Povezane vesti

Preživeće samo trpeljiva i strpljiva društva: Čuveni ruski umetnik Nikita Mihalkov između dva izvođenja njegove predstave…

Preživeće samo trpeljiva i strpljiva društva: Čuveni ruski umetnik Nikita Mihalkov između dva izvođenja njegove predstave…

Večernje novosti pre 2 sata
IZUZETNO mi je drago što sam u Srbiji. Iako sam pod sankcijama, oduševljen sam s kakvim gostoprimstvom sam ovde uvek dočekan. Još jednom sam se uverio, po reakciji publike, da govorimo o zajedničkim problemima - rekao je juče novinarima, između dva… »
Čovek bez vere mi nije zanimljiv, rođeni smo zato što verujemo: Patrijarh Porfirije uručio Orden Svetog Save Nikiti…

Čovek bez vere mi nije zanimljiv, rođeni smo zato što verujemo: Patrijarh Porfirije uručio Orden Svetog Save Nikiti…

Kurir pre 3 sata
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve (SPC) Porfirije uručio je sinoć orden Svetog Save prvog stepena ruskom reditelju i glumcu Nikiti Mihalkovu. Cermonija uručenja održana je u Narodnom pozorištu u Beogradu posle izvođenja drame ''12'' teatra… »
Patrijarh Porfirije uručio Orden Svetog Save Nikiti Mihalkovu FOTO

Patrijarh Porfirije uručio Orden Svetog Save Nikiti Mihalkovu FOTO

B92 pre 4 sati
Patrijarh Srpske pravoslavne crkve (SPC) Porfirije uručio je na Velikoj sceni Narodnog pozorište u Beogradu orden Svetog Save prvog stepena ruskom reditelju i glumcu Nikiti Mihalkovu. Cermonija uručenja Ordena upriličena je u nedelju uveče nakon… »

Vesti dana »