Глумицу из "Село гори" нашли мртву у стану: Мајка причала о трагедији: "и син ми се удавио, други није дошао на сахрану"

Мондо 27.10.2024
Глумицу из "Село гори" нашли мртву у стану: Мајка причала о трагедији: "и син ми се удавио, други није дошао на сахрану"

Глумица Ивана Млађовић пронађена је мртва у стану свог пријатеља пре шест година

Глумица Ивана Млађовић, која је имала епизодну улогу у популарној серији "Село гори, а баба се чешља" пре шест година пронађена је мртва у стану свог пријатеља. Ивана се појавила у једној епизоди поменуте серије, а њена мајка је својевремено причала о овој трагедији, али и другој која ју је задесила недуго након ћеркине смрти. "Страшно ми је тешко, моја бол је огромна и нико је неће излечити док сам жива. Мени је и син Јован одмах за Иваном отишао. Удавио се у

Повезане вести »

Кључне речи

Култура, најновије вести »