Povezane vesti

Glumica iz "Selo gori" se predozirala: Pronašli je u kući, njen brat se udavio od tuge, majka godinama ćutala i jednom…

Glumica iz "Selo gori" se predozirala: Pronašli je u kući, njen brat se udavio od tuge, majka godinama ćutala i jednom…

Kurir pre 28 minuta
Ivanu Mlađović, koju je domaća publika upoznala u kultnoj seriji "Selo gori, a baba se češlja", pronađena je mrtva pre šest godina u stanu svog prijatelja u kragujevačkom naselju Ilićevo. Bila je Plejbojeva zečica u seriji "Selo gori" U seriji… »
Glumicu iz "Selo gori" našli mrtvu u stanu: Majka pričala o tragediji: "i sin mi se udavio, drugi nije došao na sahranu"

Glumicu iz "Selo gori" našli mrtvu u stanu: Majka pričala o tragediji: "i sin mi se udavio, drugi nije došao na sahranu"

Mondo pre 2 sata
Glumica Ivana Mlađović pronađena je mrtva u stanu svog prijatelja pre šest godina. Glumica Ivana Mlađović, koja je imala epizodnu ulogu u popularnoj seriji "Selo gori, a baba se češlja" pre šest godina pronađena je mrtva u stanu svog prijatelja… »
Glumica iz "Selo gori" je pronađena mrtva: Njena majka je samo jednom govorila o tragediji: "i sin mi se udavio, bio je mnogo…

Glumica iz "Selo gori" je pronađena mrtva: Njena majka je samo jednom govorila o tragediji: "i sin mi se udavio, bio je mnogo…

Blic pre 5 sati
Glumica Ivana Mlađović, koja je imala epizodnu ulogu u popularnoj seriji "Selo gori, a baba se češlja" pre šest godina pronađena je mrtva u stanu svog prijatelja. Naime, Ivana se pojavila u jednoj epizodi u pomenutoj seriji, a njena smrt šokirala… »

Vesti dana »