Povezane vesti
Stigla prva reakcija Kremlja na britanski plan o NATO trupama u Ukrajini: "To je neprihvatljivo"
Blic 20.02.2025
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov ponovio je danas da je neprihvatljivo raspoređivanje vojnog kontingenta zemalja NATO-a na teritoriji Ukrajine. - Želeo bih da vas podsetim na reči našeg ministra spoljnih poslova (Sergeja Lavrova) da, naravno, razmeštanje… »
Stigla je prva reakcija Kremlja na Britanski plan za Ukrajinu Da li ovo može da funkcioniše?
Alo 20.02.2025
"Apsolutno neprihvatljivo", rekakoje je Kremlja na Britanski plan. Britanski plan za "posleratnu Ukrajinu" već je, sasvim predvidljivo, naišao na prvu prepreku. Portparol Kremlja Dmitrij Peskov je u svakodnevnom brifingu novinarima jasno rekao da je… »
"To je totalno neprihvatljivo za nas": Stigla prva reakcija Rusije na engleski plan za posleratnu Ukrajinu!
Mondo 20.02.2025
Peskov istakao da je svako prisustvo NATO vojnika na teritoriju Ukrajine - neprihvatljivo! Britanski plan za postratnu Ukrajinu već je, potpuno očekivano, naišao na prvu prepreku. Dmitrij Peskov u svom dnevnom izlaganju pred novinarima jasno je rekao da… »
Vesti dana »
Srbiju zahvatio jak toplotni talas: RHMZ izdao narandžasti meteoalarm
Naslovi.ai pre 8 satijoš 26 povezanih
Evropske reprezentacije spremne na bojkot Mundijala zbog spornog FIFA plana
IndeksOnline pre 1 satjoš 34 povezane
Predsednik UAE Mohamed bin Zajed pokrenuo inicijativu za stipendiranje studenata iz Srbije u Emiratima
Euronews pre 1 satjoš 24 povezane
Skuplja nafta oporavila NIS, koji sad prodaje rumunsku ćerku-firmu
Bloomberg Adria pre 4 satijoš 31 povezana




