Povezane vesti

Oglasio se brat učesnika Elite koji je išao na DNK analizu: "Majci je teško, a biološki otac mi je pisao..."

Oglasio se brat učesnika Elite koji je išao na DNK analizu: "Majci je teško, a biološki otac mi je pisao..."

Telegraf pre 2 sata
Preporučujemo. Učesnik rijaliti programa "Elita", Nenad Ćubić Ćuba, nedavno je u potresnoj ispovesti otkrio da je usvojen i izrazio želju da upozna svoje biološke roditelje. Nakon njegove ispovesti, Goran Pavlović se oglasio za domaće medije… »
Ne podržavam ga! Ćubin brat zaprepastio izjavom o DNK analizi, nije štedeo reči za potencijalnog oca!

Ne podržavam ga! Ćubin brat zaprepastio izjavom o DNK analizi, nije štedeo reči za potencijalnog oca!

Alo pre 4 sati
Majka mnogo teško podnosi celu situaciju. Nakon oglašavanja Gorana Pavlovića, čoveka koji tvrdi da je biološki otac Ćube i njegovog rođenog brata Stefana, urađena je DNK analiza. Njegova ispovest pokrenula je lavinu komentara, a javnost je… »
Urađen DNK test Učesnik Elite cimerima otkrio šokantne detalje: Prevrnuo mi se želudac!

Urađen DNK test Učesnik Elite cimerima otkrio šokantne detalje: Prevrnuo mi se želudac!

Alo pre 6 sati
Otac mi se pojavio u snu. Nenad Ćubić Ćuba dao je uzorak za DNK analizu nakon što se javio čovek koji tvrdi da je njegov biološki otac. - Sanjao kako sam ja neki lik iz senke koji prati njegov dolazak avionom i ulazi u "Elitu". Spreman sam, samo mi… »

Vesti dana »