Povezane vesti
Ministarstvo uvodi red na tržište mleka: Dronovima protiv neovlašćenog korišćenja fungicida
Dnevnik 29.04.2025
Kako rešiti problem povišenog nivoa aflatoksina u mleku, koji otežava proizvodnju, a naročito izvoz, bila je tema sastanka Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede sa predstavnicima najvećih mlekara u Srbiji – Imlek, Mlekara Ub, Somboled… »
Ministarstvo uvodi red u mlečnu industriju: Stop uvozu, kontrola marži i jasan sastav proizvoda
Telegraf 29.04.2025
U organizaciji Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede održan je sastanak sa predstavnicima najznačajnijih mlekara u Srbiji. Na sastanku su učestvovali predstavnici kompanija: Mlekara Imlek, Mlekara Ub, Somboled, Šabac, MEGGLE, Mlekara Lazar… »
Glamočić: Sektor mlekarstva se mora unaprediti kako bi postao otporniji na izazove
Euronews 29.04.2025
Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede, Dragan Glamočić istakao je danas na sastanku najznačajnijih mlekara u Srbiji da je cilj da se u najkraćem roku izgradi čvršće partnerstvo Ministarstva, proizvođača i prerađivača, kako bi se sektor… »
Glamočić: Stanje u sektoru mlekarstva posledica niza problema
NIN 29.04.2025
Ministar poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede, Dragan Glamočić istakao je danas na sastanku najznačajnijih mlekara u Srbiji da je cilj da se u najkraćem roku izgradi čvršće partnerstvo Ministarstva, proizvođača i prerađivača, kako bi se sektor… »
Vesti dana »

Priveden Andrej Tanko, student s fotografije koja je jedan od simbola protesta
Danas pre 27 minutajoš 39 povezanih

Dačić o studentkinji Nikolini: Nije bilo vezivanja, vređanja, niti bilo kakvog maltretiranja
Danas pre 27 minutajoš 28 povezanih

Tramp o bezbednosnim garancijama, Putinovim namerama i kritikama na račun Zelenskog
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 225 povezanih

Rektorski kolegijum Univerziteta u Beogradu traži temeljnu istragu policijske brutalnosti 15. avgusta
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 19 povezanih