakidašnja scena na suđenju u Nišu: Rodbina tešila ženu koja im je kolima usmrtila najmilije

Nesvakidašnja scena na suđenju u Nišu: Rodbina tešila ženu koja im je kolima usmrtila najmilije

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. "Biljo, znamo da ti je teško, nećemo da te diramo, sve ti opraštamo. Svi smo mi vozači, svakome može to da se desi, nemoj da se treseš. Moraš da izdržiš ovo suđenje, znamo da te sve ovo boli ! Ove reči danas je ispred Višeg… »

Vesti dana »