Povezane vesti
Svetski dan Roma: Književni i likovni stvaralac iz Bujanovca gost vranjske Biblioteke
Večernje novosti 07.04.2025
Povodom Svetskog dana Roma 8. aprila 2025. godine , gost Biblioteke „Bora Stanković“ biće Ajvanko Ismailović (1997), književni i likovni stvaralac iz Bujanovca. Foto: J. S. On će publici predstaviti svoj roman „Vrtlog strasti“ u izdanju Romskog… »
Obeležavanje Svetskog dana Roma
OK radio 07.04.2025
Povodom Svetskog dana Roma 8. aprila 2025. godine u 12 časova, gost Biblioteke „Bora Stanković“ biće Ajvanko Ismailović, književni i likovni stvaralac iz Bujanovca. On će publici predstaviti svoj roman „Vrtlog strasti“ u izdanju Romskog humanitarnog… »
Vesti dana »
Batut: U Srbiji za deset godina 127 slučajeva hantavirusne infekcije, odnosno mišje groznice
Serbian News Media pre 21 minutajoš 27 povezanih
Ministarstvo prosvete: Zaključkom Vlade volontiranje studenata na Ekspu se smatra dobrovoljnim radom i vrednuje se u sistemu obrazovanja
Danas pre 51 minutajoš 23 povezane
"Batut" se za "Blic zdravlje" oglasio o hantavirusu koji hara: Evo kakva je situacija u Srbiji, sve o infekciji koja izaziva dva sindroma, a prenose je glodari
Blic pre 2 satajoš 39 povezanih
Tramp pauzira operaciju u Ormuskom moreuzu, Teheran kaže: 'Povlačenje'
BBC News pre 5 satijoš 33 povezane



