Povezane vesti
"Dobročinitelj" u Nišu: Film posvećen radu Simeona Andrejevića Igumanova, osnivača Prizrenske bogoslovije
Večernje novosti 13.11.2024
PROJEKCIJA filma "Dobročinitelj" održaće se 19. novembra u Bogosloviji Svetog Kirila i Metodija u Nišu. foto Promo Film je posvećen ličnosti i zadužbinarskom radu Simeona Andrejevića Igumanova, osnivača Prizrenske bogoslovije. Ovo delo (koje potpisuju… »
„Dobročinitelj”: film o viziji i delima Sime Igumanova
Politika 13.11.2024
Film „Dobročinitelj“ posvećen je ličnosti i zadužbinarskom radu Simeona Andrejevića Igumanova, osnivača prizrenske Bogoslovije. Projekcija ovog dela biće održana u utorak uveče, od 19 časova u Bogosloviji Svetog Kirila i Metodija u Nišu. Umetničko delo… »
Vesti dana »

Ko je bio mile Novaković: Uhapsio je zemunski klan, Zvezdan Jovanović mu je priznao ubistvo Đinđića, njegova uloga u akciji "Sablja" bila je ključna
Blic pre 4 satijoš 3 povezane

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 11 minutajoš 1 povezana

Rubio oštro reagovao na presudu Bolsonaru zbog pokušaja državnog udara: "Ovo je lov na veštice!"
Telegraf pre 3 satajoš 6 povezanih