Povezane vesti
„Delfini“ prvi put kompletni posle zlata u Parizu: Mini-pripreme u Kragujevcu zalet za SP
Dnevnik 13.04.2025
Vaterpolo reprezentacija Srbije u nedelju završava mini-pripreme u Kragujevcu, gde je bila od petka. Tri dana rada i upoznavanje sa programom do Svetskog prvenstva u Singapuru su glavni zadaci ove akcije. – Okupili smo se, prvi put kompletni posle… »
Dogovor za Singapur : Selektor Srbije Uroš Stevanović ovog vikenda u Kragujevcu okupio naše najbolje vaterpoliste
Večernje novosti 13.04.2025
PRVU pravu pauzu u klupskim obavezama selektor vaterpolista Uroš Stevanović iskoristio je da okupi reprezentativce u Kragujevcu. Olimpijski pobednici iz Pariza pojačani sa ostalim kandidatima za najbolji tim vredno su vežbali tri dana, a imali su i… »
Vesti dana »

Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture: Potrebno je izvršiti analizu statike zgrade pre nego što bude odlučeno da li će stanica biti srušena
Nedeljnik pre 9 satijoš 21 povezana

Šok-terapija u Kruševcu uspela, Napredak opstao u Super ligi Srbije!
Sportske.net pre 39 minutajoš 16 povezanih

Prema prvim anketama, Poljaci za predsednika izabrali proevropskog Rafala Tšaskovskog
Radio 021 pre 29 minutajoš 34 povezane

Završen sastanak studenata u blokadi i predstavnika Univerziteta u Beogradu
N1 Info pre 5 satijoš 16 povezanih