Povezane vesti
“Samosažaljenje ne donosi utehu”: U Srbiji sa nekom retkom bolešću živi pola miliona ljudi
Nova 24.02.2025
U svetu postoji preko 6.000 retkih bolesti od kojih boluje čak pet odsto svetske populacije. U 72 odsto slučajeva bolest je genetskog porekla i ispoljava se već u ranom životnom dobu, dok za samo pet odsto ovih bolesti postoji adekvatna terapija. Iako su… »
Ana (7) ima Retov sindrom, bolest koja pogađa jednu od 10.000 devojčica: Mama Bojana opisala kako se bore
Telegraf 24.02.2025
Preporučujemo. Poslednjeg dana februara u svetu svake godine biva obeležen Dan retkih bolesti. Njih širom planete ima više od 6.000 i od njih boluje čak pet odsto globalne populacije. Struka kaže da je u čak 72 odsto slučajeva bolest genetskog porekla i… »
„Jadan ja nije uteha, to je otrov“: Oko pola miliona građana Srbije živi sa nekom retkom bolešću
Danas 24.02.2025
U svetu postoji preko 6.000 retkih bolesti od kojih boluje čak pet odsto svetske populacije. Procenjuje se da u Srbiji sa nekom retkom bolešću živi čak pola miliona građana. U 72 odsto slučajeva bolest je genetskog porekla i ispoljava se već u ranom… »
Vesti dana »

uživo Partizan - Crvena zvezda 0:1 (polvreme): Prednost šampiona
Euronews pre 0 minutajoš 58 povezanih

Pazarci slave novi veliki trijumf, Vojvodina više nije nepobediva!
Sportske.net pre 30 minutajoš 20 povezanih

"Uzmi račun i pobedi": Izvučeni dobitnici u novom krugu nagradne igre
Moj Novi Sad pre 25 minutajoš 21 povezana

Adriana Vilagoš osma u finalu bacanja koplja na SP u Tokiju; kontroverza u muškoj štafeti 4x400m
Naslovi.ai pre 21 minutajoš 67 povezanih