Povezane vesti
Problemi na pomolu: Pentagon ne zna na šta je utrošeno preko milijardu dolara izdvojenih Ukrajini
Sputnik 25.10.2024
Od ukupno 2,1 milijarde dolara koliko je SAD poslala Ukrajini vojne pomoći, polovina od tih sredstava nije propraćena adekvatnom dokumentacijom te postoji sumnja da su sredstva mogla biti utrošena u druge svrhe, navodi se u izveštaju generalnog… »
Skandal u pentagonu: Ne znaju gde je završilo milijardu dolara pomoći za Ukrajinu!
Alo 25.10.2024
Sumnje u utrošak vojne pomoći Ukrajini. Izveštaj generalnog inspektora Pentagona iznosi sumnje u pravilnu potrošnju vojne pomoći koju su Sjedinjene Američke Države poslale Ukrajini. Od ukupno 2,1 milijarde dolara upućenih kao vojna pomoć… »
Vesti dana »

uživo PROTEST STUDENATA U BLOKADI Zapaljen traktor kod Pionirskog parka, letele kamenice ka Pionirskom parku
Euronews pre 25 minutajoš 93 povezane

"Nadamo se da će sve proći bez incidenata": Student Miloš Pavlović iz Pionirskog parka objavio da sa kolegama u kampu igra šah (video)
Blic pre 25 minutajoš 130 povezanih

Francuski mediji: Istorijski skup u Beogradu, više od 100.000 ljudi u borbi protiv korpucije
Beta pre 1 satjoš 33 povezane

Nišlije organizovale demonstracije podrške studentskom protestu u Beogradu
Beta pre 1 satjoš 63 povezane

Uhapšena dvojica mladića ispred Skupštine! Maskirani mladići uzvikuju parole ka studentima u Pionirskom parku (video).
Pravda pre 2 satajoš 26 povezanih