Povezane vesti

"Pomalo tužno": Ovako je Vučić reagovao na Ružićev nastup u kome je govorio o SNS, ali i Đilasu: Sit sam svih ucenjivača…

"Pomalo tužno": Ovako je Vučić reagovao na Ružićev nastup u kome je govorio o SNS, ali i Đilasu: Sit sam svih ucenjivača…

Blic pre 2 sata
"Pomalo tužno, ali..." - komentar je predsednika Srbije Aleksandra Vučića na ono što je funkcioner SPS Branko Ružić govorio tokom gostovanja u jednoj televizijskoj emisiji. Kaže i da je sit "svih ucenjivača iz SPS, SNS, ali i sa ove druge strane"… »
Šta Vulin kaže o krtici pojedinaca iz SPS na račun vlasti?

Šta Vulin kaže o krtici pojedinaca iz SPS na račun vlasti?

Danas pre 2 sata
Potpredsednik vlade Aleksandar Vulin izjavio je danas da Socijalističa partija Srbije(SPS) mora da ima „jasnu politiku i ne može da ima funkcionere koji koketiraju ili otvoreno podržavaju politiku koja nije njihova politika“. „Ne možete vi da… »
Branko Ružić iznenadio sve gostovanjem na N1, sad ga je i Vučić prozvao: Sit sam ucenjivača, oduvek sam prezirao ljude…

Branko Ružić iznenadio sve gostovanjem na N1, sad ga je i Vučić prozvao: Sit sam ucenjivača, oduvek sam prezirao ljude…

Nova pre 3 sata
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić komentarisao je gostovanje funkcionera Socijalističke partije Srbije, Branka Ružića na N1, rekavši da je "sit ucenjivača" i da će se sve promeniti rekonstrukcijom Vlade Srbije. „On je uvek imao potrebu da im… »
Vučić: Nastup Ružića na N1 bio tužan

Vučić: Nastup Ružića na N1 bio tužan

Beta pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić okarakterisao je nastup potpredsednika Glavnog odbora Socijalističke parije Srbije Branka Ružića u emisiji "Iza vesti" televizije N1 kao - tužan. On je gostujući ja TV Prva rekao da je sit ucenjivača iz SNS i iz… »
Ružićevo gostovanje na N1 povod da se još jednom zapreti rekonstrukcijom Vlade

Ružićevo gostovanje na N1 povod da se još jednom zapreti rekonstrukcijom Vlade

N1 Info pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić okarakterisao je nastup potpredsednika Glavnog odbora Socijalističke parije Srbije Branka Ružića u emisiji "Iza vesti" televizije N1 kao - tužan. Vučić je gostujući ja TV Prva rekao da je sit ucenjivača iz SNS… »
Vulin nakon gostovanja Ružića na N1: Funkcioneri SPS mogu da napadaju Vučića, ali samo kad izađu iz koalicije

Vulin nakon gostovanja Ružića na N1: Funkcioneri SPS mogu da napadaju Vučića, ali samo kad izađu iz koalicije

Nova pre 4 sati
: Potpredsednik Vlade Aleksandar Vulin izjavio je danas da Socijalističa partija Srbije(SPS) mora da ima "jasnu politiku i ne može da ima funkcionere koji koketiraju ili otvoreno podržavaju politiku koja nije njihova politika". „Ne možete vi da… »
Vučić: Sit sam ucenjivača i iz SNS i iz SPS, nastup Ružića na N1 bio tužan

Vučić: Sit sam ucenjivača i iz SNS i iz SPS, nastup Ružića na N1 bio tužan

Danas pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić okarakterisao je nastup potpredsednika Glavnog odbora Socijalističke parije Srbije Branka Ružića u emisiji „Iza vesti“ televizije N1 kao – tužan. On je gostujući ja TV Prva rekao da je sit ucenjivača iz SNS… »
Vučić: Nastup Ružića na N1 bio tužan

Vučić: Nastup Ružića na N1 bio tužan

Radio sto plus pre 3 sata
On je gostujući ja TV Prva rekao da je sit ucenjivača iz SNS i iz SPS i da ne pravi razliku između njih, kao i da će uskoro biti obavljena rekonstrukcija vlade. “Sit sam ucenjivača, a pogotovo ovih malih partnera koji se sklone iz Skupštine kad im… »
Vulin: Funkcioneri SPS mogu da napadaju Vučića, ali kada napuste koaliciju

Vulin: Funkcioneri SPS mogu da napadaju Vučića, ali kada napuste koaliciju

N1 Info pre 4 sati
Potpredsednik vlade Aleksandar Vulin izjavio je da Socijalističa partija Srbije (SPS) mora da ima "jasnu politiku i ne može da ima funkcionere koji koketiraju ili otvoreno podržavaju politiku koja nije njihova politika". „Ne možete vi da idete na N1… »
Vulin: Funkcioneri SPS mogu da napadaju Vučića, ali samo ako SPS izađe iz koalicije

Vulin: Funkcioneri SPS mogu da napadaju Vučića, ali samo ako SPS izađe iz koalicije

NIN pre 4 sati
Potpredsednik vlade Aleksandar Vulin izjavio je da Socijalističa partija Srbije (SPS) mora da ima "jasnu politiku i ne može da ima funkcionere koji koketiraju ili otvoreno podržavaju politiku koja nije njihova politika". "Ne možete vi da idete na N1 i… »
Vulin: Funkcioneri SPS mogu da napadaju Vučića, ali samo ako SPS izađe iz koalicije

Vulin: Funkcioneri SPS mogu da napadaju Vučića, ali samo ako SPS izađe iz koalicije

Novi magazin pre 4 sati
Potpredsednik vlade Aleksandar Vulin izjavio je danas da Socijalističa partija Srbije (SPS) mora da ima "jasnu politiku i ne može da ima funkcionere koji koketiraju ili otvoreno podržavaju politiku koja nije njihova politika". "Ne možete vi da idete… »

Vesti dana »