Povezane vesti
Peh za Bajern posle velike pobede nad Zvezdom, Da Silva van stroja
Sportske.net 07.03.2025
Košarkaš Bajern Minhena Oskar da Silva podvrgnut je operaciji desnog kolena zbog koje će odsustvovati sa terena nekoliko nedelja. "Košarkaški klub Bajern će morati da nastavi bez Oskara da Silve. Reprezentativac Nemačke zadobio je povredu medijalnog… »
Da Silva operisao koleno
Sportski žurnal 07.03.2025
Nemac povredio medijalni ligament i biće van terena nekoliko nedelja. Košarkaš Bajern Minhena Oskar da Silva podvrgnut je operaciji desnog kolena zbog koje će odsustvovati sa terena nekoliko nedelja. - Košarkaški klub Bajern će morati da nastavi bez… »
Bajern dobio lošu vest posle pobede nad Zvezdom
B92 07.03.2025
Košarkaš Bajern Minhenapod Oskar da Silva vrgnut je operaciji desnog kolena zbog koje će odsustvovati sa terena nekoliko nedelja. "Košarkaški klub Bajern će morati da nastavi bez Oskara da Silve. Reprezentativac Nemačke zadobio je povredu medijalnog… »
Vesti dana »
Novi Sad: Građani oprali grafite protiv profesorke Marije Vasić
Radio sto plus pre 1 satjoš 22 povezane
Teheran preti novim frontovima: Iran prekinuo indirektne pregovore sa Vašingtonom zbog napada na Liban
Euronews pre 1 satjoš 52 povezane
"Jovani je lakše kad ima Mariju": Jovana Mišković progovorila o koleginicama i skrivanju: "Nije teško da..."
Telegraf pre 12 minutajoš 18 povezanih





